ترفند های آرایشی قسمت دوم

 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1242

 


ابرو یکی از عناصر مهم در صورت برای آرایش است. لازم نیست همیشه پیرو مد باشید. کاری را انجام دهید که شما را زیباتر کند. ممکن است امروز چیزی روی مد باشد که اصلا برای شما مناسب نیست. مانند مد شدن ابروهای پهن که بسیاری از افراد این روزها به شدت افراط میکنند. برای برداشتن و تمیز کردن ابروها ، مدلی را انتخاب کنید که برای فرم صورت شما مناسب است. به عکس زیر توجه کنید. همانطور که میبینیدبرای هر فرم صورت یک مدل خاصی مناسب است.


آرایش لب هاآرایش ابروها


اگر میخواهید آرایش لب طبیعی تری داشته باشید به عکس زیر توجه کنید و مراحل را انجام دهید.مجبور نیستید ساعت ها جلو آینه بایستید تا آرایشی کامل و بی نقص داشته باشید. فقط کافی است ترفند های استفاده از لوازم آرایشی را به خوبی بدانید تا این زمان به حداقل خود برسد. در مقاله قبل چند ترفند آسان را به شما معرفی کردیم: قسمت اول را بخوانید. در این مقاله هم چند ترفند آسان اما کاربردی را به شما خواهیم گفت.


عطر و ادکلن 


اگر ابروهای کم پشتی دارید، خوب است که از مداد ابرو استفاده کنید. مدادی را انتخاب کنید که به رنگ ابروی شما نزدیک است. سپس مداد را خیلی نرم روی ابروها بکشید طوری که جاهای خالی را به خوبی پر کند. تاج ابرو را پررنگتر بکشید اما نه خیلی. دقت کنید سر ابرو همیشه باید کمرنگتر از بقیه جاها باشد.


 زمانی که میخواهید از عطر استفاده کنید، مستقیم آن را به تمام بدن و لباستان نزنید چون بوی زننده و تندی پیدا میکند. در این جا 2 راه را به شما معرفی میکنیم. 1- ابتدا عطر یا ادکلن را بالای سرتان کمی جلوتر اسپری منید و سریع به زیر  آن بروید به طوری که عطر روی شما بنشینید. 2- عطر را در جایی از بدن استفاده کنید که نبض دارد. مانند : گردن، پشت گوش ها، پشت زانو، روی آرنج و روی مچ.


 


اگر میخواهید لبهایتان پرتر نشان داده شود به عکس زیر توجه کرده و مراحل را انجام دهید.آرایش لب آخرین مرحله است. هرچه آرایش چشم غلیظ باشد، آرایش لب باید کم باشد و هرچه آرایش چشم کم باشد بهتر آرایش لب غلیظ تر باشد(البته بستگی به مکانی داردکه میخواهید در آنجا حضور داشته باشید.) آرایش لب انواع و اقسام دارد. ساده ترینش را در عکس زیر میبینید.