سال نو، استایل نو

 


کفش


سرنیتی


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1051

 


 


نوروز با حس و حال خوب، فرصتی مناسب برای تغییر و ایجاد تحول است. از تمیز کردن خانه تا تهیه لباس نو و حتی عوض کردن روکش مبل ها، همه به هدف تصمیم برای زندگی بهتر انجام می شوند. با توجه به رسم خرید لباس نو برای نوروز، لازم دیدیم که در مورد رنگ سال، ترند بهار و طرح های پر طرفدار صحبت کنیم تا راهنمای خوبی برای خرید نوروزی شما باشد، به این امید که با هر سلیقه، استایل و توان مالی­ ای  بتوانید خریدی موفق داشته باشید.


طرح­ هایی گلدار با رنگ‌های متنوع، پارچه های لطیف و گیپور های متنوع، در کنار هم استایلی بهاری و لطیف را به‌وجود آورده‌اند که امسال توسط بسیاری از طراحان نام آشنا به بازار عرضه شده­ اند. استایل رومانتیک سرشار از احساس است که می‌تواند برای فصل بهار، عیددیدنی و مراسم خاص انتخابی مناسب باشد.


 


شاید بد نباشد با برخی از طرح­های محبوب زنانه و مردانه بهار امسال آشنا شوید تا با اطلاعات کافی بتوانید لباس‌هایی شیک و به‌روز بخرید


امسال برای اولین بار در تاریخ، دو رنگ “رزکوارتز” و “سرنیتی” به‌عنوان رنگ سال معرفی شده‌اند. دوگانه ­ای از رنگهای نرم و آرامش­ بخش که سالی خوب و دور از استرس را نوید می‌دهند. رنگ­ هایی که به‌عنوان پادزهر تنش زندگی مدرن از طرف انستیتو رنگ پنتون تجویز شده‌اند و افراد را از فشار روزمره رها کرده، احساس امنیت و اطمینان را منتقل می‌کنند. رنگ­ هایی که در کنار هم ترکیبی متعادل و جدید درست کرده­ اند. صورتی به عنوان گرمایی مطلوب و دلپذیر در کنار آبی آرام خنک چنان هنرمندانه کنار هم قرار گرفته‌اند که به نظر می‌رسد این دو رنگ برای ایجاد نظم و صلح همیشه باید کنار هم قرار بگیرند.


آبی رنگ آسمان، اقیانوس و خواب است. این رنگ در فرهنگ اسلامی رنگی مقدس است که در گنبد آبی مساجد و معماری کهن ایرانی بسیار استفاده شده است و تقدس و احترامی خاص دارد. آبی از نظر روانشناسی به معنای خشنودی از وضعیت و رضایت از زمان حال است. این رنگ نمادی شبیه به آب، خلق­ و خوی آرام، روشنی و لطافت است. .


صورتی از تركيب رنگ قرمز و سفيد ، به دست مي آيد که رنگي لطیف است و از عشق و احساسات سخن مي‌گويد و در افراد احساس آرامش به وجود می‌آورد، شاید به همین دلیل است که امسال صورتی در کنار رنگ آبی به‌عنوان رنگ سال معرفی شده است، به این امید که آرامش و انرژی مثبت را برای همه مردم به همراه داشته باشد.


 


کفش مهمترین بخش از استایل شماست که نشان دهنده روحیه و شخصیت است و دقیقا به­ همین­ دلیل است که افراد خوش‌پوش همیشه  توجه ویژه­ای به کفش خود دارند.


استایل ارتشی


رزکوارتز


رنگ سال


استایل ارتشی از جمله طرح های الهام بخش طراحان است که امسال شاهد به کار بردن آن با درجه­های مختلف رنگ سبز در کلکسیون بهار بسیاری از طراحان هستیم. رنگ سبزی که با بهار و سرسبزی طبیعت بسیار هماهنگ است.


 


استایل رومانتیک