برترین برندهای چرم در دنیا کدامند؟

برخی از محصولات چرمی مشهور هرمس عبارتند از:

  • کیف های خاص: کیف های هرمس از جمله محصولات Birkin و Kelly (که به نام هنرمندان معروف هرمس نامگذاری شده‌اند) بسیار معروف هستند.
  • کیف های جیبی: هرمس مجموعه‌ای از کیف های جیبی با طراحی‌های شیک و کاربردی تولید می‌کند. در تولید این کیف ها از چرم با کیفیت استفاده شده است و برای استفاده روزانه و گردشگری کاملا مناسب هستند.
  • کیف پول و کیف کارت: هرمس محصولاتی نظیر کیف پول و کیف کارت با طراحی‌های خاص و استفاده از چرم با کیفیت تولید می‌کند. این محصولات از پرطرفدارترین آیتم‌های لوکس برند هرمس هستند.
  • جواهرات چرمی: هرمس محصولاتی نظیر دستبندها، گردنبندها و گوشواره‌هایی را با استفاده از چرم با کیفیت تولید می‌کند. این جواهرات چرمی با طراحی‌های منحصر به فرد و استفاده از چرم با کیفیت توانسته‌اند طرفداران زیادی در سنین مختلف به خود جذب کند.

Prada   پرادا

کیف های  GG Supreme: کیف های GG Supreme از جمله محصولات برجسته گوچی هستند. این کیف ها با الگوی GG چاپ شده روی چرم و با استفاده از جزئیات مشبک و برجسته ساخته می‌شوند. طراحی شیک و خاص این کیف ها، آن‌ها را به نمادی از استایل‌های لوکس تبدیل کرده است.

مشاهده محصولات چرم مشهد

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/what-are-the-best-leather-brands-in-the-world/

محصولات چرم مشهد شامل کیف‌های رسمی زنانه و مردانه، کیف‌های دوشی و کیف‌های کراس‌بادی زنانه، کیف‌های دستی و کراس‌بادی مردانه، کیف‌های مسافرتی یا همان دافل بگ‌ها، کفش‌های اسپرت (اسنیکرز) و راحتی زنانه و مردانه، کفش‌های رسمی مردانه (مدل‌های لوفر، آکسفورد، دربی،کلاج)، صندل‌ و کفش‌های تابستانی زنانه و مردانه، کفش‌های پاشنه بلند زنانه (کفش‌های پامپ) و اکسسوری‌هایی نظیر کمربند، کیف پول و… است. این محصولات علاوه بر زیبایی و تطابق با سلیقه جوانان،  در نیوکالکشن بهار و تابستان ۱۴۰۲ به خلاقیت و راحتی بیشتر در محصولات خود توجه ویژه‌ای داشته‌اند.