اتحادیه رنگ‌ها:رژ لب چه رنگی مناسب رنگ پوست شما است؟(بخش دوم)

پوست‌های قهوه‌ای تیره به‌طورمعمول از رنگ مایه‌های طلایی برخوردارند. پس بهتر است از رنگ‌هایی استفاده کنید، که پایه گرم‌تری دارند. صورتی  مایل به قهوه‌ای، صورتی کمرنگ مات و تمشکی، برای پوست‌های تیره بسیار مناسب هستند.


 


طیف‌های قرمز گیلاسی و آلویی ملایم  برای پوست سبزه‌ی شما مناسب‌ترند. به‌عبارت‌دیگر، هر چه این رنگ‌ها با طراوت تر باشند، نتیجه بهتر است.  استفاده از طیف‌های شادتر ضمن تقویت طیف گرم شما، ظاهری پرحرارت را برایتان به ارمغان می‌آورد. اما اگر رنگ تیره‌تری چشم شما را گرفته ، طیف شاه‌توتی پیشنهاد ما است.


.


اگر پوست شما خیلی روشن است ولی رنگ‌پریده محسوب نمی‌شود؛  رنگ‌های تیره مثل قرمز شاه‌توتی و صورتی تیره را انتخاب کنید، اما اگر می‌خواهید رنگ‌های تیره‌تر را امتحان کنید،  قرمز لاکی ‌رنگ شما است.  چنین  یف‌هایی تضاد هیجان‌انگیزی باپوست شما ایجاد می‌کنند، و نتیجه‌ی به‌دست‌آمده ناخوشایند نخواهد بود


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1058

برای پوست‌های سفید مایل به سبزه و رنگ پوست‌های کمی تیره‌تر، رژلب‌های هلویی رنگ با پایه نارنجی و صورتی تیره بسیار مناسب هستند. اگر رنگ‌های تیره‌تری می‌پسندید، طیف‌های برنز و آلویی همان چیزی است که احتیاج دارید.


 


شاید تابه‌حال به شما می‌گفتند باید از رژلب‌های کمرنگ استفاده کنید چراکه رنگ‌های تیره، ممکن است زیاده‌روی به نظر برسند. اما جالب است بدانید استفاده از رنگ‌های تیره‌تر از رنگ پوست، تضاد زیبایی ایجاد خواهد کرد.


اگر پوست سفید و روشنی دارید:


 


بهترین رنگ‌های پیشنهادی برای چنین پوستی، صورتی مایل به قرمز و سرخابی هستند. اما اگر از تجربه رنگ‌های تیره‌تر نیز ترسی ندارید، پیشنهاد ما به شما رنگ  آلویی تیره یا قرمز لاکی است.


بانوان کشیدن رژ لب را راهی مناسب برای جذاب‌تر نشان دادن خود می‌دانند، اما اگر رنگی که انتخاب می‌کنیم با رنگ پوستمان هماهنگ  نباشد،  رنگ رژ نه تنها لب‌ها را برجسته نمی‌کند بلکه بر آرایش ما تأثیر منفی هم می‌گذارد. برای مثال، اگر شما رنگ پوست به نسبت سفیدی دارید،  باید از طیف رنگ‌های بی‌رنگ یا رنگ پوست دوری کنید، چراکه  چنین رنگ‌هایی به رنگ پوست شما  خیلی نزدیک هستند و  ظاهر کلی شما را  بدون رنگ و بی‌حال نشان خواهند داد.


اگر رنگ پوست سبزه دارید:


اگر رنگ پوست روشنی دارید: 2


چه رنگ پوست شما روشن باشد، چه سبزه‌یا تیره، باید از رنگ‌هایی در آرایشتان استفاده کنید که  مکمل رنگ پوست شما باشند. اگر مطمئن نیستید  از چه رنگ‌هایی  استفاده کنید، ما در اینجا برای شما پیشنهادهایی داریم که می‌توانند در این انتخاب به شما کمک کنند. البته منظور ما این نیست که فقط باید به این رنگ‌ها بسنده کنید و هیچ خلاقیتی از خود به خرج ندهید.  اما شاید جالب باشد بدانید رژ لب چه رنگی به پوست شما می‌آید. باهم می‌بینیم چه طیف‌هایی مناسب رنگ پوست شما هستند.


در بخش اول اتحادیه رنگ‌ها ، وارد بحث هماهنگی رنگ رژ با پوست شدیم. همانطور که به یاد دارید، روشی ساده برای تشخیص رنگ پوست هم یاد گرفتیم (رگ های آبی و سبز). در این بخش، با تقسیم بندی دقیق تر، ترکیب رژ لب را بر پنج طیف رایج از شش طیف اصلی پوست بررسی می کنیم.


رژ لب چه رنگی مناسب رنگ پوست شما است؟


 


 


اگر رنگ پوست سفید مایل به سبزه دارید:3


و بالاخره اگر  پوستی  تیره  دارید: