راهنمای انتخاب کفش کلاسیک قسمت اول

قبل از اینکه به استایل بپردازیم ابتدا باید اجزاء تشکیل دهنده یک کفش را درک کنید.

از جلو تا انتهای کفش 4 قسمت وجود دارد.پنجه ، رویه ، رویه بالا ، پاشنه

با توجه به همین اجزاء کفش میتوانید سبک مورد علاقه خود را بپوشید.

کفش مدل آکسفورد

یکی کفش های رسمی فوق کلاسیک  که میتوانید داشته باشید کفش آکسفورد است.گزینه های زیادی نیز برای همین مدل وجود دارد که انتخاب را برای شما سخت کرده است زیرا تمام مدل های کفش آکسفورد زیبایی خاص خود را دارد.

همانطور که مشخص است این کفش از نام دانشگاه معروف لندن، آکسفورد نام گرفته است.سبک نیم بوت از رده مد خارج شده بود و دانش آموزان به دنبال مدل جدید مشابه بودند که کفش آکسفورد تولید شد.این کفش جزو محبوب ترین سبک های مینیمال است که استایل شما را به خوبی شکل می دهد.
مدل One Piece Oxford


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1229یک جفت کفش مناسب یک جز اصلی برای هر مردی در کمد لباس او به حساب می آید.کفش ضروری ترین عضو دسته بندی پوشاک انسان می باشد زیرا پای آدم از استخوان های زیادی تشکیل شده است و در برابر خطر های محیطی همچون سرما، گرما، سنگ و … آسیب پذیر است لذا کفش در برابر این خطرات از پای انسان محافظت می کند.تاریخچه کفش به 8000 سال قبل از میلاد برمی گردد که اولین کفش توسط انسان های اولیه درست شده است.البته نمی توان به عنوان کفش از آن نام برد ولی وسیله ای بود که از پا نگهداری می کرد.

 مدل های فراوانی در کیفیت های مختلف برای هر رده سنی طراحی و تولید شده است که با توجه به کارکرد و ظاهر آن ، قابل پوشیدن هستند.

در این سری از مقالات آقایان میخواهیم به مدل های کفش رسمی و کلاسیک بپردازیم. اگر میخواهید طولانی مدت از آن استفاده کنید مطمئن باشید یک جفت کفش خوب حتی اگر گران هم باشد ارزش دارد.

البته اگر دوست دارید مدل های مختلف کفش های کلاسیک را تجربه کنید ولی هزینه لازم را ندارید میتوانید کپی های باکیفیت را با قیمت ارزان تر تهیه کنید.

برای استایل های رسمی خود بایست کفش رسمی داشته باشید و برای داشتن استایل رسمی باید اصول آن را رعایت کنید.این مسئله شما را مسلما خوش تیپ تر خواهد کرد.حال می خواهیم اصول انتخاب کفش مناسب برای تیپ های کلاسیک را شرح دهیم.


در این مدل به جای دوخت های مختلف  از یک تکه چرم راسته بدون دوخت ساخته شده است. در این مدل فقط از یک تکه دوخت استفاده شده است که چرم را به زیره کفش دوخته است.این مدل به خاطر بدون دوخت بودن بسیار براق و صیقلی شده است و سبکی متفاوت و منحصر به فرد دارد.


کالبدشکافی کفش