خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه 24 ساعته️ شبکه ارغوان

خدمات نگهداری و پشتیبانی شبکه 24 ساعته️ شبکه ارغوان

تیم پشتیبان شبکه ترازنت آماده ارائه انواع خدمات پشتیبانی سخت افزاری و نرم افزاری شبکه در تهران و سراسر ایران است. و در نتیجه این تمثیل متخصص پشتیبانی شبکه های کامپیوتری نقش همان پزشک مجرب را دارد و هر چقدر این پزشک متخصص تر باشد پیدا کردن منشا مشکل و درمان آن و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری سریع تر خواهد بود . خدمات پشتیبانی شبکه و سخت افزار ، شامل پشتیبانی و نگهداری از کلیه تجهیزات سخت افزاری در زمینه ی آی‌تی و شبکه مانند تجهیزات پسیو شبکه، سرورها، رک، سوئیچ، روتر، سیستم‌های کامپیوتری و تجهیزات اداری مانند پرینتر، فکس، اسکنر و… می‌باشد.

خدمات پشتیبانی شبکه (آنچه باید بدانید)

ممکن است تعجب کنید که استخدام یک شرکت پشتیبانی فنی برون سپاری واقعاً می تواند به صرفه جویی در هزینه شرکت شما کمک کند. درست است که شما باید برای این خدمات هزینه کنید، اما هزینه های نسبی آن نسبت به استخدام حضوری یک کارشناس ارزان تر پشتیبانی حرفه‌ای شبکه است. می توانید انتظار داشته باشید که برای پشتیبانی شبکه حرفه ای بسیار کمتر از استخدام کارمند تمام وقت هزینه بپردازید. همچنین کیفیت بالای خدمات را از یک تیم فنی با تجربه بسیار فراوان دریافت می کنید. تغییرات در شبکه سازمانی می تواند فرآیندها و کنترل های امنیتی سنتی را مختل کند. بنابراین، همانطور که سازمان ها برای مجازی سازی شبکه های کامپیوتری خود تلاش می کنند، امنیت سایبری باید در برنامه ریزی، اجرا و مدیریت شبکه در نظر گرفته شود.

هرچه تجهیزات و برنامه های شما قدیمی تر باشند، مدت زمان بیشتری در معرض دید عموم قرار می گیرند. هر روز که می گذرد به مهاجم زمان بیشتری می دهد تا ویژگی های نوع سخت افزار و نرم افزار مورد استفاده شما را بررسی کند و نقاط ضعف آن را بیابد. به همین دلیل است که ارتقاء سخت افزار و نرم افزار قدیمی به طور منظم بسیار مهم است.

قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه

ابزارهای نظارتی ما در تشخیص اینکه آیا شبکه شما به ارتقای ظرفیت یا طراحی مجدد نیاز دارد، در دسترس هستند. مهندسان شبکه ما می‌توانند گزارش‌های تولید شده توسط ابزارهای مانیتورینگ را برای یافتن گلوگاه‌های شبکه و اجرای تغییرات در طراحی اصولی شبکه بررسی کنند. برای دریافت استعلام قیمت پشتیبانی شبکه با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید. بله در بحث امنیت شبکه که جزو خدمات مهم در پکیج پشتیبانی شبکه ما است میتوانید این عمل رو انجام بدید. برای محافظت از شبکه های داخلی در پشتیبانی شبکه کامکو استفاده می شود در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره هر یک از این موارد نیاز داشتید با پشتیبانان ما تماس بگیرید.

وقتی کارکنان به تجهیزاتی مانند صفحه نمایش کامپیوتر، موس یا صفحه کلید اضافی نیاز دارند، کارشناسان معمولاً به این درخواست‌ها رسیدگی می‌کنند. آنها اغلب مسئول جابجایی سخت افزار کامپیوتر و راه اندازی آن در مواقعی هستند که کارکنان باید به ساختمان‌های جدید منتقل شوند. این متخصصان نه تنها در تهیه تجهیزات مورد نیاز مشاوره می‌دهند بلکه راه اندازی و عیب یابی دستگاه‌های آنها را نیز بر عهده دارند.

  • هیچ ازدحامی وجود ندارد – شبکه به اندازه کافی گسترده است تا همه ترافیک بتواند سریع عبور کرده و حرکت کند.
  • واقعیت این است که اگرچه بسیاری از مسائل و مشکلات فنی روز مره از طریق پیاده‌سازی استانداردها و تمهیدات لازم قابل پیشگیری است اما همواره امکان ایجاد اختلال در هر بخشی وجود دارد.
  • ایمن نت روش مناسبی را جهت رویارویی با این ایرادات در اختیار شما قرار میدهد.پشتیبانی و نگهداری شبکه های کامپیوتریاز تخصص های ما درشرکت خدمات شبکهاست کهتوجه بسیاری از شرکت ها را به خود جلب نموده است.
  • بر اساس وسعت و حجم کاری این شرکت ها، خدمات شبکه می تواند به صورت حضوری و یا غیر حضوری انجام شود.
  • شرکت های پشتیبان شبکه می توانند در صورت بروز فرصت های جدید به شما اطلاع دهند و برای اجرای آنها در محل کارتان برنامه ریزی کنند.

قطع شدن شبکه به ویژه در کسب و کارهای امروزی باعث اتلاف زمان و هزینه می‌شود. همه کسب و کارها دوست دارند که روند اجرای شبکه آنها به صورت روان، ایمن و بدون قطعی انجام شود. برای رسیدن به این مهم، استفاده از خدمات پشتیبانی شبکه قوی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است. شرکت پینگونت این تضمین را می‌دهد که شبکه کامپیوتری شرکت شما در بالاترین دسترسی، برقراری امنیت کامل و حفاظت از اطلاعات محرمانه به کار خود ادامه می‌دهد.

روش های ارائه ی خدمات پشتیبانی در پیشگام چگونه است؟

در خیلی از موارد فرد یا شرکت پشتیبانی شبکه باید پیشنهاداتی برای بهبود شرایط موجود و یا آینده نگری آن مجموعه در زمینه شبکه بدهد. خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه می باشد که شامل نگهداری از نرم افزار ها و بک آپ گیری و پشتیبان گیری از تمامی اطلاعات و نرم افزار های موجود و همچنین مستند سازی تمامی اطلاعات مرتبط با شبکه نیز بخشی از این خدمات می باشد. بسیاری از مشکلات رایج در شبکه و سیستم ها به صورت غیرحضوری قابل برطرف کردن نیست. برای همین در بسیاری از مواقع لازم است تا کارشناس به در محل شرکت حاضر شود. خدمات پشتیبانی نرم افزار شبکه بخشی از خدمات اکتیو شبکه است که شامل نگهداری از نرم افزارها و بک‌آپ‌گیری و پشتیبان‌گیری از تمامی اطلاعات و نرم‌افزارهای موجود و همچنین مستندسازی تمامی اطلاعات شبکه می‌باشد.

مثلا آیا به این مشکل برخورد کرده اید که باج افزار ransomware تمامی اطلاعات شما را از بین ببرد و دیگر به اطلاعات چند ساله که اهمیت زیادی برای شما دارد ، دسترسی نداشته باشید ؟ ما به شما راهکار ارائه میدهیم تا کمتر به این باج افزار مبتلا شوید. پشتیبانی هر شرکتی بر اساس نیاز ان شرکت و زیر ساختهای شبکه ای موجود آن مجموعه انجام خواهد شد. ما یک شرکت قانونی، عضو انجمن صنفی رایانه‌ای کشور و دارای رتبه بالای انفورماتیک هستیم. قراداد ما با شما کاملا حقوقی و دارای بندِ جامع تعهد به عدم افشای اطلاعات محرمانه یا NDA است. اگر با ما هم قرارداد نمی‌بندید، پیمانکار خود را ملزم به گنجاندن این بند در قرارداد فی‌ما‌بین کنید.