انواع سوتین مخصوص لباس مجلسی

بیشتر بخوانید: نکاتی برای خرید ست لباس زیر زنانه

 

سوتین چسبی بدون بند (Adhesive bra)

 

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/all-kinds-of-bras-for-prom-dresses/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=all-kinds-of-bras-for-prom-dresses

 

سوتین باستیر (Bustier)

از اینکه با ما تا انتهای این مقاله همراه بودید؛ سپاسگزاریم.

همراه ما باشید.

 

سوتین بدون بند ( strapless bra)

در این مقاله قصد داریم به بررسی انواع سوتین مخصوص لباس مجلسی بپردازیم و به این سوال مهم شما پاسخ دهیم.

 

 

 

 

 

در انتها …

این سوتین‌ها دارای کاپ‌های بلند تر و بند‌های پهن‌تر هست که پوشیدن آن با یقه‌های دلبری و یا مدل v توصیه می‌شود.

 

سوتین بالکنت ( Balconette bra)

این مدل از سوتین، مناسب لباس‌هاییست که از پشت باز یا دارای تور از پشت هستند. با استفاده از این سوتین‌ها شما می‌توانید جلوه‌ای خاص به لباس ببخشید.

اگرچه این مدل از سوتین به خاطر سختی استفاده، محبوبیت کمی میان خانم‌ها دارد؛ انتخاب سایز درست و درست پوشیدن این مدل سوتین می‌تواند انتخاب خوبی برای لباس مجلسی دکلته باشد.

این سوتین‌ها انتخاب بسیار مناسبی برای یک مهمانی شبانه هستند. خصوصا اگر لباس شما یقه هفت باشد یا روی سینه‌ی آن،  اشکال توری یا دایره‌ی وجود داشته باشد؛ این سوتین بهترین گزینه برای شما خواهد بود. اما توجه کنید که بند آن را محکم بسته باشید.

مدل سوتین باستیر به نشست بهتر پارچه روی بدن شما کمک می‌کند و فرم بهتری به سینه و بدن شما می‌دهد.

 

اگر شما قصد شرکت در یک مهمانی را دارید و به دنبال سوتین مناسب برای لباس مجلسی خود هستید ولی هنوز موفق به انتخاب یک مدل مناسب نشدید؛ این مقاله مخصوص شماست. انتخاب سوتین مخصوص لباس مجلسی یکی از چالش‌های اساسی قبل از خرید لباس مجلسی ست که معمولا دغدغه‌ی زیادی را برای خانم‌ها ایجاد می‌کند.

 

سوتین پلانج ( Plunge Bra)

در این مقاله قصد داشتیم به بررسی انواع سوتین مخصوص لباس مجلسی بپردازیم و تعدادی از مدل‌های محبوب را به شما معرفی کنیم. امیدواریم که این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

 

بیشتر بخوانید: ۲۳ مدل لباس مجلسی شیک