تی تی

شال و روسری تی تی از جمله روسری هایی است که تار و پود آن کیفیت و وضعیت خیلی خوبی دارد و به اندازه‌ای بین خانم‌های مد دوست محبوبیت به دست آورده .از سال ۱۳۸۱ برند TT منحصرأ به ثبت رسید و در زمینه طراحی و تولید پوشاک زنانه ، تولید شال و روسری، لباس، اکسسوری، کیف، صندل و … فعالیت میکند. برند TT با تجربه ۴۰ سال در زمینه خرده فروشی شال و روسری با در نظر گرفتن استایل و نوع پوشش در کشور عزیزمان ایران و همچنین شناخت آناتومی صورت و بدن و الگوی مورد علاقه مخاطبان ایرانی ، طراحی محصولات خودرا در این زمینه گسترش داد و هم اکنون با بکارگیری مجموعه متخصص از طراحان که بصورت کاملأ حرفه ای در این راستا فعالیت دارند، محصولات خود را سفارش و به مرحله فروش میرساند. تی تی با هدف ارائه‌ی کالای تولیدات داخل کشور و با کیفیت مطلوب و قابل رقابت در بازارهای بین المللی از ابتدای تأسیس، فعالیت خود را ادامه میدهد. اولین فروشگاه با نام ثبت شده TT در تهران واقع در میدان تجریش برای تمامی سلایق و ایجاد بازار مناسبی از ترکیب بهترین پارچه های موجود افتتاح شد. تی تی توانست بعد از مدتی، شعب دیگر خود را در سراسر کشور افتتاح کند. شعب تی تی دارای بالاترین سطح تنوع در شال و روسری و لباس و کیف و بدلیجات و … است. در این راستا برند TT در نظر دارد که استایلی متفاوت در خور پوشش مخاطبان و ارزش خانم‌های خوش پوش ایرانی و همچنین همگام با استانداردهای جهانی و با استفاده از متریال باکیفیت، کالای خود را در شعب ارائه نماید.

تی تی 10 شعبه در تهران دارد و در کرج مازندران (4 شعبه)، همدان، کردستان، تبریز و ارومیه نیز شعبه دارد.


منبع: https://www.brandkade.com/Brands/Details/TT

اولین چیزی که با شنیدن روسری‌های برند تی تی در ذهن یک مد دوست، نقش میبندد، کلمه کیفیت است. هر خانمی که مد ایرانی را دنبال می‌کند، می‌داند که برند تی تی بهترین نوع محصولات را ارائه می‌کند و حداقل یک بار از این برند خرید کرده است. ویژگی شاخص روسری تی تی نخی راحت و نرم بودن است که برای استفاده در طول روزهای معمولی مورد درخور و شایسته است.

 – استفاده از دیزاین فروشگاهی خاص و مرتبط با کانسپت های بین المللی در حوزه مد پوشاک خانم ها و همگام با پیشگامان صنعت مد.

– تولید و فروش محصولات بر اساس شناخت استایل و آناتومی مخاطبان طبق استانداردهای جهانی.

– استفاده از متریال های با کیفیت در جهت ارائه محصولات قابل رقابت با برندهای جهانی.

اکسسوری‌ها و روسری‌های لوکس و جذاب برند ایرانی تی تی یکی از معدود محصولاتی هستند که معمولا برای هر خانم با سلیقه و شیک پوشی شناخته شده و محبوب هستند. روسری‌های برند تی تی در جنس‌ها و طرح‌های مختلفی در بازار موجود است.

 ارزش ها: