آرایش آبی چشم ها

ریمل های آبی رنگ اغلب برای هر رنگ پوست و هر رنگ چشمی مناسب هستند و نوعی چهره و آرایشی خاص را برای شما به ارمغان می آورند. به همین دلیل از محبوبیت زیادی برخوردارند. ریمل های آبی تنوع رنگی  مختلفی دارند، مانند آبی کلاسیک ، آبی تیره، آبی روشن، آبی دریایی، آبی آسمانی و آبی فیروزه ای وجود دارند. مخصوصا خانم هایی که پوست سفید و چشم های روشنی دارند می تواند از این رنگریمل های خاص  استفاده کرده و با اضافه کردن خط چشم آبی رنگ و سایه ای مناسب، زیبایی و خاص بودن آرایش و چهره خود را تضمین کنند.


ریمل آبی


این روش آرایش را امتحان، و تفاوت را احساس کن!منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1111

ریمل آبی


تا مدت ها آرایش چشم ها با رنگ آبی تنها در مجلات و فشن شوها دیده می شد اما اخیرا این رنگ در آرایش روزمره نیز دیده می شود و افرادی که به دنبال تنوعی در نحوه آرایش خود هستند حداقل یک بار این رنگ را امتحان کرده اند. برخی فکر می کنند که این رنگ برای هر رنگ چشمی مناسب نیست  و جرات استفاده از این رنگ را ندارند اما این رنگ جذابیت چشمانت را دو چندان می کند. اگر جزء آن دسته از افرادی هستی که مدت هاست از رنگ مشکی استفاده می کنی می توانی از طیف های تیره تر رنگ آبی، مثل سورمه ای استفاده کنی.


چشم های آبی


استفاده از مداد چشم آبی و رنگ های خاص و همچنین با به کارگیری ترفندهای آرایشی خاص میتواند باعث جلب توجه به چشمها  شود پس بهتر است بقیه صورت را ساده نگه داری. از سایه زیاد و رژلب تیره استفاده نکن. اگر می خواهی روتین همیشگی را حفظ کنی و از مداد چشم مشکی استفاده کنی می توانی برای تنوع ریمل سورمه ای انتخاب کنی. حتی می توانی رنگ مشکی و سورمه ای را با هم ترکیب کنی و پس از آرایش چشم ها با مداد مشکی، خط باریکی از مداد سورمه ای بالای مژه ها بکشید.برای آموزش و نحوه صحیح ریمل زدن به مقاله نکات و نحوه ی ریمل زدن مراجعه کنید.