ترفند های آرایشی قسمت اول

 


مجبور نیستید ساعت ها جلو آینه بایستید تا آرایشی کامل و بی نقص داشته باشید. فقط کافی است ترفند های استفاده ازلوازم آرایشی را به خوبی بدانید تا این زمان به حداقل خود برسد. در این مقاله به معرفی چند ترفند ساده و آسان برای استفاده از لوازم آرایشی میپردازیم.


ممکن است زیر بهترین نور نباشید وقتی که آرایش روی صورت خود انجام میدهید. به همین دلیل بهتر است خود را زیر نور های دیگر هم ببینید. نور آفتاب بهترین نور برای چک کردن آرایش است.


1-آرایش خود را زیر نورهای مختلف امتحان کنید! 
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1233

4-یک ترفند ساده برای استفاده از سایه های رنگی چشم!


قبل از استفاده از سایه ، پشت پلک خود را با مداد سفید بکشید. سپس از سایه استفاده کنید و روی جاهایی که سفید کشیده اید را پر کنید. اینگونه سایه رنگی چشم زیادی براق نیست، حالت ماتتر و زیباتری دارد. اینگونه سایه ثابت میماند و به راحتی پاک نمیشود.


2-مداد چشم خود را نرم تر کنید!  


3-با این ترفند چشمان خود را درشتتر کنید!فرمژه بهترین وسیله ایست که میتوان ب آن مژه ها را به سادگی فر کرد. اما استفاده از آن برای کسانی که مژه های کوتاهی دارند کمی سخت است. قبل از استفاده سشوار را روی لبه نرم فرمژه به مدت 10 ثانیه نگه دارید، صبر کنید تا سرد شود و سپس استفاده کنید. مشاهده میکنید که مژه هایتان فرتر از قبل میشود.5-با این ترفند مژه های خود را فرتر کنید!


6-گودی زیر چشمانتان را محو کنید!


برای پنهان کردن گودی زیر چشم، از کانسیلر استفاده کنید. موقع خرید رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوستتان همخوانی دارد. کانسیلر را به صورت مثلثی و نقطه نقطه از زیر چشم تا وسط صورت خود بکشید، سپسآن را آرام آرام محو کنید. مشاهده میکنید که گودی زیر چشم به خوبی پنهان شد.


 


زمانی که از ریمل استفاده کردید، 2 دقیقه صبر کنید به مژه های کناری چشم بیشتر توجه کنید و ریمل را افقی روی مژه ها حرکت دهید. اینگونه چشمان شما درشتتر دیده میشود. با خواندن مطلب در خصوص  ریمل حجم دهنده خوب  و ویژگی ریمل خوب مناسب ترین ریمل را پیدا کنید و با رعایت نکات و نحوه صحیح ریمل زدن چشم و مژه های جذاب تری داشته باشید.


 


زمانی که از مداد چشم استفاده میکنید، به دلیل زمخت بودن مداد ممکن است چشمتان اذیت شود و نتیجه آن چیزی نشود که شما میخواهید. قبل از استفاده مداد چشم خود را یک ثانیه زیر شعله قرار دهید. 15 ثانیه صبر کنید تا خنک شود و سپس از مداد استفاده نمایید. مشاهده خواهید کرد که مداد نرم شده است و راحت تر میشود از آن استفاده کرد.