استایل تینیجری چیست؟ – بانی مگ

قبل از هر چیز توجه به این نکته ضروری به نظر می‌رسد که استایل Teenage  تنها متعلق به دوره سنی خاصی نیست و حتی افرادی که دوره نوجوانی را پشت سر گذاشته و در دوره جوانی قرار دارند هم می‌توانند به سراغ این استایل بروند.

شما نوجوان‌ها را با چه تیپ و استایلی به خاطر می‌آورید؟ شاید لباس‌های رنگی یا ظاهر آشفته و بر هم ریخته، اولین چیزی باشد که از یک استایل Teenage  در ذهنتان نقش می‌بندد. اما امروزه نوجوان‌ها به سراغ لباس‌ها و استایل‌های مختلف و متفاوتی مثل گرانج یا تام بوی هم رفته‌اند.

 

نوجوانی فقط تغییرات خلقی و جوش‌های بلوغ نیست، بلکه در این دوره حساس و مهم نوجوان‌ها به دنبال کشف هویت خودشان هستند. بنابراین اگر دور و برتان نوجوانی هست، زیاد به او سخت نگیرید! او در حال تجربه کردن جهان‌ها و سلیقه‌های متفاوت است و بدون پشت سر گذاشتن این تجربه‌ها، نمی‌تواند هویت مستقلش را کشف کند.

خرید لباس زنانه

خرید لباس مردانه

 

سبک‌های مورد استفاده در استایل  Teenage

برای لباس پوشیدن به سبک استایل تینیجری، می‌توانید به سراغ شومیز‌های بلند و نخی بروید. انتخاب این شومیزها همراه با شلوار جین و تیشرت، برای نوجوانان بهتر از پوشیدن مانتوهایی با طراحی و دوخت زنانه است. همچنین می‌توانید شومیزهای نخی‌تان را با لگ ورزشی هم بپوشید.

ویژگی‌های استایل تینیجری

مثل همه استایل‌ها، اکسسوری‌ها هم نقش مهمی در کامل کردن استایل تینیجری دارند. اگر نمی‌توانید از لباس‌های نوجوانانه استفاده کنید، بهتر است برای نزدیک شدن به استایل تینیجری سراغ استفاده از کوله پشتی، کلاه، جوراب‌هایی با طرح خاص و بلند و عینک آفتابی‎های خاص و مدرن بروید. همچنین زیورآلات هم از اجزای اصلی این استایل هستند. بهتر است زیورآلاتی که برای این منظور انتخاب می‌کنید، دستساز، رنگی رنگی و ارزان قیمت باشند. استفاده از طلا و جواهرات، ممکن است استایل شما را از حالت نوجوانانه و تینیجری خارج کند.

یکی دیگر از اجزای استایل تینیجری، کفش‌های راحت و اسپرت مثل انواع کتانی یا صندل هستند. به همین دلیل خرید کتانی‌های سفید مخصوصا مدل‌های لژدار و بزرگ، برای نوجوان‌ها بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند.

لباس پوشیدن به سبک استایل تینیجری

پوشیدن لباس‌های راحت و کژوال را می‌توان اصلی‌ترین ویژگی استایل Teenage دانست. پوشیدن لباس‌های چند رنگ و چند لایه هم از دیگر مشخصات این استایل هستند. اگر نوجوان و در حال کسب تجربه‌های جدید هستید، بهتر است نکاتی که در متن به آنها اشاره شد را رعایت کنید و از پوشیدن لباس‌هایی زیبا و متناسب با سن و حال و هوایتان لذت ببرید.

 

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/what-is-teenage-style/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=what-is-teenage-style

اما به صورت کلی استایل تینیجری ویژگی‌ها و اصول ثابتی دارد که یکی از مهم‌ترین آنها، راحتی لباس‌هاست. نوجوان‌ها معمولا انرژی و فعالیت زیادی دارند و به همین دلیل پوشیدن لباس‌های معذب کننده برای آنها راحت نیست.

ویژگی دیگر استایل تینیجری این است که از هیچ مد و قانونی پیروی نمی‌کند. شما به عنوان یک نوجوان می‌توانید لباس‌هایی با رنگ‌های مختلف را با هم بپوشید و از متفاوت بودنتان لذت ببرید. در دوره‌های بعدی زندگی‌تان به اندازه کافی فرصت خواهید داشت که مطابق اصول مد و فشن لباس بپوشید!

سبک‌های مورد استفاده در استایل  Teenage

استایل و پوشش، یکی از مواردی است که بسیاری از نوجوان‌ها با آن درگیرند. به همین دلیل هم استایل تینیجری زیرمجموعه‌های زیادی از جمله استایل کژوال، استایل گرانج و… دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی‌های استایل تینیجری

اگر از علاقه مندان به استایل Teenage  هستید، توصیه می‌کنیم لباس پوشیدن چند لایه و چند رنگ را هم امتحان کنید. پوشیدن تیشرت و یک پیراهن روی آن، یا استفاده از ژاکت و کت جین روی لباس‌ها یکی از راهکارهای استایل کردن لباس‌ها به سبک تینیجری است.