انواع آب شیرین کن کدامند ؟

همانطور که در مطالب بالا گفته شد فیلتر های پس تصفیه شامل فیلتر پست کربن و فیلتر مینرال بعد از مخزن ذخیره قرار دارد و آب تصفیه شده که در مخزن وجود دارد در انتهای مسیر قبل از شیر از این فیلتر ها عبور می کند پس جهت تعویض ابتدا شیر روی مخزن را بسته که از ریزش آب جلوگیری کنیم بعد اقدام به خارج کردن شلنگ از اتصالات ورودی به فیلتر ها کرده و اقدام به بازکردن تعویض فیلتر مرحله 5 اتصالات رزوه ای میکنیم. شما میتوانید تجهیزات تصفیه آب را با کیفیت بالا و مناسبترین قیمت از سولار مکانیکال خریداری کنید، کافی است به سایت ما مراجعه کرده و از کارشناسان ما راهنمایی بگیرید. برای خرید فیلتر تصفیه آب و همچنی آشنایی بیشتر با عملکرد آن ها به ذسته بندی فیلتر در فروشگاه اینترنتی گوارنوش مراجعه کنید. حتما باید به صورت هفتگی آن را تمییز کرد. اولین کار جهت تعویض فیلتر ممبران خارج کردن پوسته از فک های نگه دارنده و در ابتدا خارج کردن شلنگ ورودی از درب پوسته میباشد که به دو صورت اتصال مهره ای و به صورت چرخشی و مدل فیتینگی به این صورت که ابتدا رینگ دور شلنگ را به داخل هل داده و به آرامی شلنگ را به بیرون میکشیم و بعد از اتمام کار در انتها شلنگ را در سر جای خود وارد میکنیم.

نوع دیگر آن نیز رومیزی می باشد. اگر قصد خرید آن را دارید، از این نوع خریداری کنید. اگر آبی که از آن استفاده می کنیم، پاک نباشد می تواند که باعث بیماری های مختلفی گردد. هوزینگ های دستگاه تصفیه باید ضخامت بالایی داشته باشد و نوع روپیچ آن بسیار قوی و مناسب از نظر آب بندی است. دقت کنید آچار بعد از وارد شدن در بالاترین نقطه هوزینگ قرار میگیرد بعد دسته آچار را به سمت خودمان میکشیم در صورت سفت بودن بیش از حد با کف دست به آن ضربه میزنیم و هر پوسته هوزینگ را باز میکنیم.

شما عزیزان با خرید آنلاین آب تصفیه کن خانگی میتوانید از خدمات نصب و ارسال رایگان در سراسر تهران و کرج بهره مند شوید ضمن این که ارسال برای سراسر ایران رایگان میباشد. البته باید دقت داشته باشید که ظاهرا، برای برخوردار شدن از گارانتی، برای نصب باید با خود شرکت تماس بگیرید. نکته دوم برای انتخاب فیلتر یخچال توجه به مدل آن و سازگاری اش با مدل یخچال شما می باشد. زیرا آن را در زیر سینک نصب می کنیم و اصلا در دید نیست. بهتر است که از نوع کوچ آن استفاده شود زیرا هم فضای کمتری اشغال می کند هم به راحتی نصب می شودفیلتر تصفیه آب ورودی ساختمان تنها می تواند کلر آب و رسوبات قابل رویت آن را تصفیه کند و پاکسازی آن به طور کامل انجام نمی شود.

در ادامه می توانید سطح کیفی و برند قطعات را به دقت مورد بررسی قرار داده و با سایر برندها مقایسه کنید. اجازه دهید از ورودی مرحله چهارم 10 الی 20 لیتر آب سیاه خروج داده شود تا آب کاملا شفاف شود . دستگاه تصفیه آب صنعتی شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با طراحی منحصر به فرد که با ظرفیت های تولید 5 الی 1000 متر مکعب متناسب با نیاز مشتریان به بازار عرضه می گردد. فیلتر های سه مرحله تصفیه آب همیشه با یک فیلتر الیافی تعویض فیلتر تصفیه آب در ابتدا شروع شده در وسط مرحله دوم یک عدد فیلتر کربن اکتیو پودری و در انتها مرحله سوم یک عدد فیلتر کربن فشرده (کربن بلاک) استفاده میشود. زیرا در طول مدت استفاده از دستگاه تولید آب با کیفیت، مناسب وجدول تعویض فیلتر سبک املاح درشت به پیش فیلترها (۳مرحله فیلتر) جذب می شوند و در صورت عدم تعویض به موقع به آرامی شروع به رشد جلبک و باکتری می نماید که به مرور فیلترها حالت لیز و لجنی به خود می گیرند و نکته دوم از دست دادن حالت اکتیو فیلترهای کربنی می با شد که به آن غیر فعال یا not active می گویند که دیگر کربن خاصیت جذب گازهای شیمیایی مثل کلر و رنگ و بو را ندارند.

در بعضی از مدل ها خانگی برق مستقیم شهری 2زمان تعویض فیلتر تصفیه آب20 ولت قبل از ترانس وارد سوییچ ها میشود.و ریزش احتمالی آب به روی آنها باعث برق گرفتگی شدید میشود. جهت تعویض فیلتر ممبران ابتدا فیلتر نو را از پلاستیک خارج کرده به دو عدد اورینگ سرفیلتر ماده روان کننده زده و به آرامی فیلتر دستگاه تصفیه آب وارد پوسته می نماییم نکته: همیشه فیلتر ممبران از قسمت اورینگ ها وارد میشود برعکس این کار را انجام ندهیم. این برند تایوانی مهم ترین و بزرگ ترین تولید کننده ی دستگاه های تصفیه آب خانگی است و با تولید دستگاه های اسمز معکوس با قدرت تصفیه کنندگی بالا مشتریان زیادی را جذب خود کرده است.

اما اگر در زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی به تاریخ نصب دستگاه و تاریخ تعویض دقت داشته باشید و پوسته را تمیز نگه دارید هیچ مشکلی پیش نمی آید. از همین رو بسیاری از شرکتهای معتبر تولید کننده فیلتر تصفیه آب در بازار داخلی و خارجی وجود دارند که به دنبال تولید باکیفیتترین و بهترین فیلترهای تصفیه آب میباشند. بهترین آب تصفیه کن خانگی مینروا بدون شک وجوه تمایز بسیار زیادی نسبت به دیگر برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در ایران دارد. یکی از بهترین و مطمئین ترین راهای حذف نیترات از آب آشامیدنی استفاده از دستگاه های تصفیه آب خانگی اسمز معکوس یا RO می باشد که مورد تایید سازمان جهانی بهداشت NSF می باشد که با استاندارد های این سازمان هماهنگی و همخوانی دارد در واقع ذرات نیترات به سبب اندازه و حجم بسیار کوچکی که با خود به همراه دارند می توانند تا ابعاد 0/0001 کوچک شوند که تنها دستگاه های اسمز معکوس خانگی توانایی شناسایی، دفع و تصفیه آنها را دارند.

نکته مهم : فیلتر کربن اکتیو پودری هیچ گاه در مرحله سوم قرار نمیگیرد زیرا باعث از بین خرید تصفیه آب رفتن ممبران میگردد. فیلتر تصفیه آب درهمه خانه و شرکت ها به ما کمک می کند که آبی تصفیه و تمیز داشته باشیم و از هدر رفتن آب جلوگیری شود. بعد از اطمینان از قطع شدن جریان ورودی آب و بستن شیر ورودی دستگاه تصفیه آب شیر روی مخزن ذخیره دستگاه را میبندیم که در زمان تعویض فیلتر های مرحله پنج و شش بالای دستگاه ریزش آب نداشته باشیم زیرا این فیلتر ها بعد از خروجی شیر مخزن قرار دارند و جهت حذف بوی ماندگی آب تصفیه شده در مخزن و در مرحله آخر بهبود طعم آب به وسیله مواد معدنی فیلتر مرحله ششم میباشد. زیرا، آب تصفیه شده خالص، باعث می شود تا عصاره موادی مانند گوشت، دانه های قهوه، چای و حبوبات بهتر جذب آب شده و طعم بسیار بهتری به غذا و نوشیدنی ها بدهد.

دستگاه تصفیه آب خانگی

مرحله بعد خارج کردن فیلتر کهنه از داخل پوسته میباشد، ابتدا به وسیله آچار پلاستیکی مخصوص پوسته اقدام به بازکردن درپوش مینماییم با یک دست محکم بدنه را گرفته و با دست دیگر آچار را به سمت پایین فشار میدهیم بعد از باز شدن در پوش برای خارج کردن فیلتر حتما نیاز به یک انبردست یا دمباریک داریم که به ما کمک میکند فیلتر را به صورت مستقیم به بیرون بکشیم. اسمز معکوس یا همان (RO) یک فرآیند تصفیه آب جداسازی غشایی است که در آن آب تغذیه در امتداد سطح غشاء تحت فشار جریان مییابد. این سه برند به عنوان معتبرترین برندها شناخته می شوند و با توجه به کارایی متنوع آن ها در حوزه تصفیه آب نمی توان به قطعیت گفت که کدام برند بهترین دستگاه تصفیه آب را تولید می کند؛ اما شما می توانید با بررسی ویژگی های کاربردی و ساختاری محصولات این برندهای متنوع همواره دستگاه تصفیه ای را خریداری نمایید که متناسب با شرایط و نیازتان طراحی شده است.

دیاتوم یا خاک سیلیس، در واقع پودر فسیل باقیمانده از گیاهان دریایی میکروسکوپی با پوسته سیلیسی است. و یا در فیلتر کربن بلاک در بعضی مدل ها که انتهای فیلتر بسته است باید به سمت پایین قرار بگیرد. توجه : تکان دادن به طرفین باعث گشاد شدن و یا شکستگی انتهای پوسته ممبران میگردد. سپس اقدام به قرار دادن فیلتر ها نمایید. بعد از وارد کردن فیلتر توجه داشته باشیم اورینگ پوسته جهت آب بندی بین درپوش و بدنه همیشه روی بدنه اصلی قرار داشته باشد.

خرید دستگاه تصفیه آب

کاهش میدهد تا تی دی اس آب آشامیدنی تصفیه شده به زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است کاهش یابد. بعد از تعویض فیلتر شماره 1 و شماره 2 قبل از تعویض فیلتر شماره 3 اقدام به شستشوی کربن شماره 2 نموده و آب سیاه آن را دور ریز میکنیم به این صورت که شیر ورودی آب را باز کرده و با قرار دادن یک ظرف زیر فیلتر شماره 3 آب سیاه کربن havagiriشماره 2 را گرفته و دور ریز کرده بعد اقدام به بستن فیلتر شماره 3 مینماییم و یا روش دوم به این صورت میباشد که شلنگ رابط بین فیلتر شماره 2 و سه را جدا کرده و قبل از ورود آب به مرحله سومتعویض فیلتر تصفیه آب اقدام به دور ریز نموده و بعد از زلال شدن آب شلنگ را وصل مینماییم. مخزن آنتی باکتریال این دستگاه ظرفیت ۱۶ لیتر آب را دارد که در زمان قطعی برق نیز می توان از آن استفاده کرد.