جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه 2022

اگر به دنبال حضور در یک مجلس رسمی مثل عروسی هستید، باید کت و شلواری را انتخاب کنید که به شما استایل مجلسی بدهد. چه چیزی بهتر از یک ست کت و شلوار به همراه جلیقه؟ هنگام انتخاب یک مدل کت و شلوار مردانه ۲۰۲۲ باید در متناسب بودن رنگ آن با پوست خود دقت کنید. علاوه بر این شما باید متناسب با مدل مو، ریش و فرم بدنی خود، یک کت شلوار مردانه جدید را انتخاب کنید. اگر پوست سبزه یا تیره‌ای دارید، نباید کت و شلواری با رنگ روشن را انتخاب کنید. کت و شلوارهای تیره‌تر، گزینه بهتری برای شما است. در صورتی که رنگ پوست شما روشن است هم می‌توانید با انتخاب کت و شلوار یا یک پیراهن رنگ روشن، جذابیت بیشتری به استایل خود ببخشید.

اگر به دنبال خرید یک دست کت و شلوار مردانه جدید هستید که هم در محافل رسمی و هم نیمه رسمی بپوشید، توصیه ما به شما کت و شلوار یقه شال است که برخی به آن «کت و شلوار آرشال» هم می‌گویند. یقه‌ی این کت و شلوار هیچ بریدگی نداشته و به شکل برگردان طراحی شده است. معمولاً جنس این یقه نیز متفاوت از جنس پارچه خود کت بوده و از جنس ساتن یا مخمل است. اگر اندام کشیده و عضلانی دارید، یک کت و شلوار مدل شال، می‌تواند بهترین مدل کت و شلوار مردانه ۲۰۲۲ باشد که تهیه می‌کنید.

جدیدترین مدل کت و شلوار کلاسیک مردانه ۲۰۲۲

کت و شلوارهای کلاسیک با رنگ‌های خنثی مثل سرمه‌ای، آبی، مشکی و خاکستری جذابیت پیدا می‌کنند و می‌توانید بین یکی از این نسخه‌ها یکی را انتخاب کنید.

کت و شلوار یکی از بهترین پوشاکی است که هر مردی می‌تواند آن را در شرایط مختلفی به تن کند. با تن کردن کت و شلوار، اعتماد به نفس به شما تزریق خواهد شد. کت و شلوار انواع مختلفی از جمله عروسی، اسپرت، کلاسیک، دامادی و مجلسی دارد؛ بنابراین متناسب با هر موقعیتی می‌توانید یک دست کت و شلوار در کمد خود داشته باشید. اما قطعاً با توجه به پیشرفت صنعت مد و پوشاک، برندهای تولیدکننده هم به کارهای خود تنوع بخشیده‌اند. همین مسئله انتخاب جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه ۲۰۲۲ را سخت می‌کند.

جدیدترین مدل کت و شلوار مجلسی مردانه ۲۰۲۲


منبع: https://www.banimode.com/blog/mens-suit-2022/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mens-suit-2022

اکسسوری خاصی که می‌توانید به همراه یک کت و شلوار اسپرت بپوشید، می‌تواند یک ساعت هوشمند مثل اپل واچ باشد که رنگِ بند آن با رنگ کت شما هارمونی رنگی داشته باشد.

جدیدترین مدل کت و شلوار شش دکمه مردانه ۲۰۲۲

از کت و شلوارهای ۶ دکمه، هم در مراسم رسمی و هم غیر رسمی استفاده می‌شود. بستن کراوات در زیر کت و شلوار شش دکمه هم به شدت پیشنهاد می‌شود؛ چرا که این دسته از کت‌ها، چون برخلاف کت و شلوارهای اسپرت، دکمه‌هایی بسته دارند، باعث هر چه زیباتر به نظر رسیدن استایل شما خواهند شد. البته اگر نمی‌خواهید تیپ‌تان خیلی رسمی شود، می‌توانید کراوات نزنید.

جدیدترین مدل کت و شلوار یقه شال مردانه ۲۰۲۲

کت و شلوارهای اسپرت محبوبیت ویژه‌ای در بین قشر جوان دارند. اکثر جوان‌هایی که علاقه‌ای به پوشیدن کت و شلوارهای پارچه‌ای ندارند و می‌خواهند استایل شیک و خاصی داشته باشند، می‌توانند به عنوان جدیدترین مدل کت و شلوار مردانه ۲۰۲۲ یک مدل اسپرت را تهیه کنند. عمدتاً جنس این کت و شلوارها از کتان است و یا می‌توان یک کت اسپرت را به صورت جداگانه با شلوار جین یا شلوار کتانِ رنگ دیگری که با کت هارمونی رنگی ایجاد ‌کند، پوشید. در کنار آن می‌توانید یک کفش کتانی زیبا یا کالج پا کنید. کت و شلوار اسپرت سرمه‌ای یا خاکستری، به همراه یک کتانی سفید، یکی از محبوب‌ترین استایل‌ها است.

بسیاری از مردان، به خصوص کسانی که دهه چهارم و پنجم زندگی خود را سپری می‌کنند، کت و شلوارهای اندامی را نمی‌پسندند. ما در جدیدترین کت و شلوار مردانه ۲۰۲۲ برای این افراد، کت و شلوار کلاسیک را پیشنهاد می‌کنیم. کت و شلوار کلاسیک، دوخت اندامی ندارد و در آن احساس راحتی را تجربه خواهید کرد. از این مدل کت شلوار برای یک استایل رسمی و اداری استفاده می‌شود؛ بنابراین اگر برای محل کار خود به دنبال خرید یک کت شلوار مردانه ۲۰۲۲ می‌گردید، می‌توانید یک مدل کلاسیک زیبا را تهیه کنید.

جدیدترین مدل کت و شلوار اسپرت مردانه ۲۰۲۲