روش اجرای سقف کاذب مشبک-سقف کاذب-رویا هوس

و جهت مشاهده کاملترین تصاویر و دیدن کلیه ۵۰۰طرح جدید آسمان مجازی به کانال تلگرام کلیک فرمایید. شرکت آدلی آرا بنا از عاملین فروش و اجرای شرکت کناف ایران می باشد که از وجود متخصصین کارآمد و آموزش دیده به منظور اجرای پروژه های مسکونی ، تجاری ، اداری ، بیمارستانی و … بهره گیری می نماید. سقف طلقی در رنگ های مختلفی نیز ساخته می شود و برای محیط هایی مانند سرویس بهداشتی، پاسیو، گلخانه، باکلن، گاراژ، آشپزخانه و … مناسب می باشد.

فروش و اجرای انواع سقف کاذب

این شرکت در سال 1932 در آلمان توسط برادران کناف تاسیس شد و اکنون به صورت گسترده در تمامی نقاط جهان با بیش از یکصدو پنجاه کارخانه به صورت یک گروه عظیم صنعتی فعالیت می نماید. در کشور ایران نیز این سیستم در سال 1374 وارد کشور شد و به محبوبیت های زیادی دست پیدا کرد. درباره انواع سقف کاذب پیشتر صحبت شد برای اطلاعات بیشتر می توانید به مطلب مربوطه مراجعه نمایید. برای نصب و اجرای سقف کاذب کناف در انواع مدل ها می توانید با شرکت مدرن دیزاین همراه باشید تا بهترین نمونه کارها همراه قیمت را مشاهده … بخش دوم اجرای سقف کاذب، قرار دادن پنل‌های سبک بر روی شبکه فلزی متصل به سقف است. معمولا فاصله سقف اصلی با سقف کاذب بین 30 تا 50 سانتی‌متر است، که بسیاری از معماران و طراحان دکوراسیون داخلی از این فضا جهت نورپردازی حرفه ای استفاده می‌کنند.

قیمت اجرای سقف کاذب

فاصله ای که بین سقف مشبک کناف (کی پلاس پارس) و سقف اصلی ساختمان وجود دارد امکانی را فراهم می کند تا لایه ی عایق در بین دو سقف قرار بگیرد. سقف کاذب مشبک کناف (کی پلاس پارس) که سقف دوم به حساب می آید می تواند به عنوان عایق صوتی و حرارتی نیز کاربرد داشته باشد. سقف کناف (کی پلاس پارس) که سقف ثانویه به شمار میرود و توسط سازه به سقف اصلی متصل می شود به دلیل سبکی وزن می تواند خاصیت جابه جایی و انتقال داشته باشد. به دلایلی که در بالا ذکر شد، قبل از نصب سقف کاذب چوبی، بهتر است با یک نصاب مشورت کنید، با ثبت درخواست رایگان در سایت “خدمت از ما” در هر زمان به بهارین نصابان متصل شوید. می‌توانید چندین باز از سقف کاذب برای مکان‌های مختلف استفاده کنید؛ از این رو قیمت سقف کاذب مقرون به صرفه است.

سقف کاذب چوبی

این تایل ها به سقف کاذب چسبیده و لبه هایش به درون متصل شده است قیمت سقف کاذب و دیده نمیشوند. که بوسیله شبکه هایی مربع شکل به نام (سپر) و معمولا در اندازه های استاندارد سازی شده از جنس گچی می باشند. مزیت شستشو در سقف مجازی و طلقی نیز قابل اجراست اما در تایل های گچبرگ چنین امکانی وجود ندارد.

  • این نوع سقف ها دارای دو بخش اصلی و فرعی هستند که قسمت اصلی آن ها از فولاد یا چهارتراش و قسمت فرعی شان از چوب تهیه شده است.
  • این سقف در اکثر ساختمان ها مانند مراکز تجاری، اداری، درمانی، مترو ها و ….
  • دو نوع سقف کاذب ۶۰ در ۶۰آکوستیک لبه دار و بدون لبه ، از انواع این نوع تایل ها هستند.

این ساختار به معماران این قابلیت را برای معماران فراهم می کند تا هنر و خلاقیت خود را به واقعیت تبدیل کنند. این ساختار شامل باکس ساده حاشیه، باکس نور مخفی حاشیه، سقف کاذب تونلی، سقف کاذب کمانی، سقف کاذب منحنی، سقف کاذب قوسی، سقف کاذب گنبدی می‌شود که هر یک بسته به طرح معماری و مقتضیات فضا به کار می روند. برای مثال در فضاهای ورزشی نظیر استخر با توجه به خاصیت آکوستیک سقف کاذب دکوراتیو طرح دار از این سقف به منظور جذب صدا استفاده می شود.

روش اجرای سقف کاذب مشبک-سقف کاذب-رویا هوس

نام دیگر آن ها سقف باز است، بعد از این که سقف نصب می گردد چیزی که دیده می شود خانه های مربعی شکل هستند که به صورت پیوسته در کنار هم دیگر قرار گرفته اند. در این نوع سقف ها در قسمت پشت سقف تأسیساتی که به کار رفته است به خوبی مشاهده می شود. این نوع سقف ها را معمولا به صورت منفرد و یا ترکیبی با سقف های دیگر مورد استفاده قرار می دهند.