رازهای داشتن ابروهای زیبا

ویتامین E : باعث متوقف کردن ریزش ابرو و تسریع در رشد موهای ابرو می‌­شود.منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1110

برای طبیعی نشان دادن ابرو از موچین‌هایی که نوک آن اریب است استفاده کن و همیشه در همان جهتی که هستند بردار یعنی به سمت مایل  وبعد به طرف بالا شانه و موهای بلند را کوتاه کن.


روغن کرچک : یکی از اسرار زیبایی برای کاهش و حتی  رفع چروک های دور چشم است ( همیشه سعی کن این روغن را در خانه داشته باشی)


روغن نارگیل :‌این روغن باعث رشد مجدد و ضخیم شدن  موهای ابرو می‌­شود.


ابروهایی که مدلشان مستقیم و با دم کوتاه است چهره را جوان و شاداب نشان می‌دهد، البته این مدل ابرو برای کسانی که چشمهای درشتی دارند مناسب‌تر است.


برای پر کردن ابرو و طبیعی به نظر آمدن آن به جای مداد از پودر استفاده کن.


قسمت تاج ابرو حتما باید پر باشد و برای جلوگیری از رشد نامنظم, ابرو را یکی یکی بردار. این کار باعث رشد منظم مو می­‌شود.


اول از همه باید بدانی که متناسب با مدل ابرو و صورت چه نوع ابرویی برای تو زیباتر است.


دومین قدم تقویت ابروها است.


برای کسانی که صورت مربعی دارند ابرو باید قوس ملایم و کمی داشته باشد اما برای افراد با صورت گرد ابروی زاویه‌­دار بهترین گزینه است.


با عمود نگه داشتن یک مداد کنار استخوان بینی می­‌توانی نقطه ابتدای ابرو را پیدا کنی و برای پیدا کردن نقطه انتهایی ابرو مداد را باید از قسمت خارجی بینی  تا گوشه چشم  به صورت مورب نگه داری. هرچه به سمت شقیقه­‌ها می‌­روی باید ابروها نازکتر شود.


ابروهای پر خیلی خوش­ حالت هستند اما ابروی ژولیده باعث می‌­شود چشم ریز نشان داده شود.


یادت باشه قسمت تاج ابرو حتما باید پر باشد. برای جلوگیری از رشد نامنظم, ابرو را یکی یکی بردار زیرا این کار باعث رشد منظم مو می‌­شود.


ابروهای کم پشت و خیلی باریک چهره را خشن نشان می­‌دهد.