بسته بندی اثاثیه منزل

مثلا پایه میزها، شیشه روی میزها، طبقه های کتابخانه بسته بندی وسایل منزل و تختخوابها. بعد از باز کردن هر بخش، آن را درست با محافظ پلاستیکی حبابی یا پتو و چسب مخصوص بسته بندی کنید و پیچ و مهره ها را در یک کیسه پلاستیکی گذاشته و برروی آنها بنویسید که مربوط به تختخواب است یا کتابخانه و… که در اثر برخورد به همدیگر احتمال شکستن آنها وجود دارد باید با تجهیزات و ابزار مخصوصی بسته بندی شوند.از جمله این ابزار برای بسته بندی،کارتن های محکم و استفاده از پلاستیک های حباب دار است.بهتر است انتهای کارتن را با یک حوله یا پارچه نرم پوشانده و سپس لیوان ها را بعد از قرار دادن در پلاستیک حباب دار به شکل عمودی در کنار هم و بشقاب ها را نیز با قرار دادن پلاستیک های حباب دار بین شان روی هم در کارتن بچینیم. کارگران بسته بند ما از ابتدای تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود و تمامی امور را با صبر و حوصله و مهاتر بالا ، همراه با تجهیزات و کارتن های بسته بندی و با روش های اروپایی و نوین انجام میدهند تا هیچ آسیبی و صدمه ای به وسایل شما وارد نشود.

اطمینان حاصل کنید که حتی یه قطره آب در ماشین لباسشویی نمانده است و بهتر است که حوله ای را درون مخزن قرار دهید تا آبی را که مانده را نیز به خود جذب کند . به هر ترتیب باید پیش از هر کاری کابل برق و کابلهای آنتن و اچدیامآی را از تلویزیون جدا کرده و کابل برق آن را پیچیده و در محل خود محکم قرار دهید. کابل برق یخچال را جمع و با چسب به بدنه آن وصل کنید. در نهایت با طناب یا چسب زخیم درب فر گاز خود را محکم نمایید. اکنون درب ریختن مایع و پودر شوینده را به کمک چسب در جای خود محکم کرده و از بسته بودن درب ماشین لباسشویی نیز اطمینان یابید. برای پیدا کردن جعبه مناسب تابه های خود، بزرگترین تابه خود را بردارید و آن را به صورت افقی و مورب در جعبه قرار دهید. مقوا قرار دادهو آن ها را درون یک جعبه قرار دهید و اینگونه از ایمنی آن ها اطمینان یابید. چنانچه بیش از یک محصول از بسته خدماتی در منزل شما وجود داشت، میتوانید تعداد آن را از صفحه موردنظرانتخاب کنید و همچنین میتوانید چند محصول جدا داخل سبد خریدتان ثبت نمایید و نسبت به پرداخت هزینه کل اقدام کنید.

پلاستیک آن قوی تر از پلاستیک معمولی است و همچنین به عنوان مقاوم ترین نوع نایلون محافظ حباب دار شناخته می شود. محافظ حباب دار نیز دارای اشکال متفاوتی است، برای مثال، محافظ حبابدار مخصوص حمل و محافظت از اقلام شکننده و کوچک یا بسیار با ارزش مانند جواهرات، عتیقه جات یا مواد بلوری شکل. سپس از نایلونهای ضربهگیر یا پتو برای پوشش دادن ماشین لباسشویی استفاده کنید. بهترین روش بسته بندی لوازم منزل : هنگام نقل مکان به منظور اسباب کشی یکی از اصلی ترین کارها شیوه بسته بندی وسایل است.از جمله موارد مهم برای بسته بندی وسایل در هنگام اسباب کشی طریقه بسته بندی وسایل و همچنین تهیه کارتن برای بسته بندی است.اگر شما هم از دسته افرادی هستید که وسایل شکستنی و گران بهای منزل برایتان اهمیت دارد و نمی خواهید در زمان اسباب کشی صدمه ببینند،آموزش بسته بندی اثاث منزل و در هنگام ضرورت استفاده از شرکت های حمل و نقل معتمد و یک گارگر بسته بندی اسباب کشی به شما در انجام این کار کمک می رسانند. هر چه زمان اقامت در خانهای بیشتر باشد به طبع آن لوازم بیشتری نیز در آن وجود دارد.

حباب های هوا در داخل فیلم پلی اتیلن به هیچ وجه باد نمی شوند، بلکه زمانی ایجاد می شوند که هوا در بین مراحل تولید بین دو ورقه پلاستیکی محبوس می شود. دستگاه بسته بندی حبوبات صنعتی به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود. در این گزارش ما قصد داریم تا نحوه جابجایی و قبل از آن، بسته بندی وسایل سنگین منزل برای اسباب کشی را به شما آموزش دهیم تا از این نظر هم خیالتان راحت باشد. کارشناسان ما در این مرحله با حضور در محل ، علاوه بر پاسخگویی سوالات احتمالی شما با بازدید از منزل فعلی تان مراحل انجام جابه جائی شما را با در نظر گرفتن حجم و نوع وسایل منزل ، شرایط مکانی مبدأ و مقصد ، نوع وسیله حمل و نقل مورد نیاز ، محدودیت زمانی و آیتم های دیگر بررسی کرده و با توجه به شرایط موجود برنامه ریزی مناسبی جهت انجام هر چه بهتر جابه جائی شما انجام خواهند داد . بعد از ثبت سفارش شما کارشناسان باربری یاسا با شما تماس گرفته و تمام مراحل کار را هماهنگ میکند و در تاریخ مورد نظر شما تجهیزات و نیروی لازمی را که درخواست داده بودبرای شما ارسال میکنند.

بعد از بسته بندی روی یک کاغذ لیست وسایل آن جعبه را نوشته و روی کارتن بچسبانید.به علاوه اگر وسایل داخل کارتن شکستنی است با ماژیک قرمز روی کارتن،جمله “با احتیاط حمل شود شکستنی است” را بنویسید زیرا در حفظ و نگهداری از وسایل حساس شما تاثیر زیادی دارد. البته با یک حساب سرانگشتی میتوان گفت، افزایش تعداد کارگر در اسبابکشی هم فکر بدی نیست، زیرا اگر تعداد بالاتر باشد، زمان بسته بندی اثاثیه، جابجایی بار و تحویل در مقصد پایین خواهد آمد و در مجموع هزینه کلی هم به صرفه و مورد رضایت مشتری خواهدبود. آن بخش از وسایل سنگین خانه که قابل بازکردن و تفکیک هستند را از هم باز کنید؛ این یکی از بخشهای زمان بر کار است؛ پس بهتر این است که وقتی هنوز پرازانرژی هستید مشغول این کار شوید. تیم ایزی پک با به همراه داشتن متریال درجه بسته بندی تمام اثاثیه منزل شما را از خرده ریزهای داخل کمد و کابینت تا اثاثیه بزرگ مانند بوفه و مبلمان را ایمن سازی میکنند و سپس با روشهای اصولی نسبت به بسته بندی آن اقدام مینمایند.

تنها یک ضربه کوچک به صفحه نمایش تلویزیونهای صفحه تخت کافی است تا هزینه زیادی برای تعمیرات را متحمل شوید. به خصوص که با قیمتهای گران این روزها، هیچکس دلش نمیخواهد هزینههای اضافی در اثر خسارت اثاثکشی متحمل شود. این آپشن حامل به حمل و نقل از یک خودرو به چندین خودرو به طور همزمان کمک می کند. در یک مطلب دیگر به طور کامل و با جزییات در خصوص بهترین نحوه بسته بندی لوازم منزل توضیح داده ایم که می توانید آن را مطالعه کنید. در این صورت دغدغه پاره شدن و خراب شدن و یا کثیف شدن لباسهایتان را نخواهید داشت. در غیر این صورت به چنین کاری نیاز نخواهد بود. شرکت سریع بار خودرو و کارگران را با امکانات کامل به محل شما اعزام می کند و تنها با یک تماس و ثبت درخواست دیگر نیازی نیست به تهیه ابزار و تجهیزات مربوط به اسباب کشی فکر کنید و یک پکیج کامل از تجهیزات و پرسنل ماهر در خدمت شما خواهند بود.

در بسته بندی ماشین ظرفشویی هم میتوانید از جباب ضربه گیر استفاده نمایید و بعد از قرار دادن دستگاه در کارتن و جعبه مورد نظر حتما از مهر و موم شدن و برچسب گذاری آن مطمئن شوید. بهتر است برای بسته بندی کارد و چاقو آن ها را در پارچه نپیچید و از نایلون حباب دار استفاده کنید. هر قطعه قاشق و چنگال را با یک لایه نازک روزنامه یا پارچه بسته بندی کنید و آنها را در کارتن قرار دهید و یک لایه اضافی از نایلون حباب دار یا کاغذ را بین ظروف اضافه کنید. زمانی که ۳ تا ۴ بشقاب را به این شکل با روزنامه پوشاندید آنها را به وسیله ی چسب بسته بندی به هم بچسبانید تا از فضای خالی احتمالی بین آنها جلوگیری کرده و مانع خسارت احتمالی شوید. بهتر است دور تا دور گاز خود را با بابل رپ یا پلاستیک های حبابدار بپوشانید، تا از ضربخوردگی جلوگیری شود. مثلا تختخواب تا آخرین روز قبل از اسباب کشی باید دایر باشد ولی میز کار را می توانید از چند روز قبل باز کرده و آماده جابجایی کنید. اگر از پیش جعبه و یونولیتهای نگهدارنده تلویزیون را در اختیار داشته باشید، کار شما به مراتب سادهتر خواهد بود.

معمولاً برای جابجایی این وسایل آنها را در کارتنهای مخصوص خود قرار نمیدهند، ولی شما میتوانید قسمتهایی از این وسایل را با دو یا سه لایه نایلونهای حباب دار بپوشانید. همان طور که در مقدمه اشاره شد انواع کارتن با مقاومت بالا و نایلون های حباب دار لازمه بسته بندی اسباب و وسایل در زمان جابه جایی است.این نایلون ها وسایل را به شکل ثابت در محل قرارگیری آنها نگه می دارند و از ایجاد فشار روی سطح اثاث جلوگیری می کند. درعین حال باید بدانید که از چند روز قبل از اسباب کشی، می خواهید آنها را آماده جابجایی کنید. به عنوان مثال برای بسته بندی اثاثیه منزل شما به انواع و اقسام کارتن ها در سایز های مختلف، کاغذ های حباب دار، پارچه ها و یا حوله های نرم و همچنین چسب های محکم نیاز دارید تا بتوانید ابزار و وسایل خودتان را بسته بندی کنید. در اسباب کشی و جابجایی گام اول شما بسته بندی اثاثیه منزل است که میتواند به عنوان اولین و سخت ترین قسمت شما باشد، به همین دلیل اتوبار ظریف بار اینجاست تا به شما کمک کند، پرسنل و کادر اجرایی که به محل اعزام میشوند تا عمل باربری را به خوبی انجام دهند در تمامی مراحل نظارت کامل را دارند حتی در بسته بندی که مهم ترین بخش اسباب کشی است.

جعبه را خیلی سنگین نکنید و اگر فضای خالی درون کارتن وجود داشت، آن را با کاغذ باطله پر کنید. یکی از خطرناک ترین اقلام که در بسته بندی ظروف آشپزخانه باید به آن دقت بسیاری داشت، اقلام تیز همچون چنگال و چاقوست. مهم ترین نکته برای بسته بندی یخچال،تمیز کردن قفسه های آن است.حتما بررسی کنید که در فریزر شما یخی باقی نماند چون در بسیاری از موارد در طول مسیر،یخ ها آب شده و باعث خیس شدن دیگر وسایل می شوند. بسته بندی مایکروویو یکی از سخت ترین لوازم برقی محسوب میشود، مایکروویو ها معمولا درب شیشه ای دارند و وزنشان به نسبت اندازه شان بالاست . فضاهای خالی میان ظروف شیشه ای را با کاغذ پر کنید و میان ظروف و دیواره جعبه برای محافظت بیشتر حتما کاغذ مچاله شده قرار دهید. این کار را میتوانید برای بسته بندی گلدان ها و یا بطری های شیشهای نیز انجام دهید و اگر ظرف هایتان گران قیمت هستند از تعداد روزنامه های بیشتری برای پوشاندن آنها استفاده کنید. اگر این کتابچهها زیاد است، آنها را داخل یک کارتن قرار داده و روی آنها لیبل “کتابچههای راهنمای نصب وسایل منزل” را بچسبانید.

• احترام پرسنل و نیروهای ما و احترام به خواسته های شما عزیزان. مشتریان ما از تمامی نقاط تهران به منظور اسباب کشی و حمل اثاثیه خود با شرکت جهان آروین تماس می گیرند. از موارد گفته شده می توان نتیجه گرفت شیوه چیدمان و انتخاب کارتن مناسب و همچنین کاربرد لوازم محافظتی مثل پلاستیک حباب دار و پارچه های مناسب به منظور محافظت اصولی از اثاث منزل،اصلی ترین اقدام در آموزش بسته بندی اسباب کشی بعد از معلوم شدن جنس وسیله است. بسته بندی این اقلام را با قرار دادن چند لایه نایلون حباب دار ضربه گیر در کف کارتن شروع کنید. همچنین اگر دوست دارید در زمانی کوتاه، نقل مکان خود را کامل کنید.

این کار به شما کمک میکند تا در زمان باز کردن جعبهها، جعبه مورد نظر را راحتتر پیدا کنید و باز کردن جعبهها برایتان آسانتر میشود. یک توصیه مهم: اگر به جعبه تلویزیون خود دسترسی ندارید، بهتر است به جای سپردن آن به کامیونت اسباب کشی، تلویزیون را با خودروی شخصیتان به منزل جدید منتقل کنید. حتی میتوانید برای هر اتاق کد رنگی مشخصی تعریف کنید و با چسباندن برچسبی به آن رنگ، مشخص کنید که هر بسته مربوط به کجاست تا بعد از انتقال اسباب به منزل جدید، جعبهها مستقیماً به جایگاهشان منتقل شود. بدون هیچ تردیدی، نایلون های حبابی بهترین محافظت ممکن را برای اقلام ظریف، شکننده، حساس یا هرگونه قطعه ای که به راحتی شکسته می شوند ایجاد می کنند، آنها همچنین در برابر خراش، فرورفتگی، شکستگی و همچنین هر نوع آسیب ناشی از ارتعاشات زیاد یا شوک در هنگام حمل و نقل مقاوم هستند. در بسته بندی وسایل سنگین منزل از جمله مبلمان ، تمام کوسنها و متکاها را جمع کرده و همه آنها را در یک یا چند کیسه زباله تمیز قرار دهید. حال از یک لایه نایلون ضربهگیر روی تمام سطح یخچال استفاده کرده و پس از آن نیز یک یا در صورت نیاز دو پتو روی بدنه آن قرار دهید.

متخصصان بستهبندی و اسبابکشی در استادکار، حفاظت کامل از وسایل برقی بزرگ به عمل آورده و در تمام مدت اسبابکشی مراقب این تجهیزات منزل هستند. از این جهت برای حفاظت از یخچال منزل، باید دو لایه پوشش برای آن در نظر بگیرید. سعی کنید همیشه بیش از یک روزنامه برای پوشاندن بشقابها استفاده کنید تا بشقابها از حفاظت بهتری بهرهگیرند. بهترین روش بسته بندی پوشاندن دستگاه در پارچه و قرار دادن آن در کارتن و جعبه ای محکم است اما این راه کار در صورتی توصیه میشود که کارتن اولیه و آکاسیف های آنرا دور انداخته باشید . کارتن های بسته بندی در اندازه های مختلف و کاربردهای متنوع برای اسباب کشی که براساس نوع وسایل قابل حمل تولید شده است کار بسته بندی وسایل را بسیار آسان کرده و خیال افراد از آسیب رسیدن به وسایل شان آسوده تر شده است.امروزه شرکت های متعددی در حوزه تولید و توزیع کارتن اسباب کشی فعالیت دارند. اما قبل از اقدام به اینکار لازم است برخی از نکات بسته بندی لوازم و اثاثیه را بدانید. اما اگر در انتخاب جنس و ضخامت و همچنین ترمیم و آزمایش سالم بودن آنها کوتاهی شود، میتوانند باعث آسیبدیدن بار در اثر تاثیرات محیطی و فشارهای وارده باشند.