خرید پاور کیس کامپیوتر با بهترین قیمت اگزو گیم

خرید پاور کیس کامپیوتر با بهترین قیمت اگزو گیم

بیایید کار را با بررسی کابل های مختلف منابع تغذیه برای تامین برق سیستم شما شروع کنیم. اما در حالت کلی، یک پاور رده پایین را با قیمت‌های کمتر از یک میلیون تومان می‌توانید بخرید، اما اگر به دنبال خرید پاور گیمینگ رده بالا هستید باید هزینه‌ بیشتر از ۵ میلیون تومان بپردازید. بسیاری از پاور‌های کامپیوتر ۵- و ۱۲- ولت نیز تولید می‌کنند، اما ولتاژهای منفی به ندرت در سیستم‌های مدرن استفاده می‌شوند و برخی از پاورهای جدیدتر حتی ۵- ولت را نیز پشتیبانی نمی‌کنند. این شرکت با محصولات با کیفیت و رقابتی خود توانسته است دو مدل از این پاور ها را به پرفروش ترین  های بازار تبدیل کند. دو مدل پاور تسکو به نام های  TP 570W Computer Power Supply  و TP 620W Computer Power Supply روانه بازار کرد و انصافا کیفیت خوب و کارکرد بالایی داشتند.

POWER DEEPCOOL PM750D پاور دیپ کول

واحد فنی و خدمات پس از فروش شرکت هوشمندنت طبق تحقیقات گسترده و با همکاری تعدادی از مراکز تحقیقاتی کشور در زمینه الکترونیک و انفورماتیک و همچنین چندین سایت معتبر از جمله Intel و AMD موفق به تعیین حدود توان مصرفی قطعات سخت افزاری گردیده است. رعایت استانداردهای مختلف از جمله آتش سوزی در ساخت برد ، باعث افزایش ضریب ایمنی کاربر در موارد خاص می گردد. منبع تغذیه‌های ارزان قیمت به طور معمول غیر ماژولار (Non-Modular) هستند و این به معنی نصب بودن تمامی کابل ها به صورت پیش فرض روی منبع تغذیه هستند.

برخی از پاورها از مبدل‌های پسیو استفاده می‌کنند که اساساً همین کار را انجام می‌دهند؛ البته مبدل‌ها نسبت به مبدل‌های اکتیو راندمان کمتری دارد اما برای پاورهای دارای توان کمتر، مناسب‌تر هستند. در ضمن مبدل‌های تصویب نسبت به انواع اکتیو قیمت کمتری دارند؛ بنابراین بیشتر در پاورهای ارزان‌قیمت استفاده می‌شود. استفاده از برق AC برای کامپیوتر امکان‌پذیر نیست و به همین دلیل استفاده از پاور ضروری است. درگذشته به هنگام خرید پاور نیاز بود تا به محدوده کارکرد و همخوانی پاور با برق شهری دقت شود اما امروزه پاورها به‌صورت اتوماتیک خود را با برق شهری هماهنگ می‌کنند درنتیجه خرید راحت‌تر شده است. باوجود یک کابل پاور می‌توانید به‌راحتی برق شهر را به کامپیوتر خود متصل نمایید.

این قسمت از دیودهای SHUTKEY , FAST , ZENER تشکیل شده است که وظیفه یکسو سازی ولتاژ خروجی را در حالات عادی و قطع کامل جریان خروجی در حالات خاص را بر عهده دارد. پاور ATX مناسب کیس‌های بزرگ هستند در حالی که کیس‌های کوچک از پاورهای SFX یا SFX-L  پشتیبانی می‌کنند. پاور گیمینگ ماژولار دارای کابل‌های کاملا قابل جدا شونده هستند، در حالی که کابل‌های پاور غیر ماژولار اینگونه نیستند و به شکل ثابت نصب می‌شوند. بازده پاور به شما می‌گوید که چه مقدار توان واقعی را می‌توانید از پاور دریافت کنید.

  • پاوری که معرفی کردیم و قصد بررسی آن را داریم، دارای توان ۶۵۰ واتی است.
  • البته شما می‌توانید از رابط‌های مولکس به ساتا نیز برای این دسته از تجهیزات استفاده کنید.هرچند اگر مادربرد و پردازنده‌های چند نسل اخیر خرید می‌کنید، نیازی نیست چندان بابت این مسئله نگران باشید.
  • برندهای مختلف طراحی‌های متفاوتی دارند و هریک دارای مزایا و معایب مختلفی هستند.
  • اگر سیستم شما 500 وات مصرف می کند، منبع تغذیه شما بدون در نظر گرفتن حداکثر توان خروجی، 500 وات را تامین می کند.

واحدهای منبع تغذیه بر اساس وات رتبه بندی می شوند تا نشان دهند که چه مقدار توان را می توانند به رایانه ارائه دهند. از آنجایی که هر قطعه کامپیوتر برای عملکرد صحیح به مقدار مشخصی انرژی نیاز دارد، داشتن یک پاور که بتواند مقدار مناسبی را ارائه دهد، مهم است. ابزار بسیار مفید Cooler Master Supply Calculator می تواند به شما در تعیین میزان نیازتان کمک کند. بسته‌های بزرگ سیم‌های رنگی از طرف جلو منبع تغذیه به داخل کامپیوتر کشیده می‌شوند. کانکتورهایی که در انتهای مخالف سیم ها قرار دارند به اجزای مختلفی در داخل کامپیوتر متصل می شوند تا برق آنها را تامین کنند. برخی به طور خاص برای اتصال به مادربرد طراحی شده‌اند، در حالی که برخی دیگر دارای کانکتورهایی هستند که در فن‌ها، فلاپی درایوها ، هارد دیسک‌ها ، درایوهای نوری و حتی برخی برای کارت‌های ویدئویی پرقدرت استفاده می شوند.

پاور – منبع تغذیه کامپیوتر GameMax VP 600 RGB M