سایبان ماشین سایبان خودرو سایبان پارکینگ سایبان ماشین

استفاده از سایبان اتومبیل موجب می شود که آسیب کمتر به خودروی شما وارد شود زیرا سایبان مانع تابش نور خورشید و بارش باران به ماشین شما می شود و خودرو کمتر آسیب می بیند و در نتیجه عمر بهتر و تعمیر سایبان برقی شاهد بیشتری خواهد داشت. برخی از شرکت ها مثل شرکت مهرگستر تخفیفاتی برای مشتریان خود در نظر گرفته اند، یعنی اگر افراد از این شرکت سایبان اتومبیل خریداری کنند، می توانند با هزینه ی بسیار پایین آن را نصب کنند. بر روی این سایبان خودرو، پوششی از UPVC درجه یک به کار برده شده که به لطف آن، خودروی شما از تابش آفتاب و گرمای زیاد آن به خصوص در فصل تابستان در امان می ماند. در فصول دیگر نیز در صورت وقوع بارندگی، از آلودگی و خیس شدن خودروی شما جلوگیری می نماید؛ بنابراین کمتر به شست و شو و بردن ماشینتان به کارواش نیاز پیدا می کنید. یکی از چالش های مهم در اغلب رستوران ها و کافه ها و یا مجتمع های اداری و تجاری، نبودن مکانی برای پارک خودرو و عدم وجود پارکینگ مسقف و یا سایبان ماشین می باشد.

سایبان پارکینگ خودرو با پوشش یو پی وی سی

این دسته از سایبان ها این امکان را دارند که در هر دو طرف خود دارای پایه باشند. حتی ممکن است یک سایبان با چهار تا پایه در چهار سمت آن و در صورت نیاز با پایه هایی در وسط آن اجرا شود. از دیگر مدل های این دسته از سایبان ماشین، سایبان هایی می باشند که فقط در یک سمت خود از پایه برخوردار هستند و سایبان به شکل کنسول اجرا می شود. در مدل ویژه ی سایبان که دو طرفه می باشد نیز این امکان وجود دارد با ایجاد پایه ی مرکزی، سایبان ماشین را طراحی و اجرا کرد.

–مدل‌‌های مختلف سایبان ماشین

این موضوع برای افرادی که در جنوب کشور زندگی می کنند، اهمیت کمتری پیدا می کند اگر چه استفاده از متریال مرغوب در هر نقطه جغرافیایی می تواند به نگهداری بهتر از خودرو کمک کند. شاید موضوعی که باعث می شود برخی از افراد به سراغ متریال نامرغوب بروند، هزینه ساخت سایبان است که البته یک بار هزینه درست و به جا می تواند به افزایش رضایت خود فرد منجر شود. نباید انتظار داشت که بتوان برای مدت زمان طولانی از سایبان خودرو استفاده کرد. با توجه به اینکه از خودرو محافظت می کند یکی از محبوبترین سایبان ها محسوب می شود.

بدنه و لاستیک خودروها در زیر تابش آفتاب داغ دچار آسیب‌های فراوانی می‌شود. همچنین سوار شدن در زمان گرمای زیاد داخل خودرو به سلامت شما آسیب می‌رساند. در این‌گونه مناطق، بارش باران و برف، و یخ‌زدگی پس از آن از عوامل آسیب‌رسان به خودروی شما است. ایران سایه بان تنهاتولیدکننده سایبان برقی است که با مدیریت دکترمردی موفق به ثبت اختراع درصنعت سایبان شده است. همیشه این نکته را در نظر داشته باشید که کیفیت در سایبان در درجه اول باشد و بعد از آن به طراحی و رنگ سایبان توجه داشته باشید. یراق آلات مطمئن و محکم برای باز و بسته کردن سایبان باید در نظر گرفته شود تا مشکلاتی در زمان جمع یا باز شدن سایبان برقی به وجود نیاید.

می‌توان انواع سایبان پارکینگ را بر اساس اسکلتشان دسته‌بندی کرد. می‌توان سایبان خودرویی به محیط اضافه کرد و جلوه و زیبایی فضا را از بین برد. همچنین می‌توان با افزودن سایبان ماشین به محیطی، به زیبایی آن اضافه کرد.

سایبان ماشین سایبان خودرو سایبان پارکینگ سایبان ماشین در مواردی که در طراحی سایبان ماشین، بر سبک‌سازی سایبان خودروها تأکید شود معمولاً این مصالح در اولویت قرار می‌گیرند. سایبان ماشین بدون پایه نوعی سایبان تولید شرکت بزرگمهر است که هیچ پایه مزاحمی نداشته و فقط با نصب دو پایه آن بر روی سطح دیوار انجام می شود. سایان بدون پایه دارای مزیت مهمی است آن هم اینکه نصب سایبان پارکینگ بدون پایه هیچگونه مزاحمتی برای رفت آمد ایجاد نمیکند. بسیاری موارد تا کنون بوده که به خاطر وجود پایه مزاحم مشکل در عبور و مرور خودرو ها و عابرین ایجاد شده و یا خودرو ها با پایه سایبان برخورد کرده و باعث ایجاد خساراتی شده است. برای جلوگیری از بوجود آمدن این گونه خسارات میبایست از سایبان بدون پایه مزاحم بزرگمهر استفاده کرد. شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر دربارهسایبان برقیبا سایه سازان آوید تماس بگیرید .

در رزوهای پر بارش هم معمولا برف تمام سطح خودرو را خواهد گرفت و استفاده از اتومبیل تقریبا غیر ممکن است. ابعاد سایبان ماشینی که شما خریداری می‌کنید باید کاملا با ابعاد اتومبیل شما سازگار باشد. به عنوان مثال اگر ماشین شما از دسته ماشین‌های SUV باشد باید ابعاد سایبان شما نیز در همان ابعاد و اندازه باشد تا همه سطح ماشین شما را پوشش دهد. این سایبان می‌تواند از ماشین‌های عادی و شاسی بلند و حتی سایر لوازم دیگر در برابر عوامل خارجی مانند نور آفتاب، باران، برف، باد، حیوانات و… مراقبت کند.

پلی‌کربنات نوعی پلیمر در صنعت ساختمانی است که با یک لایه محافظ ضد UV پوشش داده شده، بنابراین در برابر اشعه مضر خورشید مقاومت بالایی دارد. سقف پلی کربنات سبک و ارزان قیمت است و دمای زیادی را تحمل می کند. پنل‌های ساخته شده از پلی‌کربنات در انواع شفاف، نیمه شفاف با ظاهری شیشه مانند نور را ازخود عبور می‌دهند. پلی‌کربنات در برابر زلزله، انقباض و انبساط و شرایط بد آب‌وهوایی مقاوم هستند و وزن کمی دارند، نصب سریع و تنوع رنگی زیاد از مزایای دیگر آن‌ها می‌باشد. البته سایبان با پوشش پلی کربنات برای مناطق با آفتاب شدید توصیه نمیگردد، چرا که نور را از خود عبور می دهد.

طراحی سایبان خودرو