راهنمای انتخاب استایل مردانه ایده آل برای بهار و تابستان

کت تک:

به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم در این فصل، به سراغ کت های سبک و خنک از جنس لینن بروید. همچنین کت های فاستونی فاقد الیاف پشمی که جنس آن ها پلی استر است هم برای این فصل مناسب خواهند بود. الیاف پلی استر رطوبت بدن را به خود جذب نمی کنند و بنابراین اگر تعرقی صورت بگیرد به سرعت خشک می شود و شما احساس راحتی بیشتری در این لباس‌ها خواهید داشت.

 


منبع: https://www.banimode.com/blog/guide-to-choosing-the-ideal-mens-style-for-spring-and-summer/

به طور مثال شما می‌توانید پولوشرت‌ها را در مدل‌های یقه دکمه دار، یقه کشبافت یا یقه دیپلمات تهیه کنید. همچنین برای فصل‌های گرم و تابستانی، پولوشرت‌هایی با پارچه های طرح دار پیشنهاد بسیار خوبی هستند. پولوشرت ها هم مانند تی شرت ها به راحتی با شلوارهای جین و کتان یا انواع شلوارک ها ست می شوند و همراه با کفش های اسنیکرز یک استایل  زیبای کژوال برای استفاده روزمره می سازند.

تی شرت های یقه دار با نام پولوشرت شناخته می شوند. ممکن است پولوشرت ها از لحاظ طراحی و جزئیات ظاهری، تفاوت های اندکی با هم داشته باشند. برای مثال ممکن است پولوشرت ها به شکل دکمه دار (معمولا بین ۳تا۵ تا دکمه) طراحی شوند. همچنین برخی از پولوشرت ها نیم زیپ هستند و یا از لحاظ نوع یقه با هم تفاوت دارند.

خرید تیشرت و پولوشرت

یکی از ترند های محبوب سال ۲۰۲۳ استفاده از لباس هایی با برش های آزادتر است و به همین دلیل برای درخشیدن در این فصل‌، پیشنهاد می‌کنیم که تی شرت های Regular-Fit کروم را انتخاب کنید.

راهنمای انتخاب استایل مردانه ایده آل برای بهار و تابستان

البته استفاده از استایل های مونوکروم در فصول گرم هم می‌تواند جذاب باشد. مونو کروم به استایلی گفته می شود که در آن یک رنگ انتخاب شده و برای آیتم‌های مختلف آن، فقط از طیف های مختلف همان رنگ استفاده می شود.

تی شرت ها یکی از رایج ترین آیتم‌های مردانه برای استایل بهار و تابستان هستند. تی شرت‌ها از لحاظ رنگ، مدل یقه، طرح و آستین انواع مختلفی دارند. تی شرت های برند کروم از لحاظ اندازه آستین به دو نوع تی شرت آستین بلند و آستین کوتاه تقسیم می شوند. یقه گرد یکی از بهترین مدل‌های یقه تی شرت تابستانه است که با بسیاری از آیتم‌ها هماهنگ می‌شود.