با آب اکسیژنه دندان هایتان را سفید کنید

مراقب باشید در هنگام فرایند سفید کردن دندانها، آب اکسیژنه را نبلعید. اگر این اتفاق رخ داد، جهت کنترل مسمومیت فورا با اورژانس تماس بگیرید.منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/11341

دندانهای خود را با مخلوط آب اکسیژنه و جوش شیرین هفته ای یکبار مسواک نمائید.جهت حفظ کردن سفیدی دندانها بهتر است نوشیدنی های محتوی تانین مانند . چای و قهوه را با نی بنوشیدجهت سفید کردن ناحیه های مشکل دار دندان می توانید بر چسب هایی با نام تجاریq-tip را در آب اکسیژنه خیس کرده و استفاده کنید.از این روش بیش از حد استفاده نکنید زیرا به مینای دندان آسیب می رساند.اگر شما بریدگی یا خراشیدگی در دهانتان دارید، ممکن است در حین استفاده از آب اکسیژنه احساس سوزش داشته باشید. همچنین این بریدگی ها ممکن است به طور موقت سفید رنگ شوند. این علائم طبیعی است.


انجمن  دندانپزشکی آمریکا سفید کردن دندان با محلول ۳% آب اکسیژنه را به عنوان عملی بدون ضرر تایید کرده است.


 


یک بطری آب اکسیژنه را از داروخانه خریداری کرده آب اکسیژنه معمولا در بطری های قهوه ای مات بسته بندی می شود. یک محلول آب اکسیژنه ۳% که برای استفاده خوراکی بی ضرر است، خریداری کنید.از آب اکسیژنه بعنوان یک دهان شویه روزانه قبل از مسواک زدن دندانهایتان استفاده کنید. این روش موجب سفیدتر شدن دندانهایتان به طور طبیعی می گردد.


طبق روش زیر عمل کنید :