روژا

مجموعه فروشگاه های روژا ارائه دهنده بیش از 90 برند مختلف عطر، 20 برند آرایشی و 18 برند بهداشتی می باشد. که در فروشگاههای بسیار محدودی در کل ایران به فروش میرسند ،می باشد.

در حال حاضر مجموعه‌ی آرایشی روژا بعنوان یکی از برترین فروشگاه‌های زنجیره ای در حوزه‌ی محصولات آرایشی ، بهداشتی و عطر در ایران شناخته می‌شود. شعب برند روژا در تهران به بیش از 10 شعبه فعال در مناطق مختلف می‌رسد. همچین این مجموعه در جزیره‌ی کیش، مشهد و اهواز یک شعبه فعال دارد. با فراگیر شدن خرید آنلاین، سایت روژا در سال 1393 فروش اینترنتی خود را آغاز کرد تا بتواند به مشتریان خود خدمات غیرحضوری را در 3 بخش بهداشتی، آرایشی و عطر ارائه دهد.

مدیریت مجموعه‌ی روژا در راستای ارتقاء خدمات به مشتریان در اوایل سال 1396 سیستم کارت های مشتریان ویژه روژا را راه اندازی نمود.

این سیستم پیشرفته با بهره گیری از دستگاه های کارتخوان بدون وابستگی به پایانه های بانکی، امتیازهای خرید مشتریان را محاسبه می کند. این امتیازات به صورت تخفیفات نقدی برگردانده می شوند و مشتریان از این تخفیفات به طور اتوماتیک بعد از اتمام خریدشان، بهره مند می گردند. به لطف این سیستم کارت، روژا توانسته است بیش از 127000 مشتری وفادار ودارای کارت  ویژه را در سیستم خود ثبت نماید.

اولین شعبه فروشگاه‌های زنجیره‌ای روژا در سال 1373 در جزیره کیش تأسیس شد. این مجموعه با هدف گسترش واردات محصولات آرایشی و بهداشتی معتبر از سراسر جهان راه اندازی شد. در راستای ارتقاء سطح کیفیت فروش و سرویس‌دهی به مشتریان و ارائه محصولات معتبر و اصل، شعبه دوم روژا در سال 1382 با طراحی داخلی بسیار متفاوت با فروشگاه های آن زمان در یکی از بهترین مناطق تهران افتتاح شد. اصلی‌ترین هدف در آغاز این پروژه، ارائه بهترین خدمات در فروش و جلب رضایت مشتریان بود که در آن زمان، در بازار فروش اجناس لوکس در ایران بسیار منحصر به فرد و بی نظیر به حساب می آمد. پس از تأسیس شعبه دوم و با توجه به رضایت مشتریان از شیوه سرویس دهی ویژه این فروشگاه، برند روژا با هدف گسترش مجموعه‌اش، شعبه‌های دیگری در بهترین مناطق تهران تأسیس شد.

 


منبع: https://www.brandkade.com/Brands/Details/rojashop

فروشگاه‌های روژا با مساحت کل حدود 2200 مترمربع و 140 نفر نیروی مجرب و ماهر که به خوبی در زمینه محصولات آرایشی، بهداشتی و عطریات آموزش ویژه دیده‌اند، مشغول به کار می‌باشند.

 
تمامی همکاران بخش فروش در روژا، مدرن‌ترین و آخرین دوره های تخصصی پوست و مو را تحت نظر پزشک متخصص طی مراحل بسیار حرفه ای می گذرانند، از این رو مشتریان می توانند از مشاوره های تخصصی و رایگان در هنگام مراجعه و خرید از فروشگاه های روژا بهره مند شوند.