انواع سناریوهای اتاق فرار را بشناسید! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار | allescape

به صورت کلی اولین اتاق فرار ها در ایران از همین ژانر شروع کردن و سپس بقیه موارد را با توجه به نبوغ خودشون اضافه کردند. این سبک از بازی اتاق فرار در تلاش است تا با اضافه‌کردن چاشنی هنر به بازی‌های خود رنگ و رخی تازه دهد و همه سبک از طرف‌داران را راضی نگه تخفیف اسکیپ روم دارد. در ادامه چند ژانر اتاق فرار غیر ترسناک رو سعی می کنیم باهم بررسی کنیم ولی توجه داشته باشید که این ژانرها می توانند در کنار ژانر ترسناک باهم تشکیل دهنده ی یک بازی باشند . حتما میدونید اسکیپ روم یک بازی تیمیه که نمیشه اون رو به تنهایی انجام داد! و سوالی که همیشه پیش میاد اینه که پس برای انجام بازی باید چند نفر باشیم؟ قبل از هر چیزی اینو بگیم که حداقل و حداکثر تعداد بازیکنان برای هر اتاق فرار مشخص شده.

شما به عنوان یک کاراگاه، بازپرس خصوصی یا یک تئوریسین علمی، باید با به کار گیری از سرنخ ها یک معمای مرموز را حل کنید. یا یک عضو از یک خانواده به قتل رسیده باشد و وظیفه شما پیداکردن قاتل باشد. خب سفرزونی عزیز، آیا تا به حال اتاق فرار را بازی کرده‌اید؟ چقدر این بازی برای شما جذاب بوده و چقدر از آن لذت برده‌اید؟ در مورد تجربیات خودتان به ما بگویید. چه ژانری را بازی کرده‌اید و یا دوست دارید چه ژانری را بازی کنید؟ یادتون نره که ما عاشق شنیدن نظرات و تجربیات شما هستیم. اتاق فرار کوروششما باید به صورت تیمی عمل کنید و هر کس به دنبال یک سرنخ برود. مخصوصا در سناریو‌های حرفه‌ای، چندین و چند سرنخ مختلف وجود خواهد داشت.

دسته اخبار

همچنین شرکت کنندگان باید بین رده سنی 14 تا 60 سال باشند و این عدد نیز با توجه به نوع اسکیپ روم متغیر خواهد بود مثلاً برای برخی از اتاق فرار های ترسناک، زده سنی بالای 18 سال گاه 20 سال است. چه اتاق بازی برای ما بهتر و هیجان انگیزتر است؟ این سوال یکی از سوالات پر تکرار بازیکنان در هنگام انتخاب بازی های اسکیپ روم است. برای انتخاب درست بازی اتاق فرار ابتدا باید به روحیه خودتان و هم تیمی هایتان، توجه کنید و پس از آن نگاهی به سناریو بازی های اسکیپ روم مورد نظر داشته باشید. با این حال در ادامه قصد داریم تا با ارائه ویژگی های هر یک از سناریوهای بازی اتاق فرار به شما کمک کنیم تا به راحتی قادر به انتخاب بهترین بازی برای خود و هم تیمی های تان باشید. مجموعه مایندر اسکیپ میدان رسالت یکی از خاص‌ترین اتاق‌های فرار در شرق تهران است. این اتاق فرار در ژانر ترسناک طراحی شده و برای اینکه در آن شرکت کنید باید حسابی دل و جرئت داشته باشید!

در مجموعه اسکیپ مستر، 10 اتاق فرار مختلف وجود دارد که هر کدام دارای سبک و موضوع‌های مختلفی می‌شوند. پس از اینکه اسکیپ روم وارد ایران شد، ژانرهای مختلفی از آن را با داستان های ایرانی و مطابق با سلایق ایرانی ها طراحی نمودند. اما اکنون شهرهای زیادی از ایران مجموعه های مختلفی برای این بازی تدارک دیده اند. در اتاق فرارهای ایرانی بیشترین استقبال از ژانرهای ترسناک وجود دارد و اغلب جوانان به این سمت از بازی ها گرایش پیدا کرده اند. مهم ترین ویژگی بازی هایی که ژانر ترسناک دارند، ایجاد ترس و وحشت زیاد با نوع داستان بازی و صدا و نور و وسایل تزئینی می باشد.

اتاق فرار سرقت؛ این بار نقش منفی ماجرا باشید.

انواع سناریوهای اتاق فرار را بشناسید! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار | allescape قسمت دوم، با عنوان ” به جنگل خوش آمدید” پر از ماجراجویی و خطر پذیریه. در این قسمت کاراکترها باید با همکاری هم و با استفاده از تواناییها و ضعف هاشون ماجراها رو یکی یکی پشت سر بذارن. وقتی صحبت از مقاصد فردی در داستان و فیلم‌های فانتزی به میان میاد، متوجه می‌شیم که شخصیت‌ها دائماً از نظر ذهنی و جسمی در نوسان و ارتباط هستن. بدون وجود تعارض، داستانی برای صحبت کردن در موردش وجود نداره.

  • اگر طراح یک محیط بازی بسیار حرفه‌ای عمل کند، حتی سرنخ‌های گمراه کننده نیز در بازی قرار می‌دهد.
  • شما باید وارد زیرزمین شوید، به دنبال سرنخ ها باشید و در نهایت از آنجا خارج شوید اما چالش های خیلی سختی در پیش رو قرار دارد که حل کردنش به این سادگی ها نیست.
  • این 49 قطعه سنگی یک پازل هستند که به این راحتی ها حل نمی شود.
  • اتاق فرار های معمایی تنوع بالایی دارند و شما هربار به هر اسکیپ روم معمایی که مراجعه می کنید با سبک جدیدی از معماها مواجه می شوید چون ساخت معماها به خلاقیت و ذهن مالک اتاق فرار برمیگردد.