انواع کلاه زنانه – بانی مگ

 

کلاه کلوش چیست؟

در این مقاله همراه بانی مگ باشید.

واژه‌ی cloche در فرانسه به معنی زنگ است. شما می‌توانید از این کلاه در موقعیت‌های متفاوتی استفاده نمایید. همچنین می‌توانید تزیینات مختلفی را به این کلاه اضافه کرده و جلوه ای خاص به آن ببخشید.

کلاه بانی چیست؟

این کلاه به لحاظ طراحی، چیزی مابین کلاه بیسبال و برت کلاسیک است. این کلاه می‌تواند انتخاب خوبی برای روزهای زمستانی شما باشد.

انواع کلاه زنانه مجلسی

 

کلاه بانی یکی از انواع کلاه زنانه بافتنی است. البته استفاده از کلاه بین آقایان هم رایج است. شما می‌توانید از کلاه بانی در هر استایلی استفاده کنید و همین مورد باعث محبوبیت این کلاه شده است. این کلاه می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما در بین انواع کلاه زنانه زمستانی باشد.


منبع: https://www.banimode.com/blog/all-kinds-of-womens-hats/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=all-kinds-of-womens-hats

یکی از انواع کلاه زنانه، کلاه زنانه مجلسی است. حین رفتن به یک مراسم، مهمانی‌ها و مجالس مختلف شما می‌توانید از انواع کلاه زنانه مجلسی استفاده نمایید. در ادامه انواع کلاه زنانه با اسم و تصویر را برای شما آوردیم و امیدواریم که به شما در انتخاب انواع کلاه زنانه کمک کند.

۱٫    کلاه بولر

۲٫    کلاه برت

 

آیا از طرفداران انواع کلاه زنانه بافتنی هستید؟ اگر دوست دارید در زمستان از انواع کلاه زنانه بافتنی استفاده نمایید؛ این بخش از مقاله برای شماست. به بررسی مدل‌هایی از انواع کلاه زنانه بافتنی پرداختیم و امیدواریم که بتوانیم به شما در انتخاب انواع کلاه زنانه بافتنی کمک کنیم. همچنین شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت بانی مد از جدیدترین مدل‌های کلاه زنانه اطلاع یابید.

کلاه بانی

یکی از انواع کلاه زنانه تابستانی کلاه وایزور است. این کلاه یکی از انتخاب‌های مناسب برای افرادی است که می‎خواهد صورت و چشمان خود را از آفتاب در روزهای تابستانی حفظ کنند.

۴٫    کلاه بوکت

کلاه توربان یکی از انواع کلاه زنانه مجلسی است. نکته‌ی جذاب در خصوص توربان این است که شما می‌توانید بسته به سلیقه‌ی خود تزیینات توربان را تغییر داده و آن را به آیتمی که دوست دارید؛ تبدیل کنید.

کلاه پاناما یکی از انواع کلاه زنانه تابستانی است که برای روزهای داغ پاییزی بسیار مناسب است. جالب است که بدانید برخلاف نام کلاه پاناما، این کلاه در اکوادور ساخته شده است. اگر به دنبال ساختن استایلی کلاسیک وسنتی هستید؛ استفاده از کلاه پاناما می‌تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

با فرا رسیدن فصل سرما، انتخاب و خرید انواع کلاه زنانه به چالشی برای شما تبدیل می‌شود. اما قبل از انتخاب، بهتر است با انواع کلاه زنانه آشنا شوید. در همین راستا در بانی مگ به سراغ بررسی انواع کلاه زنانه رفتیم و به بررسی عناوینی همچون انواع کلاه زنانه زمستانی، انواع کلاه زنانه مجلسی، انواع کلاه زنانه تابستانی، انواع کلاه زنانه بافتنی، انواع کلاه زنانه با اسم پرداختیم.

 

در این مقاله به بررسی عناوینی همچون انواع کلاه زنانه زمستانی، انواع کلاه زنانه مجلسی، انواع کلاه زنانه تابستانی، انواع کلاه زنانه بافتنی، انواع کلاه زنانه با اسم پرداختیم. در انتها از شما تشکر می‌کنیم که تا پایان مقاله همراه ما بودید.

۳٫    کلاه بیسبال

 

به امید دیدار شما در مقالات بعدی…

۵٫    کلاه وایزور