خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت (SEO)

البته بخش زیادی از فاکتور های سئو را کمپانی ارائه دهنده خدمات، تعریف آموزش سئو تکنیکال سنیور سئو میکند. البته سئو فقط مربوط به موتورهای جستجو نیست بلکه مناسبسازی سایت برای بازدیدکنندگان نیز از فاکتورهای اصلی آن میباشد. از جمله فاکتورهای سئو می توان به تعداد بک لینک ها، کیفیت محتوا، بروزرسانی محتوا، قدمت دامنه، میزان رقابت در کلمات کلیدی و غیره اشاره کرد. در کنار قدرت بالای ابزار Ahrefs در جستجوی کلمات کلیدی و بک لینک ها، Accuranker در دنبال کردن رتبه کلمات کلیدی ابزار بهتریست. معمولاً این تبلیغات در بازهی زمانی موقت با صرف هزینههای بالا نتایج مثبتی را به دنبال دارند اما به محض قطع این تبلیغات، نتایج دریافتی به شدت افت پیدا میکنند. میخواهم 2 جمله را به شما معرفی کنم که به محض شنیدن شان از دهان یک سئوکار، باید رابطه تان را با او قطع کنید! برای کاربران اطلاعاتی را فراهم کنید که نیاز دارند و به واسطه ابزارهای تجزیه وتحلیل نحوه تعامل آنها با سایت را بررسی کنید. اما نحوه طراحی منو برای سایت بر اساس اصول SEO یک موضوع جداگانه و بسیار مهم است. اما اینکه بخواهید برای هر کلمه کلیدی لیستی از عبارتهای همخانواه پرجستجوی آن را پیدا کنید کار واقعا خسته کنندهای است، این کار را ابزار keywordtool برایتان انجام میدهد.

اگر سئو به درستی انجام شود، واقعا یک معامله دو سر سود می باشد. Google Analytics: اگر شما واقعا در SEO قدم گذاشته اید ، گوگل آنالیتیکس غیر قابل انکار است. کلمات کلیدی را در کل مقاله پخش کنید تا موضوع به راحتی برای موتورهای جستجو و کاربر قابل درک باشد. مقاله های جامع و کامل منتشر کنید که تمامی جوانب آن موضوع را پوشش داده باشد. کنترل کامل سئو آن پیج در اختیار مدیر سایت و متخصص سئو است. یکی از اصلیترین اصطلاحاتی که می بایست در حوزه تولید محتوای سئو با آن آشنا شوید کلمه کلیدی یا keyword است.

پیاده سازی سئو در یک سایت نیاز به دانش فنی در حوزه سئو و حتی برنامه نویسی دارد. از طرفی زمان حضور کاربر و تعداد بک لینک هایی که به محتوای سایت شما داده می شود افزایش می یابد پیاده سازی این موضوع الزامی نیست اما میتواند به یک نقطه مثبت سئو وردپرس تبدیل شود. اقداماتی مثل تولید محتوا، اصلاح برنامه نویسی و قالب سایت، فشرده سازی کدها، سازگاری با الگوریتم های گوگل، ساخت بک لینک باکیفیت، لینکسازی داخلی میان صفحات، مدیریت دسترسی خزنده موتورجستجو به سایت، اصلاح متاتگ صفحات و بسیاری از موارد دیگر که در ادامه هرکدام را توضیح میدهیم، در چهارچوب وظایف متخصصین سئو قرار دارد. رنک برین یا رتبه بندی با هوش مصنوعی، الگوریتم جدید گوگل مبتنی بر یادگیری مداوم است که به گوگل کمک میکند نتایج جستجو را براساس رفتار کاربران بهینهسازی کند. SEO یک استراتژی مداوم است، به همین دلیل است که در تعریف خدمات سئو عموماً بر استمرار همکاری کسب و کار شما با آژانس SEO منتخب تاکید شده است. با این کار به گوگل نشان میدهید که تمرکز خود را روی سایت نگه داشته و به مخاطبان خود اهمیت میدهید. جاوا اسکریپت سمت سرور: هسته جاوا اسکریپت را با استفاده از اشیایی که به اجرا شدن جاوا اسکریپت بر روی سرور مربوط می شود ، توسعه می دهد.

با انجام این کار، خواهید توانست نتیجه را در ابزار بررسی دادههای ساختار یافته گوگل مشاهده کنید. ساختار آدرس ها (SEO-Friendly URL) : ساختار URL مهم است زیرا کمک می کند تا موتورهای جستجو درک بهتری از محتوا و آدرس صفحه داشته باشند. برای درک بهتر مفهوم سئو سایت مثالی می زنیم: اگر توجه کنید می بینید که وقتی افراد کلمه ای مشخص را در گوگل سرچ می کنند، در اکثر مواقع از بین سایت های نمایش داده شده، بر روی سایت های اول تا سوم کلیک می کنند. در میانه مقاله اشاره ای به برچسب گذاری صحیح کردیم و گفتیم در استراتژی صحیح، از برچسب ها برای دسته بندی کردن مقالات و محصولات در سطح پایین و کوچکتر استفاده میکنیم. به عنوان مثال هر کسی دوست دارد می تواند این مقاله را در شبکههای اجتماعی با دوستان خود به اشتراک بگذارد یا از وبلاگ و سایت خود به این مقاله و منبع لینک بدهد، درواقع با اینکار به موتورهای جستجو میگویم این صفحه دارای اطلاعات معتبر و مفید است.

به عنوان مثال، سئو تکنیکال یکی از این موارد است. لینک بیلدینگ به معنای ارائه راهکارهای جهت دریافت لینک از دیگر سایتها است. تخصیص کلاه سفید به معنای ارائه خدمات و تاکتیک های خوب سئو است. سئو کلاه سفید به معنی فریب یا دستکاری موتورهای جستجو و یا کاربران نیست. داستان کلاه های سئو چیست ؟ باید بگویییم بله، درمواردی یا به اشتباه که گاهی پیش می آید مانند: سئو سایت فروشگاهی که در قسمت قبل توضیح دادیم و از آن به عنوان اشتباه رایج نام بردیم، و در مواردی مجبور به انجام چنین کاری میشویم چرا که؛ ما یک داستان داریم در 6 قسمت و اصرار بر این است که همه آن 6 قسمت را نباید در یک صفحه مثلا در قالب آپدیت قرار داد، در این صورت چاره ای نیست جز اینکه همه آن صفحات را به صفحه مهمتر یعنی اولین صفحه با این مضمون، کنونیکال می کنیم. شما میتونید از طریق تحقیقات روی کلمات کلیدی حوزه کاری خودتون، اونهارو به راحتی پیدا کرده و شروع به محتوا نویسی حرفه ای بکنید.

ما تحقیقات عمیقی در مورد اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند، چه ارزش هایی دارند و چگونه آن ارزش ها با کسب و کار شما مرتبط است، انجام خواهیم داد. تحقیقات نشان میدهد که نزدیک به ۴۰ درصد درآمد آنلاین کسبوکارها از جستوجو در گوگل به دست میآید. گفته قدیمی: “یک تصویر خوب ارزش هزار کلمه دارد” احتمالاً در مورد گوگل صدق نمی کند ، اما مطمئناً صحیح است وقتی شما نیاز به نوشتن 1000 کلمه کسل کننده دارید ، آنچه را که در یک تصویر یا نمودار نشان داده اید ، نشان می دهد یا اینکه درست کنید. سئو فنی: به بهینه سازی هایی که برای خزیدن بهتر موتورهای جستجو در سایت انجام می شود گفته می شود.

استفاده از متا تگ هایی شامل کلمات کلیدی و… برای تولید محتوا در قدم اول جستجو کلمات کلیدی انجام دهید و از آنها در مقاله خود استفاده کنید. در قدم بعد به دنبال کلمات کلیدی دم بلند باشید و از کلمات مرتبط معنایی یا LSI در عنوان و محتوای مقاله استفاده کنید. مشتری و شرکت سئو کار با برگزاری جلسه ای ، اهداف کوتاه و بلند مدت را تدوین کرده و به نسبت آن قیمتی هم تعیین می شود. سئو یا بهینه سازی موتور جستجو (Search Engine Optimization) کلمه ای پرکاربرد در دنیای اینترنت می باشد که در حوزه های مختلف به کار گرفته می شود. مهم است که برای کسب سهم در این حوزه برنامه ریزی و استراتژی مناسب را پیش بگیرید. در سئو جاوا اسکریپت، روش دوم سنتی بوده است و به منظورترجمه کردن محتوا در یک صفحه می باشد. تا اگر گوگل این توضیحات را برای نمایش انتخاب کردن بدرستی و کامل نمایش داده شوند. در واقع به کمک HTML و CSS ، نمی توان یک صفحه وب کامل داشت. در واقع سئو تنها وظفیه ی افزایش ورودی را دارد نه فروش و افزایش درآمد سایت. فاکتور اول اینه که سریع به نتیجه برسیم و همینجا اعلام می­کنم سریع به نتیجه رسیدن به معنای این نیست که در فلان کلمه کلیدی سریع­تر توی گوگل باشیم نه به معنی اینه که سریع­تر از سمت گوگل ورودی داشته باشیم.

لینک کردن مطالب مرتبط سایت به یکدیگر، نه تنها به رباتهای جستجو کمک می کنند که ساختار کلی محتوا را درک کنند، بلکه برای کاربران هم اهمیت زیادی دارندکه بتواند مطالعه ی بیشتری در مورد موضوع داشته باشد. بنابراین ایجاد یک ساختار منسجم از لینکهای داخلی سبب میشود تا موتورهای جستجو به درک درستی از سایت و محتوای آن برسند. استفاده از ساختار صحیح Url یکی از وظایف اصلی سئوکار به هنگام سئو داخلی است. همچنین مهم است که breadcrumbs را در سئو سایت فروشگاهی در نظر بگیرید، یک عملکرد ناوبری پیشرفته که به گوگل کمک می کند سایت شما را اسکن و فهرست بندی کند.

لینک های داخلی (Internal Linking) : منو و لینکهای ناوبری (navigation bars) باعث میشود که بتوانید مهمترین بخشها و دستههای سایت خود را به کاربران و موتورهای جستجو معرفی کنید، بنابراین از سالم بودن و در دسترس بودن این لینکها اطمینان حاصل کنید.همچنین هنگامی که در یک مقاله امکان ارتباط با بخشها و دیگر مقالات مرتبط فراهم است حتما لینک داخلی (Internal Linking) را مدنظر داشته باشید. بنابراین مهمترین نکات در رابطه با نحوه نوشتن یک مقاله سئو شده شامل موارد زیر است. با استفاده از این کار میتوانید روی کلماتی تمرکز کنید که در حال حاضر مقدار مشخصی از جستجو را در اختیار دارند و میتوانند باعث هدایت کردن تعداد زیادی از مخاطبان هدف به سایت شما شوند. در نهایت با نصب افزونه ای چون Smush میتوانید تمام تصاویر فعلی موجود روی سایت خود را بهینه سازی کرده و به این ترتیب سرعت سایت خود را افزایش دهید. در پایان دوره آموزش سئو تکنیکال آزمونی از کارآموزان گرفته میشود و در صورتی که در آزمون قبول شوید میتوانید مدرک معتبر بین المللی فنی و رفه ای دریافت کنید.

یادگیری مهارت سئو مانند هر مهارت دیگری نیاز به منبع آموزشی معتبر و تمرین دارد. ریپورتاژ آگهی میتواند در برقراری ارتباط با مخاطبین در راستای معرفی محصول و خدمات شما در رسانههای معتبر در مواردی مانند جذب بک لینک باعث قرار گرفتن سایت شما در صفحه اول گوگل می شود. لینک سازی به عنوان مهم ترین عنصر در سئوی خارجی وب سایت های مختلف محسوب می شود.یکی از محبوب ترین روش های ایجاد سئو خارج از صفحه، استفاده از بک لینک است. هر محتوایی تولید کنید اولین چیزی که بازدیدکننده می بیند، عنوان آن است، اگر عنوان آنها را جذب کند کلیک می کنند و وارد سایت شما می شوند در غیر اینصورت به سایت های دیگر مراجعه می کنند. یکی دیگر از مهمترین فاکتورهای سئوی خارج از صفحه ، استفاده از شبکه های اجتماعی ماننداینستاگرام،یوتیوب، آپارات و…

همون طور که میدونید شبکه های اجتماعی امروزه بخش جدا نشدنی از زندگی آدم ها هستند و دیگه میشه گفت همه توی اونها در حال فعالیتند. بنابراین اگه بخواین بهتر متوجه این موضوع بشین بهتره بدونین که Crawling از پایه و اساس، به این موضوع مربوط میشه که شما بتونین وارد کتاب بزرگی از دستورالعمل های مختلف بشین. جستجو پایه و اساس استراتژی سئو تکنیکال شماست. سئو به منظور بهبود عملکرد سایت شما بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر انجام میشود، در واقع سئو مجموعه فعالیتهایی است که ما انجام میدهیم تا جایگاه بهتری در نتایج گوگل کسب کنیم. شامل تکنیک هایی است که بیرون از سایت به منظور بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو انجام می شود که لینک سازی بخش بزرگی از آن است اما سئو خارجی سایت فراتر از اینها است.

اما اگر شما یک فروشگاه شکلات داشته باشید آیا این روش مناسبی است؟ رعایت نکردن این موارد مثل این است که با لباسهای نامرتب و کثیف وارد مهمترین جلسه کاری عمرتان شوید. خیر. در واقع تمامی مدیران سایت های اینترنتی، کم و پیش با اوصول و فاکتور های سئو آشنا هستند و همین موضوع باعث سخت تر شدن رقابت برای رتبه های برتر نتیاج جستجو می شود. با توجه به این موضوع، کسبوکارها و یا سایتهای اینترنتی سعی دارند به رتبههای برتر دست پیدا کنند تا ترافیک بیشتری به دست آورند. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی دارید می توانید برای افزایش سئو و فروش محصولات از شبکه های اجتماعی و سایت ها کمک بگیرید. میلیون ها کاربر ایرانی از گوگل برای پیدا کردن پاسخ سوالات خود، یافتن محصولات و .. استفاده می کنند. گوگل، وبمستران را به چشم کاربرانش نگاه نمیکند که در صورت اشتباه تایپ کردن یک واژه، سریعا برایشان واژه صحیح را جایگزین آن کند. این دو، مانند دو بازوی سئو هستند که در کنار یکدیگر رتبه سایت را به صفحه اول نتایج جستجوی گوگل، یاهو، بینگ و… است. هدف از سئو فنی نیز مانند سئو داخلی و خارجی بهینه کردن رتبه سایت در گوگل با استفاده از اقدامات وکارهای فنی بر روی وبسایت است.

یکی از بهترین گزینه ها می تواند درج رپورتاژ آگهی در سایت هایی با ارتباط موضوعی باشد . همانطور که گفتیم بخش اصلی سئو، بهینه سازی سایت است.بااین روش، موتورهای جستجو می توانند محتوای سایت رابا جستجوی کاربرانی که وارد می شوند ، ارتباط دهند و نتایج مطلوب را به کاربران ارائه دهند. امروزه استفاده از اینترنت، نحوه ارتباط افراد را تغییر داده است و این امر نقش مهمی در جامعه مدرن ما دارد. بعد از وارد شدن بازدیدکننده به فضای سایت فروشگاهی می توان با تاکتیک های مختلفی یک بازدید کننده را به یک مشتری تبدیل کرد.این امر نقش مهمی در جذب مشتریان برای کسب و کارهای آنلاین دارد. این امر باعث ورود کاربران بسیاری به فضای سایتمان می شود .

اگرمی خواهید کاربران به سمت سایت شما جذب شوند،کیفیت محتوای تولیدی را بالا ببرید .این امر باعث بیشتر ماندن کاربران درسایت می شود. شبکه های اجتماعی می توانند بخشی از استراتژی شما در بهینه سازی خارج سایت به شمار بروند و همچنین شکلی از لینک بیلدینگ داشته باشند. همچنین برای آشنایی بیشتر با موتورهای جستجو می توانید مقاله نحوه کار موتورهای جستجو را مطالعه کنید. از schema در مقاله استفاده کنید : برای هر نوع محتوایی نشانه گذاری دارد و محتوای اخبار نیز از این قاعده مستثنی نیستند. اما در حقیقت درآمد حاصل از سئو به فاکتور های زیادی نیز بستگی دارد و یکی از اصلی ترین آنها، انتخاب کلمات کلیدی مناسب است.

گنجاندن فلش در وب سایت شما بد نیست، اما مقدار زیاد آن بد نیست. کسب جایگاه در عباراتی که میانگین نرخ جستجو آنها در ماه پایین است اگرچه ممکن است باعث افزایش چشمگیر در آمار بازدید و ترافیک سایت شما نشود اما همان تعداد اندک را به احتمال زیاد به مشتری تبدیل خواهد کرد. مشاهده صفحاتی که بیشترین ورودی و کلیک را از گوگل داشته اند، نرخ خروج از سایت، تحلیل ترافیک و درصد ورودی از طریق موتور جستجو تنها بخشی از اطلاعات مفیدی است که آنالیتیکس در اختیار شما قرار می دهد. اما بعد از اینکه در مورد سئو و روشهای تاثیرگذار در رتبه بندی موتورهای جستجو خواندید اکنون نیاز به ابزارهای دارید که به شما در تحلیل و آنالیز وب سایت کمک کند.

انواع سئو میتوانند برای سایت شما مفید باشند، اما به هیچ عنوان از سئو منفی استفاده نکنید. سعی کنید به نسبت پستی که منتشر کردید متقاعد کننده ترین توضیحات و عنوان را انتخاب کنید که کلیک زیادی تجربه کنید. هم چنین به دنبال آن کاربران نیازمند به اطلاعات امار بازدید کننده ها و کاربران نیازمند خدمات ،فروش محصولات را بالا می برند. به عنوان مثال اگر شما یک رستوران داشتید، سئو محلی اطمینان می دهد وقتی مردم منطقه شما به دنبال بهترین رستوران های شهر می گردند، سایت شما را پیدا خواهند کرد. عنوان باید 70 کاراکتر یا کمتر باشد و اگرشامل کلمه کلیدی باشد،بهتر است. این اعداد کاملا تقریبی می باشد و با توجه به سرچ بالای کلمه خرید کفش است.

یکی از صفحات سایت را بهعنوان صفحه اصلی انتخاب خواهیم کرد و به موتور های جست و جو اطلاع میدهیم که صفحه اصلی سایت که مرتبط با این محتوا هست، صفحه A هست تا ارزشی برای صفحات B و C در نظر نگیرد. احتمالاً با غولهایی مانند آمازون یا دیجی کالا در کشور خودمان رقابت خواهید کرد و حتی فروشگاههای کوچکتر ممکن است چالشی را ایجاد کنند. نئو مارکت در سئو، از کارشناس های با تجربه بهره می گیرد. همانطور که میبینید، مدتزمان حضور در سایت سمت راست، یک دقیقه است و کاربر در یک الی دو صفحه سایت وارد شده است. اساس کار موتورهای جستجو این است که در زمان کوتاهی ، بهترین نتایج را به کاربران خود نشان دهند. در این مرحله رقابت کمتر بوده و نتایج به دست آمده زیربنای خوبی برای مراحل بعد است. ساختار کلی لینک (Link) بهاین صورت است که یک کلمه برای مثال «گوگل» به صفحهی «https://Google.com» اشاره میکند، در اصل لینکی ارسال میکند. این کار باعث میشود، سایت من ساختار بهتر و دقیق تری از نظر سئو داخلی داشته باشد. مهمترین سوالی که کاربران از خود میپرسند آن است که تعریف دقیق سئو چیست. هر چه توضیح alt مرتبط تر و توصیف دقیق تر از عکس داشته باشد، بهتر است.

تا اینجا حتما متوجه شده اید که چرا سایت ها و شرکت های مختلف به دنبال سئو قوی تر هستند، اما آیا سئو کردن یک سایت به همین سادگیست؟ مردم به دنبال چه چیزهایی هستند و چه چیزهایی در سرشان میگذرد. توجه داشته باشید که هر چه رتبه الکسای یک سایت پایین باشد، نشان دهنده بهتر بودن وضعیت ورودی سایت و ترافیک جذب شده می باشد. شما می توانید محتوای تکراری ، وضعیت ایندکس صفحات و نحوه نمایش سایت در نتایج جستجو و … سئو Content همه چیز در مورد کیفیت محتوا و نحوه بهتر شدن آن است. چند راه برای انجام این کار وجود دارد و باید برای این کار برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید همه چیز همانطور که باید پیش می رود. در حقیقت محدودیتی برای طول متا دیسکریپشن وجود ندارد، با این حال، گوگل تگ های متا را به 155 یا 160 کاراکتر کاهش می دهد، اگرچه این مسأله به تعداد پیکسل هایی که کاراکترهای استفاده شده در متا دیسکریپشن اشغال می کنند نیز بستگی دارد.

در سئو، روش های جدیدی به وجود می آید که شما نمیتوانید با یادگیری چند روش تصور کنید که برای همیشه میتوانید از آن ها استفاده کنید و هر سایتی را که بخواهید با آن روش ها، قوی کنید. می باشد. در واقع سئو قوی تر همان وجع تمایز سایت های رتبه نخست با بقیه سایت ها است. پس محتوایی تولید کنید که منجر به دریافت لینک های ارزشمند در وب شود و این کار باعث رشد سریع در نتایج جستجو میشود، حتی باعث میشود درکلمات و عبارت ها با رقابت بالا رتبه خوبی کسب کنید. سئو خارجی حوزه فعالیتهای زیاد و وسیعی را شامل میشود. سرعت سایت یکی از عوامل مهم در رتبهبندی و حتی موجب کم یا زیاد شدن نرخ خروج از سایت (Bounce rate) است. صفحات رتبه دوم حدود 10 درصد نرخ کلیکی دریافت کرده و میزان بازدیدها به تدریج به حدود 5/0 درصد برای صفحات دهم کاهش می یابد. نرخ بازگشت سرمایه (ROI) سئو چیست؟ سئو به اندازه پرداخت به ازای کلیک (PPC) کوتاه نیست، شما نمی توانید بلافاصله پس از صرف یک روز تبلیغات، ROI را محاسبه کنید.

اگر مدام محتوای بی کیفیت و کوتاه انتشار دهید ممکن است به خاطر ارایه محتوای نازک (thin content) تحت مجازات الگورتیم گوگل پاندا قرار بگیرید. سئو کلاه سیاه به منظور فریب و بازی دادن موتور جستجوی گوگل است .سئوی کلاه سیاه رسیدن سایت به رتبه برترگوگل را در کوتاه مدت میسر می کند . این استراتژی دربلند مدت باعث قرار گرفتن سایت دررتبه های برترگوگل می شود. اما ممکن است نتایج بهینه سازی به سرعت مشاهده نشود و ترافیک سایت شما افزایش پیدا نکند اما مزایای سئو یا همان بهینه سازی موتورهای جستجودرطولانی مدت نمود پیدا میکند و باعث افزایش ترافیک و بازدیدکننده میشود. سرعت بازدید و جستجو در سایت با این روش افزایش می یابد و بازدیدکنندگان را ترغیب میکند تا در صفحات بیشتری وبگردی کنند. ایجاد صفحات با کیفیت پایین و محتوای بسیار کم که با کلمه کلیدی و لینکهای زیادی پر شدهاند. در واقع در هنگام چنین بررسی ها، لینک ها بی کیفیت و اسپم شناسایی میشود. در این مورد لازم است برای ایجاد روابط تأثیرگذار و جذب هوادارانی که به سایت شما بر می گردند وقت بگذارید و مراقب سایت های اسپم باشید.

با این حال، ترافیک جستجو تنها موردی است که قابل اعتماد، رایگان، خودکفا و نسبتا آسان است. به عبارتی مطمئن شوید فاصله صفحات از همدیگر فقط در حد چند لینک بوده و به راحتی قابل دسترسی بوده باشد. به همین دلیل افزایش رتبه فقط براساس شایستگی محتوای درون وبسایت چالشهای گوناگون و فراوانی را درپی دارد. با این کار وقتی نمایندگان گوگل به سراغ بررسی سایت شما می آیند، می توانند به راحتی در بخش های گوناگون سایت پیمایش کنند. با این کار شما می توانید جایگاه نخست را کسب کنید. نقشه سایت فایلی است که در آن شما می توانید اطلاعات مربوط به صفحات، فیلم ها و سایر فایلهای موجود در سایت خود و روابط بین آنها را ارائه دهید. در مرحله بعدی سئو تصاویر باید مطمئن شوید که تصویر فشرده شده است. مطمئن شوید که طبق اصول گوگل پیش میروید.

شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که سئو چیست، سئو SEO مخفف کلمه (search engine optimization) به معنای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به ویژه Google است. سئو (SEO مخفف Search Engine Optimization) به معنای بهینه سازی موتورهای جستجوست که هنر و علم رسیدن سایت به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو است. این کار به صورت نمادین به معنای تقابل خوب در برابر بد است. خب اصولا طبق روال، باید 70 درصد از این مخاطبان، روی وب سایتی کلیک کنند که در صفحه اول و لینک یک گوگل است. متغیر از این روی که موتور های جستجو (خصوصا گوگل) همیشه در حال به روز کردن الگوریتم های خود در رده بندی سایت ها و نشان دادن نتایج جستجو هستند. در واقع همان طور که در قسمت الگوریتم ها توضیح داده شد، گوگل با ورود الگوریتم پاندا، به مقابله محتوای بی کیفیت و keyword stuffing پرداخت. تضمین میکند محتوای که یک موتور جستجو ایندکس می کند همان محتوای باشد که هنگام ورود کاربر از طریق موتورهای جستجو مشاهده میکند. برای بهبود سئوی داخلی سایت خود،از پادکست و ویدئو استفاده کنید زیراسئو پادکست و سئو ویدئو باعث ارتقای جایگاه سایت شما می شوند و باعث ورود کاربران زیادی به فضای داخلی سایت می شود.

یکی از موضوعاتی که در دوره آموزش سئو تکنیکال مطرح میشود، همین تکنیک Lazy Loading و تاثیر آن در بهبود تجربه کاربری و سئو سایت است. در ادامه ابزارهای مورد نیاز برای بررسی سئو داخلی را مطرح میکنیم. در ادامه این پست به روش های آف پیج سئو نگاهی میندازیم و توضیح میدیم که چطور میتونین اونها رو عملی سازین تا authority و visibility سایت خود رو بهبود ببخشین. اگرچه شما کنترل مستقیمی بر عوامل خارج از صفحه ندارید، اما روش هایی وجود دارد که می توانید شانس خود را برای بهبود آنها امتحان کنید. اما نکته قابل توجه این است که افزایش فروش یک سایت، تنها وابسطه به سئو نیست و باید خود سایت نیز محصولات، خدمات و استراتژی درستی برای تبدیل مخاطب به فروشنده داشته باشد. نوع شغل برای مثال اکثریت گروه مخاطب شغل دولتی دارند یا در شرکتهای خصوصی کار میکنند؟ برای وبسایت ها مهم است که در صفحه اول نتایج گوگل قرار بگیرند به خصوص جز سه نتیجه اول طبیعی که 58.4 درصد کلیکها را شامل میشوند و اینگونه افزایش فروش محصول خود را تجربه میکنند.

در کل این تاریخچه این نوع نامگذاری است. در متادیسکریپشن ها از کلماتی همچون تخفیف ویژه، ارسال سریع و رایگان به کل ایران، اموجی و… در صورتی که لازم است از یک فایل بزرگ درصفحه استفاده کنید(برای نمونه hero ها و بنر های)، شما می توانید از فرمت تصویر progressive در JPG استفاده کنید، در این مورد تصاویر به مرور زمان بعد از صفحه بارگذاری خواهند شد، و در ابتدا یک نسخه بسیار کم حجم از تصویر به صورت تار به نمایش در خواهد آمد و به مرور زمان با دانلود بیشتر حجم، تصویر شفاف تر خواهد شد تا اینکه کل حجم تصویر دانلود می شود. با استفاده از انواع سئو شما میتوانید سایت خود را به نتایج برتر گوگل برسانید. سئوی داخلی شامل تمام کارهایی است که در سایت خودمان انجام می دهیم تارتبه ی برتر گوگل را کسب کنیم و می توانیم با رعایت بهترین شیوه های سئو ، برای بهبود این عوامل در طول زمان تلاش کنیم.فاکتورهای سئوی داخلی کدامند؟

با توجه به مثال زیر نکته ی موجود در سوال سئو چیست؟ اما صبر کنید یک مثال برایتان بزنم، فرض کنید شما فروشگاه اینترنتی موبایل هستید، از مدل گوشی iphone X، سه رنگ مختلف را برای فروش دارید و برای هر کدام از رنگ ها هم یک صفحه ساخته اید. Google Keyword Planner: ابزاری از سوی گوگل برای کشف و انتخاب کلمات کلیدی مناسب جهت فرآیند سئو یا کمپینهای تبلیغات اینترنتی و مشاهده میزان جستجو کلمات مدنظر در بازه زمانی خاص. بازاریابی محتوا یا محتوایی مناسب سئو در درگاهی عرضه می شود که متعلق به خود ما می باشد (مثلاً وبسایت یا کانال تلگرامی) ، این در حالیست که تبلیغات محتواییست که عموماً بیرون از مرزهای حساب های کاربری یا تحت مالکیت ما قرار گرفته و هدف از آن معرفی خود به مشتری یا جذب آنان می باشد (و طبیعتاً فردی که درون سایت ماست جذب آن شده و نیازی به ربایشی بیشتر ندارد ) .