بهترین روش شستن شورت زنانه

لباس‌های زیر زنانه معمولاً در زیر لباس‌های بیرونی پوشیده می‌شوند تا از پوست در برابر پارچه‌های ساینده‌تر محافظت کنند. این لباس‌ها پوشش مناسبی در برابر روغن‌ها و مایعات بدن هستند. لباس‌های زیر امروزی به تناسب‌اندام نیز کمک می‌کنند. لباس‌های زیر ممکن است از پارچه‌های گران‌قیمت تهیه شوند و یا به مراقبت و شست‌وشوی مناسب داشته باشند اما اگر لباس‌های زیر ارزان‌قیمت ‌داشته باشیم، باید به‌خوبی و مراقبت ویژه آن‌ها را بشوییم.
اکثر لباس‌های زیر زنانه حاوی الیاف مصنوعی هستند که طی زمان، خاصیت کشسانی پیدا می‌کنند و خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهند؛ بااین‌حال، اگر به‌درستی شسته شوند، ممکن است عمر طولانی‌تری داشته باشند.

اگر قرار است شورت‌ها با ماشین لباسشویی شسته ‌‌شوند، می‌بایست آب ۳۰ تا ۴۰ درجه، چرخش کم، مواد شوینده ملایم و شست‌وشوی جداگانه را مد‌نظر داشت. بهتر است شورت‌های نخی، نایلونی، ابریشمی و توری را با قراردادن در یک کیسه ظریف مشبک، برای جلوگیری از گره‌خوردن و کشیدگی درون ماشین لباسشویی قرارداد.

شستن لباس‌های زیر برای ازبین‌بردن باکتری‌ها بخش مهمی از بهداشت شخصی است. تمیزی لباس همیشه مهم است، اما هنگام شستن لباس‌های زیر، رعایت بهداشت حیاتی‌تر است.

از مواد شوینده‌ای استفاده شود که عامل حساسیت نباشند. ترجیحاً مواد شوینده غیر معطر استفاده شود.

  • لباس‌هایی که بیرون از خانه پوشیده می‌شوند، معمولاً آلودگی بیشتری در بافت خود دارند. منطقی است که با لباس‌های زیر، حداقل زمانی که ماشین لباسشویی برای طول زمان کمتر شست‌وشو تنظیم می‌شود، شسته نشوند.

شورت‌های زنانه اصلاً نباید با نم در کیسه‌های نایلونی یا کمد قرار بگیرند؛ زیرا به محیطی مناسب برای رشد قارچ‌، میکروب و باکتری تبدیل می‌شوند؛ اگر چنین اتفاقی بنا بر وضعیت اضطراری پیش آمد، حتماً باید مجدداً شسته و کاملاً خشک شوند.

بهتر است قبل از شستشو با دست یا در ماشین، شورت‌هایی که لکه خون، لوسیون، روغن برنزه کنندهیاپماد و دارو دارند جداسازی شوند و روند لکه بری را به‌صورت مجزا طی کنند.

با این نکات در مورد نحوه شستن لباس زیر در خانه، تمیزکردن لباس زیر راحت‌تر از همیشه خواهد بود! به بهداشت شخصی خود اهمیت زیادی دهید و مجال آسیب را از میکروب‌ها، باکتری‌ها و قارچ‌ها بگیرید؛ زیرا سلامت شما بسیار مهم است.


منبع: https://www.banimode.com/blog/the-best-way-to-wash-womens-panties/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=the-best-way-to-wash-womens-panties

بر خلاف تصور، لباس‌های زیر زنانه نباید اتو شوند. حرارت زیاد می‌تواند باعث سوختن یا ذوب شدن الیاف شود.

بهترین زمان شستن شورت زنانه