استفاد از ویدئو وال چه مزایایی دارد؟

حال که به معرفی تابلو روان و انواع مختلفی که برای آن وجود دارد پرداخته شد نیاز است تا به آشنایی با قطعات تابلو روان پرداخته و اجزایی که در آن به کار رفته است را به طور اس اس آی لایت کامل بررسی نماییم. تبلیغات محیطی امروزه به شکل قابل توجهی رو به گسترش و توسعه است که این امر با کمی دقت و تامل به تابلو های تبلیغاتی برای اکثر افراد قابل مشاهده می باشد؛ یکی از تابلو های تبلیغاتی که در طی سالهای اخیر در میان مشتریان و متقاضیان از استقبال بالایی برخوردار است تابلو تبلیغاتی به نام تابلو روان است. در حالیکه تبلیغات بر روی بیلبورد در همان لحظه که به مخاطب نمایش داده می شوند، پیام خود را منتقل می کنند و زمان زیادی را از او نمی گیرند. کارکرد و مخاطبان هدف: اگر عابران پیادهرو یا سرنشینان خودروها در خیابان مخاطب باشند لازم است از تکنولوژی و نمایشگرهای متفاوتی با ویدئو وال های داخلی استفاده شود. بنابراین تاثیر تلویزیون های شهری در جذب مخاطب خیلی بیشتر از بیلبوردهای تبلیغاتی است؛ منتهی نباید این مسئله را فراموش کنیم که اگر تبلیغاتی که بر روی بیلبوردهای شهری به نمایش در می آیند از طراحی خاصی برخوردار باشند، می توانند تاثیری که تبلیغات در تلویزیون شهری بر روی مردم دارند را تا حد زیادی جبران کنند.

مسئله سرعت انتقال پیام تبلیغاتی در هر روشی که برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب می کنید، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که حتما باید به آن توجه کنید. برای ساخت تابلو های روان (LED) ، هر پاور تعداد مشخصی ماژول را پشتیبانی و حمایت می کند. از این قسمت تحت یک برنامه جدید، زمان را در مرحله بعد برای تابلو در نظر بگیرید. کنترلر ویدئو وال لنکنگ مدل LKV314VW با 4 خروجی HDMI، ویدیوی ورودی را به چهار قسمت تقسیم می کند و به چهار نمایشگر هم اندازه گسترش می یابد. کافی است به بخش ویدئو وال وبسایت نمارنتر مراجعه کنید تا با انواع ویدئو وال، تکنولوژی و کاربردهای آنها بیشتر آشنا شوید.

کیفیت مناسبی دارند, ضد آب نیستند و برای دیدن بهتر تصاویر حداقل 4 متر فاصله از تلویزیون نیاز است. امروزه شرکتهای سازنده این نوع از نمایشگرها با استفاده از تکنولوژیهای جدید این فاصله را به کمتر از یک میلیمتر رساندهاند. از تعیین نوع نمایشگر گرفته تا پایه چارچوب و دستگاه یکپارچهساز نمایشگرها، همه در نتیجه نهایی نقش دارند. هر یک از میکرو رایانه ها و برنامه های خاص خود را دارند. قسمت جلوی کنترلر ویدئو وال 2 در 2 HDMI لنکنگ مدل LKV314VW دکمه ای به نام Mode قرار گرفته است که با هر بار فشار دادن آن میتوانید حالت تصاویر را تغییر دهید.

بنابراین ، مناسب ترین نوع صفحه تلویزیون را با توجه به جریان الکتریکی انتخاب کنید. برد کنترلر تابلو روان نیاز به جریان الکتریکی دارد که این جریان توسط منبع تغذیه تامین شده و همچنین ولتاژ متناوب به ولتاژ مستقیم تبدیل می گردد. تلویزیون شهری میتوان گفت نوعی خاص و ویژه از نمایشگرهای تابلو روان هستند که به دو روش گوناگون، که عبارت است از تلویزیون شهری آفلاین و تلویزیون شهری آنلاین نیز قابلیت اجرا دارد و می تواند انواع و اقسام محتوای تبلیغاتی از قبیل فیلم و عکس را با کیفیت مطلوب به نمایش درآورد. با تهیه مدل LKV314VW میتوانید با یک تیر دو نشان بزنید. ویدئو والها بسیار محبوب هستند و این مساله را میتوان از واکنشی که مردم به آنها نشان میدهند متوجه شد. نمارنتر یکی از برندهای ارائهدهنده ویدئو وال و تلویزیونهای شهری است که با سالها تجربه و انجام پروژههای متعدد این فرایند پیچیده را برای برند یا کسبوکارها در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام میدهد. مدل LKV314VW دارای پورت خروجی صدای 3.5 میلی متری است که از طریق آن به راحتی میتوانید به تجهیزات صوتی مثل بلندگوهای سالن و سینمای خانگی دسترسی داشته باشید.

اما حالا دیگر تمام کارهای تخصصی روی کاغذ به همین سادگی قابل انجام هستند و کافی است مراحل آنها را در گوگل جستجو کنید. هیچ فناوری دیگری نمیتواند تصاویر فول اچ دی را در مقیاسی نشان دهد که برای کل یک فضای عمومی به اندازه کافی بزرگ باشد. تصویر متحرک زیر نحوه Driving ماژول را در این حالت نشان می دهد . اما باز با این حال وقتی نور خورشید به تصویر نمایش داده شده توسط پروژکتور میتابد، تصویر رنگ پریده و تاریک به نظر میرسد. دربسیاری از تعمیرات خصوصا تعمیر تابلو روان و تابلو ال ای دی بسیاری از برق کاران از تست کردن کوچکترین اما مهمترین بخش های مدار سر باز میزنند چرا که به تصور آنها کابل های ارتباطی بدون تغییر م تکان معیوب نخواهد بود. این ال ای دی ها دارای سه رنگ اصلی آبی ، قرمز ، سبز هستند که با درکنار هم قرار گرفتن آنها پیکسل ها شکل می گیرد.

تلویزیون شهری با کنار هم قرار گرفتن بلوک های ساخته شده در ابعاد کوچکتر ساخته می شود. منبع تغذیه در رابطه با تلویزیون های شهری می تواند یک کامپیوتر، لپ تاب، دوربین، دی وی دی یا موارد مشابه باشد که تصاویر را روی نمایشگر به اجرا در می آورند. اکنون که آشنایی با قطعات تابلو روان به صورت کامل انجام شد و قطعات و اجزای مختلف تابلوهای ال ای دی متحرک شناسایی شدند نیاز است تا به خرابی های متداولی که ممکن است در این تابلوها به وجود آیند اشاره گردد. به عنوان مثال در تابلوهای روان یک رنگ از ماژول های تک رنگ استفاده میشود و از ماژولهای دو یا سه رنگ نیز، به جای ال ای دی تک رنگ استفاده میشود. در ساخت تابلو روان اتصال هایی از این دست هرگز بین دو ماژول در یک ردیف اتفاق نمی افتد. در این مقاله به معرفی تابلو روان و مزایای زیادی که برای آن وجود دارد به همراه قطعات مختلف به کار رفته در این تابلوها پرداخته شد. ABS محافظ آن بسیار سبک است. در این لایت کیور از صفحه نمایش دیجیتال استفاده شده بوده و خاموش شدن دستگاه به صورت خودکار ، آلارم باطری و محافظ گرمایی از ویژگی های پر اهمیت این دستگاه است.

با پورت خروجی صدای 3.5 میلی متری، به راحتی به تجهیزات صوتی دسترسی دارید. این نرمافزار به صورتی ساخته شده که هر کسی با مهارت پایه میتواند به راحتی آن را مدیریت کند. به نمایش بگذارد و چشم هر رهگذری راخیره کرده و سبب حیرت تماشاگران شود . این دستگاه دارای طراحی جمع و جور بوده و بدنه ای فلزی دارد که سبب میشود از لحاظ استحکام و تهویه بهتر عمل کند. ماژول: قسمت مهمی از تلویزیون های شهری را تشکیل می دهد چراکه مجموعه ای از پیکسل ها را در کنار هم قرار میدهد. این نوع نمایشگرهای غول پیکر به خوبی در بین شلوغی شهرها دیده شده و نقش بسیار مهمی در افزایش مشتری و برندسازی مشاغل مختلف دارند. خازن ها در کلیه مدارات الکترونیکی موجود در بازار نقش بسیار مهمی هم در ساختن و هم در تعمیرات تخصصی تابلو LED ثابت و روان دارند و به طور کلی خازن ها چندین نقش را در مدارات برعهده دارند که در مدارات الکترونیکی سه نقش مهم را ایفا می کنند. جنس ماژول های بکار رفته در تابلوی تبلیغاتی ال ای دی به سه دسته قابل تقسیم بندی است که قیمت ماژول تابلو روان با توجه به جنس آنها متفاوت می باشد .

مطمئنا پاسخ شما هم تلویزیون شهری است چراکه طیف رنگی در تبلیغات تلویزیون های شهری بسیار بالاتر است و تصاویر به صورت متحرک در این ابزار تبلیغاتی نمایش داده می شود و همین ویژگی ها باعث جذابیت تلویزیون های شهری و تاثیر بالای آن ها در جذب مخاطبان شده است. برای همین کم پیش نمیآید که یک نمایشگر با حداکثر روشنایی بالای 400 نیتز معرفی شود و در واقعیت روشنایی کمتری ارائه بدهد. در واقعیت اما با توجه به محل قرارگیری ویدئو وال و کارکرد مورد انتظار، گزینههای متفاوتی در دسترس هستند و شناخت این راهکارها با تجربه امکانپذیر است. هر نمایشگری برای زمان و مکان خاصی بهتر است، ولی وقتی پای تاثیرگذاری در میان باشد ویدئو والها بهترین هستند! هر سیگنالی با استفاده از کنترلگر ویدئو وال هم قابل دسترسی است، در نتیجه میتوان آنها را جداگانه دستکاری و مرتب کرد تا برای ارائه کردن آماده شوند. خوشبختانه نرمافزار کنترلگر ویدئو فقط برای طراحان طراحی نشده است.

خرید ویدئو والی که دارای پیکسل پچ کوچکتری است، همیشه کاربردیتر است و این ویژگی تفاوت، صفحه نمایشهای ال ای دی و ال سی دی را بیشتر برای ما نمایان میکند. سومین جز ویدئو وال، کنترلر است. اگر بخواهیم وظیفه کلی ماژول را در تابلو روان بررسی کنیم باید بگوییم که این قطعه دستورات مختلف را از برد کنترلر دریافت کرده و با توجه به این فرمان ها منجر به روشن شدن ال ای دی ها می گردد. تلویزیون شهری از قرار گرفتن ماژولهای ال ای دی در کنار هم ساخته میشود و میتواند انواع فیلم و عکس تبلیغاتی را با بالاترین کیفیت نمایش دهد.

بقیه مراحل به شما بر می گردد، اینکه چه رنگ و برنامه ای برای کار خود و یا مخاطبانتان می پسندید و سلیقه شما چه می باشد. البته بردهای HD قابل برنامه ریزی توسط خود مشتری می باشد. مهمترین عامل همچنان محیط و اندازه، کاربرد و البته بودجه مورد نظر است. البته این گزینه لازم است با بودجه مطابقت داده شود. همچنین لازم است پیام های عمومی برای جلوگیری از عدم یکنواختی و در نتیجه کاهش توجه رانندگان به صورت مستمر تغییر یابند. ۲ عدد کانکتور ۵۰ پین که نام آن ها جی وان و جیتو است به ها بکارت های مختلف وصل میشوند برد کنترل آهشت ویدئوها را با کیفیت بسیار عالی به نمایش می گذارد که همین ویژگی عامل بهتر بودن این برد نسبت به دیگر برده است . کنترلر ویدئو وال HDMI لنکنگ مدل LKV314VW یک راه حل عالی برای ویدیو وال بزرگ 2×2 است، از ورودی منبع 1xHDMI و خروجی های 4xHDMI به چهار مانیتور پشتیبانی می کند. چیزی که ممکن است باعث تعجب شما شود این است که در بازپخش اطلاعات و پخش کردن تمامی انواع رسانهها نیز عالی هستند! فناوری ویدئو وال مزایای زیادی دارد و نام بردن تمامی آنها ممکن نیست. کنترلگرهای حرفهای ویدئو وال، شبکهای بسیار قویتر از کنترلگرهای نمایشگرهای تکی هستند.

گروه صنعتی ایلیا طراح و تولید کننده ی تلویزیون های شهری با ارائه ی خدمات تخصصی و گارانتی طلایی آماده ی کارشناسی و طراحی پروژه های شماست . سپس سایر سطر ها نیز فرمان لازم برای هر LED را گرفته و در نوبت های بعدی درایو می شوند . در هر زمانی آنها را از نرم افزار کنترل پروسسور یا سیستم کنترل AV بازخوانی کند. کاربر در عرض چند دقیقه میتواند به بک اند دسترسی پیدا کرده و محتوا را آپدیت کند. فرودگاهی را تصور کنید که پروازهای رفت و برگشت یک شهر را نمایش میدهد و جزئیات هر دقیقه آن به طور کامل پخش میشود، یا موزهای که یک مکان را از طریق فضا یا زمان شبیهسازی کرده و بازدیدکنندگان را با تصاویر چشمنواز احاطه میکند. ویدئو والها تقریبا برای هر کسی چیزی شبیه به دستگاههای فیلمهای علمی تخیلی به نظر میرسند. تکنولوژی مورد اعتماد: راهکارهای مختلفی برای ایجاد یک ویدئو وال وجود دارد. کمیسیون ارتباطات فدرال در آمریکا دریافت هیچ استانداری فنی مشخصی برای روند تولید تلویزیون وجود ندارد، بنابراین تمامی ایستگاههای تلویزیونی مشابه در آمریکا تنها مجوز آزمایشی دریافت کردند و هیچ مجوز تجاری داده نشد.

برای ایجاد پیکسل مجازی لازم است که دو LED قرمز در هر پیکسل به صورت جداگانه فرمان بگیرند اما اغلب ماژول هایی که دو LED قرمز در هر پیکسل خود دارند با یک سیگنال به دو LED قرمز فرمان می دهند لذا توانایی ایجاد پیکسل مجازی را ندارند . تلویزیون رنگی مکانیکی اسکن شده با استفاده از سه سیستم کامل با بافتهای فوتو الکترونیکی، فیلترهای رنگی، آمپلی فایر و یک سری شیشه برای تبدیل تصاویر آبی، سبز و قرمز به یک تصویر رنگی کامل در ژوئن ۱۹۲۹ توسط آزمایشگاههای تل به نمایش گذارده شد. تا زمانی که یک پردازشگر سیگنال دیجیتال قوی برای اداره کردن ویدئو وال وجود داشته باشد هر تصویر عظیمی را میتوان بدون از بین رفتن جزئیات نمایش داد. این نوع ویدئو وال ها به دلیل طراحیهای نوین و استفاده از تکنولوژیهای جدیدتر، فضای بسیار کمتری را اشغال میکنند و همچنین آلودگی حرارتی و صوتی بسیار پایینی دارند. نمایشگر های بزرگ ویدئو وال نیز عملکردی مشابه با چشم مرکب دارند. تکنولوژی ویدئو وال یا تلویزیون صنعتی چیست ؟ با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد.