درآمدی بر انواع شلوار مردانه!

شلوارهای جین


چاینوها یک گزینه دم دستی و همه فن حریف برای هر کمد مردانه‌ای هستند که بخصوص در فصل گرم استفاده زیادی دارند. آنها تعریف به جایی از “کژوال هوشمندانه” هستند و جایگزین مناسبی برای شلوار جین به حساب می‌آیند.

بهتر است برای روزهای تابستانی پایین شلوار را یکی دو تا بزنید و برای فصل زمستان به سراغ رنگ‌های تیره‌تر این شلوارها بروید.


شلوارهای پارچه‌ای Smart Trousers


 


 


بوت‌کات‌ها، جین‌های تنگ و استرچ و یا مدل‌های اسلیم؛ همه و همه دنیایی از تنوع و انتخاب را برای ما فراهم کرده و کاری می‌کنند ما هیچ‌وقت معطل “استایل” نمانیم! جین را می‌پوشیم و به پارک می‌رویم، جین را می‌پوشیم و به مهمانی می‌رویم و یا حتی برای ساعت‌های کاری از همراهی همیشگی‌اش استفاده می‌کنیم. خلاصه که این همراهان بی‌نظیر، هرگز ما را تنها نمی‌گذارند مگر آنکه پوشش دیگری را به آنها ترجیح دهیم!

بهتر است جین‌های تیره‌تر را برای برنامه‌های رسمی‌تر استفاده کنید.


شلوارهای چاینو Chino Trousers


این شلوارها از آن انتخاب‌های راحت و بی‌دردسر است که می‌شود همه‌جا پوشیدشان! در پیک‌نیک و محل کار و مهمانی‌های خودمانی.

بهتر است این شلوارها را با یک تی‌شرت ساده و کفش اسپرت یا بوت‌های ساده سِت کرد.


 


 


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1039

گفتن ندارد که این گزینه‌ها بهترین انتخاب برای مراسم رسمی، قرارهای کاری و یا شام‌های جدی و مناسبتی هستند و البته که به خاطر سبک خاصشان خیاطی حرفه‌ای‌تر و برندهای معتبرتری می‌طلبند.

بهتر است این شلوارها با پیراهن‌های رسمی و برای رسمیت بیشتر یک کت یا ژاکت ساده پوشیده شوند.


شلوارهای کارگو Cargo Trousers


درست است که تغییر یک پیراهن ساده، یک تیپ مردانه را از این رو به آن رو می‌کند، اما نمی‌شود تاثیر یک شلوار مردانه‌ شیک و مد روز را نادید گرفت. یکی از ناخوشایندترین اتفاقات در یک استایل مردانه این است که شما شلواری بپوشید که هیچ ربطی به پیراهن و کفشتان نداشته باشد و البته باید بگوییم که این موضوعی است که به هیچ عنوان از چشم مخاطب تیزبین پنهان نخواهد ماند.