استایل لولیتا چیست؟ – بانی مگ

این استایل نه مثل گوتیک به سمت رنگ‌های تیره و مشکی متمایل است و نه مثل استایل سوییت، فقط به سمت رنگ‌های پاستلی رفته است؛ در واقع کلاسیک، ترکیبی از رنگ‌های شاد، پاستلی و تیره است. طرفداران این سبک لباس پوشیدن،

استایل لولیتا (Lolota Style) یا استایل عروسکی، یکی از سبک‌های لباس پوشیدن شخصیت‌های کارتونی است که بسیاری از افراد نیز به آن علاقه زیادی دارند. بیشتر افرادی که می‌خواهند متفاوت باشند یا ظاهری خاص و منحصر به فرد داشته باشند، به این استایل تمایل دارند. سبک Lolita هم مانند سایر استایل‌های اورسایز، هنری، اسمارت کژوال و… است؛ که تا حدودی هم از این استایل‌ها الهام گرفته است. در این مقاله از بانی مگ قصد داریم شما را به‌طورکامل با لباس پوشیدن به سبک لولیتا و انواع آن آشنا کنیم.

اگر از سن نوجوانی عبور کرده باشید، سبک کلاسیک لولیتا مناسب‌ترین انتخاب برای شما خواهد بود؛ به‌هرحال این سبک زرق و برق کمتری دارد و بیشتر به سمت سادگی متمایل است؛ بنابراین می‌تواند استایل شما را بالغانه‌تر نشان دهد. مهم‌ترین مشخصه این نحوه لباس پوشیدن، استفاده از روبان و تورهای کمتر است که سادگی را برای آن به ارمغان می‌آورد. با این حال دامن پیراهن همچنان چین‌دار است.

سبک کژوال عروسکی

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/lolita-style/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=lolita-style

استایل Lolita انواع مختلفی دارد که عبارتند از:

استایل عروسکی گوتیک

یکی از مهم‌ترین مشخصات این استایل، همان لباس عروسکی است که با یک پیراهن با دامن چین‌دار و پرحجم شناخته شده است. گاهی در لبه‌های دامن نوارهایی از جنس گیپور می‌دوزند که ظاهر آن را زیباتر و فانتزی‌تر می‌کند. قد این دامن‌ها تا روی زانوست که نه کوتاه و نه بلند محسوب می‌شود.

استایل عروسکی کورو و شیرو

سبک لولیتا یکی از انواع استایل‌های دخترانه است که بیشتر در کشورهایی مثل ژاپن و کشورهای اروپایی طرفدار دارد. انواع این استایل با رنگ و طرح لباس از یکدیگر تفکیک داده می‌شوند؛ به‌طورکلی دختر خانم‌های نوجوان به سمت این استایل متمایلند که ظاهری کاملا دخترانه، فانتزی، عروسکی و مدرن را به آن‌ها می‌بخشد. حالا که با این استایل در بانی مگ آشنا شدید، دوست دارید از آن در چه مراسمی استفاده کنید؟