راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه

کاربرد مهم عینک، به عنوان یک اکسسوری، تکمیل استایل شماست. استفاده از یک عینک مردانه لاکچری در استایل هم از این قاعده مستثنی نیست و می‌تواند تغییر اساسی در استایل شما ایجاد کند در ادامه تصاویری از عینک‌های مردانه لاکچری را خواهید دید.

مدل عینک مردانه لاکچری

عینک آفتابی با UV و محافظت قوی در مقابل آفتاب را انتخاب کنید. شکل صورت خود را مدنظر داشته باشید فارغ از ترندها، عینکی را انتخاب کنید که برای فصل‌ها مختلف قابل استفاده باشد. به سایز عینک توجه داشته باشید.

چه رنگ عینک آفتابی برای آقایان مناسب است؟

در اولین قدم لازم است بدانیم که چگونه عینک آفتابی انتخاب کنیم؟ انتخاب عینک آفتابی مناسب به موارد زیادی بستگی دارد. یکی از این موارد، نوع استفاده‌ی شما، فرم عینک، برند مربوطه و در نهایت شکل صورت شماست که در ادامه به بررسی نکات مهم در خرید عینک آفتابی

خواهیم پرداخت.

نوع استفاده

انتخاب عینک برای صورت‎‌های مربعی، قاعده‌ی دیگری دارد. در این قسمت، هدف زیباتر و متقارن تر جلوه دادن صورت است به همین جهت عینک‌های گرد و بیضی انتخاب‌های مناسبی هستند.

عینک آفتابی مناسب برای صورت‌های مثلثی

وقتی پای خرید عینک آفتابی برای صورت‌های قلبی وسط باشد؛ مهم‌ترین نکته؛ پرت کردن حواس مخاطب از گوشه‌ها و بلندتر جلوه دادن صورت است. به این منظور استفاده از عینک‌های فضانوردی و یا قاب‌های گرد می‌تواند موثر باشد.

عکس عینک آفتابی مردانه شیک

تصاویری از محصولات هر برند خارجی را به تفکیک در بخش آتی خواهید دید:

 ریبن (Ray-BAN)

عکس عینک آفتابی جدید

چگونه عینک آفتابی انتخاب کنیم؟

در این مقاله سعی داشتیم به تعدادی از سوالات شما پیرامون خرید عینک آفتابی مردانه پاسخ دهیم. امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

خرید اینترنتی عینک آفتابی مردانه

عینک مردانه لاکچری

نوع استفاده‌ی شما و کاربردی که عینک آفتابی برای شما دارد؛ یکی از عوامل مهم برای خرید این محصول هستند. عینک‌های فانتزی معمولا ترندی‌تر هستند و برای استفاده‌ی روزانه، کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. از سوی دیگر، عینک‌های کلاسیک و مدرن برای استفاده‌ی روزمره مناسب‌تر هستند.

فریم عینک

فرم عینک تاثیر به سزایی در خرید محصول دارد

عینک آفتابی مناسب برای صورت‌های الماسی

مهم‌ترین نکته در خصوص انتخاب عینک آفتابی مناسب صورت گرد تطابق شکل عینک با صورت است. بنابراین انتخاب عینک‌هایی با ظاهر درازتر، جلوه‌ای تیزتر و باریک‌تر به صورت می‌دهد. انتخاب عینک‌های آفتابی مستطیلی و مربعی با ابعاد بزرگ‌تر، می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای شما باشد.

عینک آفتابی مناسب برای صورت‌های قلبی شکل

از دیگر نکات مهم در خرید عینک آفتابی، مارک یا برند تولید کننده‌ی عینک است. برندهای محبوب در بازار به ترتیب ریبن (Ray-BAN)، برند کوچ (COACH) ، باربری (Burberry) و مایکل کورس (Michael Kors) هستند. در این میان برندهایی مانند جین وست، بادی اسپینر و جوتی جینز نیز اقدام به تولید محصولات جذابی در این بخش کرده‌اند که پیشنهاد می‌کنیم حتما از این بخش دیدن فرمایید.

برند ریبن (Ray-BAN) یکی از بهترین برندهای فعال در این حوزه است پس از ریبن، برند کوچ (COACH) ، باربری (Burberry) و مایکل کورس (Michael Kors) قرار می‌گیرند.


منبع: https://www.banimode.com/blog/mens-sunglasses-buying-guide/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=mens-sunglasses-buying-guide

امروزه استفاده از عینک آفتابی طبی به دلیل کاربرد آن، گسترش زیادی یافته است. بزرگترین مزیت استفاده از این محصول، امکان استفاده همزمان از کاربرد هر دو عینک است و مزیت بعدی آن این است که با خرید فریم عینک طبی مردانه شما با هر بار تغییر شماره چشم، نیازی به تغییری کل فریم نخواهید داشت و تنها با خرید فریم عینک طبی مردانه، می‌توانید شیشه‌ی آن را تعویض نمایید. به این ترتیب در هزینه‌های شما صرفه جویی خواهد شد.

عینک مردانه لاکچری

خرید عینک آفتابی مناسب همواره یکی از چالش‌های مهم در ایجاد استایل مناسب برای افراد هست. سوالاتی مانند بهترین مارک عینک آفتابی، عینک آفتابی مناسب برای هر فرم صورت و… سوالات دیگر از این دست، جز چالش‌های مهم و پرتکراری ست که توسط شما عزیزان پرسیده می‌شود. این مقاله سعی دارد تا راهنمای خرید عینک آفتابی مردانه برای شما باشد و به شما برای خرید عینک مناسب‌تان کمک کند.

 

مدل عینک آفتابی مایکل کورس

عکس عینک آفتابی ری بن

مدل عینک آفتابی برند باربری

عکس عینک آفتابی کوچ

باربری (Burberry)

برای انتخاب عینک مناسب برای صورت‌های الماسی، نکته‌اساسی متوازن کردن استخوان چانه است. به همین جهت، خرید عینک‌های گرد بهترین گزینه برای شما هستند. پس از عینک‌های گرد، عینک‌های منحنی، تیز و فضانوردی انتخاب‌های مناسب بعدی هستند.

عینک آفتابی مناسب برای صورت‌های مربعی

همراه بانی مگ باشید.

 

عینک آفتابی مناسب صورت بیضی

بهترین رنگ عینک برای آقایان؛ رنگ خاکستری است. پیشنهادات بعدی به ترتیب، رنگ‌های زرد یا نارنجی، قهوه‌ای و سبز هستند.

عینک آفتابی کدام برند بهتر است؟

اگر فرم صورت شما بیضی باشد؛ با توجه به نوع و جایگاه قرارگیری اجزای صورت،شما می‌توانید از مدل‌های مختلف عینک آفتابی استفاده نمایید.

عینک آفتابی مناسب صورت گرد

فریم عینک شما باید با فرم صورت‌ شما تناسب داشته باشد. اگر صورت کوچکی دارید؛ عینک شما نباید بزرگ باشد و اگر صورت بزرگی دارید؛ عینک شما نباید کوچک باشد. از طرف دیگر بهتر است فرم صورت شما با فریم عینک در تضاد باشد به این صورت که اگر فرم صورت شما مربعی است؛ فریم گرد را برای عینک آفتابی خود انتخاب نمایید.

برند تولید کننده

در این فرم صورت، هدف اصلی به حداقل رساندن خط فک است. به همین منظور، بهترین انتخاب‌ها، عینک‌های فضانوردی، کلاب مسترها، عینک‌هایی به شکل قطره و مستطیل شکل هستند.

مدل عینک آفتابی ری بن

عکس عینک آفتابی مایکل کورس

تشخیص فرم صورت

 

عامل مهم بعدی، تشخیص فرم صورت شماست. این عامل تاثیر به سزایی در خرید عینک آفتابی دارد. در این بخش قصد داریم به بررسی انواع اشکال صورت و نحوه‌ی انتخاب عینک آفتابی متناسب با شکل صورت شما بپردازیم.

عینک آفتابی طبی

 

عینک آفتابی طبی

برند عینک آفتابی کوچ

به امید دیدار مجدد شما

سوالات متداول:

چطور عینک آفتابی مناسب خود را انتخاب کنم؟

یزند عینک آفتابی ری بن

 کوچ (COACH)

عکس عینک مردانه لاکچری

عکس عینک آفتابی باربری

مایکل کورس (Michael Kors)

انواع عینک آفتابی مایکل کورس

 

 

نتیجه گیری: