آنلاین لباس بپوشید

چه زمانی میتوان از این اپلیکیشن استفاده کرد؟


این پروژه که اطاق پرو نام دارد، بعد از دریافت اطلاعات قد و وزن، یک مدل 3 بعدی را ظاهر کرده که شخص می تواند ست های مختلفی را بر روی تن وی کند و در نهایت ست خود را ازهمان اپلیکیشن به صورت آنلاین خرید نماید.


اکنون نسخه آزمایشی این اپ ساخته شده است و گفته شده است که تا پایان ماه ژانویه نسخه نهایی آن قابل دریافت می باشد.


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1157

نام این اپلیکیشن DressingRoom نام دارد که شرکت گپ آن را ایجاد کرده است. این نرم افزار به مشتریان کمک می کند تا با استفاده از گوشی هوشمند خود بتوانند لباس مورد نیاز خود را با سایز مناسب تهیه کنند. این برنامه اینگونه عمل میکند که ابتدا 5 نوع شکل بدن را برای شما نمایش میدهد و شما type  بدن خود را انتخاب میکنید سپس از لباس های موجود انتخاب میکنید و بر اساس سایز های موجود ، سایز مناسب را انتخاب می کنید و خرید را نهایی میکنید با این روش پرو آنلاین اعتماد به خرید آنلاین پوشاک بیشتر می شود زیرا بسیاری هنوز ترس این را دارند کخ لباسی که آنلاین خرید میکنند اگر هنگام تحویل گرفتن سایز مناسب نباشد دردسر های زیادی به همراه دارد. گپ درواقع این کار را به انجام رساند تا حس اعتماد را از مردم دریافت کند .


در گیف زیر میتوانید قسمتی از نحوه کار این اپلیکیشن را مشاهده کنید.


چهارم ژانویه 2017، برند پوشاک گپ، اعلام کرد که با همکاری گوگل و استارتاپ آوامتریک که مقرش درسانفرانسیسکو است، درحال تست واقعیت افزوده ای هستند که خریدارازطریق آن می تواند ست لباس بر روی تن را، بدون آنکه وارد فروشگاه شود تجربه کند.


DressingRoom


فقط همین


Google & GAP