دستهایی درخشان با کلکسیون جدید تیفانی

همچنین در کنار النگو ، تیفانی گوشواره ، دستبند و حلقه هایی نیز با همین الگو ساخت طراحی کرده است که در ادامه شاهد این کلکسیون خواهیم بود.


کمپانی صاحب نام تیفانی اند کو ( Tiffany & Co)که به نام تیفانی شناخته می شود با معرفی مجموعه زیورآلات امسال خود بار دیگر بازگشت النگو ها را نوید داد. کمپانی تیفانی در سال ۱۸۳۸ توسط چارلز لوئیس تیفانی به عنوان مرکز فروش محصولات فانتزی و لوازم تحریرتاسیس شد. اما امروزه فروشگاه های تیفانی جزو رگ های تپنده مد نیویورک بحساب می آیند، شرکت تیفانی محصولات وسیعی از جمله طلا و جواهر، نقره استرلینگ، چینی آلات، کریستال، نوشت افزار، عطر، ساعت، لوازم جانبی و نیز برخی از کالاهای چرمی را به دنیای مد ارائه می دهد و در روند چرخه مد زیورآلات جهان جزو مهره های اصلی محسوب میشود.
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1069

  این کمپانی آمریکایی برای سال ۲۰۱۶ کلکسیونی از زیورآلات خود را معرفی کرده است که در بین این کلکسیون خیره کننده ترین محصول سری النگو های این برند محبوب است. در طراحی النگوهای تیفانی از طلای ۱۸ عیار ، نقره و برنج استفاده شده است همچنین طرح های مفهومی و ساده الهام گرفته از آسمان خراش ها و معماری نیویورک است، همچنین ترکیب این فرهنگ نیویورکی با تایپوگرافی و حروف های لاتین همراه با نگین کاری زیبایی این النگو ها را چند برابر می کند ، زمانی که شما این محصول را می پوشید مانند حلقه‌ نور، دور دست شما باعث درخشش و زیبایی خاصی میشود. سال هاست که النگو هایی به این شکل دیگر مورد استقبال دنیای مد نبوده است و کم کم شرکت ها نیز تولید این نوع محصولات را متوقف و جای آن را به دستبند های مدرن داده اند اما با این کلکسیون تیفانی می توان پیشبینی کرد که بار دیگر النگوها به سبد خرید خانم ها بازگردد.