بررسی استایل کیت بلانشت؛ علاقه‌مند به استایل کلاسیک و رنگ‌های درخشان

با مرور استایل کیت بلانشت در تیپ‌های خیابانی‌اش می‌توان متوجه شد که همیشه کلاسیک‌دوست و کلاسیک‌پوش است. او حتی در استایل‌های خیابانی هم به اصول کلاسیک پای‌بند می‌ماند. کت‌وشلوارهای اتوکشیده و شیک با درجه رسمی‌بودن کم روی تن او در خیابان و موقعیت‌های غیررسمی به‌خوبی دیده می‌شوند. کیف‌های بزرگ هم مکمل تیپ شیک و مرتب او می‌شوند. بلانشت معمولاً از کیف‌های بزرگ استفاده می‌کند.

بررسی استایل کیت بلانشت را مرور کردید. این هنرپیشه خوش‌نام و خوش‌اندام از کلاسیک‌پوش‌هایی است که با رعایت نکات مطرح‌شده همیشه شیک و متنوع در مراسم مختلف ظاهر می‌شود. از استایل او خوشتان می‌آید؟ به‌نظرتان کدام ویژگی استایل و تیپ او از همه مهم‌تر و الهام‌بخش‌تر است؟


منبع: https://manomode.com/17652/cate-blanchett-style/

تقریباً همیشه، کیت بلانشت با موهای بلوند با قد متوسط دیده می‌شود. این دیگر به بخشی به‌یادماندنی از استایل او بدل شده است. پایداری و ثبات برخی از مدل‌ها در استایل مو، آرایش و لباس به ایجاد برندی شخصی کمک شایانی می‌کند. این موضوع یعنی بهره‌مندی از برندی شخصی در استایل بلانشت هم به‌خوبی دیده می‌شود. در موقعیت‌های مختلف، او این موها را به‌ شکل‌هایی متنوع آرایش می‌کند.

شما بگویید

با بررسی استایل کیت بلانشت متوجه می‌شویم که ضمن کلاسیک‌بودن به ترندهای تازه هم بی‌توجهی نمی‌کند. او وقتی به‌سراغ ترندهای تازه می‌رود که حضورشان در استایلش در هماهنگی با سایر عناصر کلاسیک همیشگی باشند.

کیت بلانشت اندام کشیده و قد بلندی دارد. او همیشه در انتخاب استایل به تناسب میان ویژگی‌های فیزیکی‌اش و لباس توجه می‌کند. یکی از مهم‌ترین نکات برای خوش‌پوشی همین است. باید بدانید که چه لباس‌هایی بهتر روی تن شما می‌نشینند.

با بررسی استایل‌های کیت شاهد لباس‌هایی با رنگ‌های بسیار زیبا، متنوع و شاد هستیم. او با انتخاب‌های متنوع خود همیشه چشمگیر ظاهر می‌شود. بلانشت نوعی برندینگ شخصی در استایل دارد. تکرار برخی از عناصر و روش‌ها در استایلینگ باعث می‌شود که فرد دارای امضایی شخصی شود. او رنگ‌های متنوعی برای استایل انتخاب می‌کند و همین تنوع در انتخاب‌ها از شاخصه‌های استایلش به‌حساب می‌آید.

۷. عینک‌های آفتابی بزرگ را دوست دارد

عینک آفتابی های بزرگ کیت بلانشت
عینک بزرگ

کیت بلانشت از آن هنرپیشه‌های شاخصی است که اعتمادبه‌نفس بالایی دارند. او حضور پررنگی روی فرش‌قرمزها دارد. در واقع، طوری می‌ایستد، ژست می‌گیرد و رفتار می‌کند که توجه عموم به او جلب می‌شود. این ویژگی برای فردی معروف بسیار حیاتی و مهم است. ژست‌های مناسب در مقابل دوربین خبرنگارها به ثبت تصاویر جذاب‌تر از هر هنرپیشه کمک شایانی می‌کند.

۱۱. موهای بلوند با قد متوسط را می‌پسندد

موهای بلوند کیت بلانشت
موهای بلوند

دوخت و کیفیت لباس‌ها از مهم‌ترین دلایل خوش‌پوشی افراد شیک‌پوش هستند. دوخت و کیفیت لباس‌های بلانشت بسیار مطلوب است و نمره بسیار بالایی می‌گیرد. لباس‌های او خوش‌دوخت هستند؛ برای مثال، جامپسوت‌ها یا همان سرهمی‌ها معمولا بر تن همه افراد به‌خوبی نمی‌نشینند اما اوضاع برای کیت متفاوت است. از آنجا که او به کیفیت دوخت اهمیت زیادی می‌دهد، همیشه حتی مدل‌های لباس عجیب هم روی تنش به‌خوبی دیده می‌شوند.

۳. به استایل کلاسیک علاقه‌مند است

استایل کلاسیک کیت بلانشت
کلاسیک‌پوشی

کیف‌های مناسب مهمانی اینجاست

۹. اکسسوری‌های چشمگیر انتخاب اوست

استفاده کیت بلانشت از اکسسوری های چشمگیر
اکسسوری‌های بولد و خاص

اگر بدانید که چه مدلی برایتان مناسب است، امکان تکرار آن مدل در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف به‌وجود می‌آید. تنوع‌دادن به طرح و رنگ باعث می‌شود که ضمن انتخاب لباسی متناسب با اندام، همیشه متنوع و متفاوت از دفعات قبلی جلوه کنید.


حتما بخوانید: اصول پوشیدن لباس برای خانم‌های قدبلند


۶.  رنگ‌های شاد و درخشان امضای اوست

لباس های شاد کیت بلانشت
انتخاب رنگ‌های درخشان
کیت بلانشت یکی از شیک‌وش‌ترین زنان دنیاست. او هنرپیشه قابلی هم هست و در فیلم‌های معروف و مهم زیادی بازی کرده است. در این مقاله با بررسی استایل کیت بلانشت به انتخاب‌های الهام‌بخش او در پوشش نگاهی می‌اندازیم.

کیت بلانشت
کیت بلانشت

شاید فکر کنید فردی علاقه‌مند به استایلی کلاسیک کمی تیپ و ظاهری خسته‌کننده دارد. کیت بلانشت به استایل کلاسیک و توجه به نکات پایه‌ای دنیای مد علاقه زیادی دارد اما اصلاً و ابداً ظاهری خسته‌کننده ندارد.

او از کت‌وشلوارهای خوش‌دوخت استفاده می‌کند. پیراهن‌ها و شومیزهایی ابریشمی می‌پوشد. شلوارهای گشاد کلاسیک به‌پا می‌کند. همه این‌ها با در نظرگرفتن طرح‌های زیبا، رنگ‌های چشم‌نواز و دوخت باکیفیت لباس‌ها باعث می‌شود که استایل کلاسیکش دوست‌داشتنی و بسیار شیک جلوه کند.

۴. گوشه چشمی به ترندها دارد

توجه کیت بلانشت به ترندها
توجه به ترندها

باید این درس را درباره استایل از او آویزه گوش کنیم؛ لازم نیست که از همه ترندها پیروی کنیم. دنبال‌کردن ترندها فقط زمانی مناسب است که با اندام و سلیقه‌مان در هماهنگی باشند.

کت‌های رسمی زنانه را ببینید

۵. در انتخاب استایل به فرم اندامش توجه دارد

توجه کیت بلانشت به تناسب اندام و مدل لباس
تناسب میان اندام و استایل

یکی از شاخصه‌های چشمگیر استایل کیت بلانشت پرهیز از پوشیدن لباس‌های باز است. البته در مرور استایل او به لباس‌های باز هم برخورد می‌کنیم اما در بیشتر مواقع، لباس‌های پوشیده‌تر انتخاب نخست او هستند.

اندام این هنرپیشه باسابقه متناسب است و به‌سادگی با در نظرگرفتن مدل‌هایی مانند آستین‌های پف‌دار سعی می‌کند که زیبایی اندام متناسبش را پررنگ‌تر کند.

۲. به کیفیت دوخت لباس‌هایش توجه می‌کند

توجه کیت بلانشت به کیفیت دوخت لباس
لباس‌های خوش‌دوخت

مدل‌های زیورآلات نقره اینجاست

۱۰. ایست خوب و پُزهای مناسب عکاسی را بلد است

ژست های عکاسی مطلوب کیت بلانشت
پز عکاسی درست

بلانشت در زمینه انتخاب اکسسوری‌ زیاد کلاسیک‌پسند نیست. او به‌سراغ زیورآلات ظریف و ساده نمی‌رود. استفاده از انگشترهای نگین‌دار بزرگ و گردن‌بندهایی در اندازه‌های بزرگ و با سنگ‌های درشت در استایل او زیاد دیده می‌شود. کیت جسارت استفاده از اکسسوری‌های خاص و چشمگیر را دارد و تقریبا در بیشتر موارد، انتخاب‌های بسیار خوبی هم دارد.

کیت بلانشت از هنرپیشه‌های باسابقه دنیاست و در تمام طول این سال‌ها، ضمن ارائه کارنامه حرفه‌ای قابل‌قبول در دنیای استایل هم خوب درخشیده است. او فقط خوش‌پوش نیست بلکه درس‌هایی الهام‌بخش در استایل هم برای دیگران دارد. از جمله شاخصه‌های مهم استایل بلانشت به موارد زیر اشاره می‌شود:

 • پرهیز از استفاده زیاد از لباس‌های باز؛
 • توجه زیاد به کیفیت دوخت لباس‌ها؛
 • علاقه به استایل کلاسیک؛
 • بی‌توجه‌نبودن به ترندها؛
 • تناسب اندام و استایل؛
 • انتخاب رنگ‌های شاد؛
 • عینک‌های آفتابی بزرگ؛
 • کیف‌های بزرگ؛
 • اکسسوری‌های چشمگیر؛
 • ایست خوب و پزهای مناسب عکاسی؛
 • موهای همیشه بلوند با قد متوسط.

۱. زیاد از لباس‌های باز استفاده نمی‌کند

انتخاب لباس های پوشیده از سوی کیت بلانشت
لباس‌های پوشیده

بسیاری از افراد از پوشیدن رنگ‌های شاد و درخشان پرهیز می‌کنند. پوشیدن رنگ‌های متنوع و شاد جسارت می‌خواهد. به‌نظر می‌رسد که وجود چنین جسارتی در کیت برای انتخاب رنگ‌های شاد وجود دارد.

استفاده از اکسسوری‌های مناسب می‌تواند روی خوش‌پوشی‌ اثرگذاری بسیار مثبتی داشته باشد. بلانشت از عینک‌های بزرگ و زیبایی در استایل خود استفاده می‌کند. شکل صورت او طوری است که مدل‌های مختلف عینک آفتابی برایش مناسب‌اند. استفاده از بندهای تزئینی زیبا هم باعث می‌شود که این عینک‌ها در استایل کیت بلانشت جلوه بهتری داشته باشند.

۸. کیف‌های بزرگ برمی‌دارد

کیف های بزرگ کیت بلانشت
کیف بزرگ