سبک و استایل محبوب در دنیای مد و فشن (۴)

هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ‌های استایل اگزوتیک وجود ندارد و رنگ‌های خیره کننده اصلی‌ترین و مهمترین جذابیت این استایل هستند. در کنار پوشش مناسب، آرایش عجیب و غریب صورت که در اغلب موارد با سایه‌های چشم فیروزه‌ای یا نقره‌ای همراه است، به داشتن ظاهری با استایل اگزوتیک کمک می‌کند. بهترین مدل مو در استایل اگزوتیک موهای بافته شده با رنگ مشکی است که جذابیت استایل شما را چند برابر می‌کند.

دوست دارید با استایل کلاسیک آشنا شوید؟ اگر علاقه‌مند به شناخت استایل کلاسیک هستید، می‌توان آن را به طور خلاصه به این صورت تعریف کرد که در آن کیفیت حرف اول را می‌زند. در استایل کلاسیک لازم است آیتم‌هایی را انتخاب کنید که در کنار مواد اولیه مرغوب که در تولید آن استفاده شده است، بتوان به خاطر دارا بودن طراحی ساده اما کاربردی، مدت زمان طولانی‌تری از آن استفاده کرد.

برای استفاده از این سبک لازم است در ابتدا قوانین رایج صنعت مد و فشن را بشکنید و بتوانید از پوشش‌هایی با طرح‌های شلوغ استفاده کنید. در کنار طرح‌های مختلف برای پوشاک، استفاده از جواهرات سنگین و خاص در کنار کفش‌هایی که از طراحی منحصر به فردی برخوردار هستند، به کامل شدن استایل شما کمک خواهند کرد.

یکی از سبک‌های عجیب و غریب در دنیای مد و فشن که طرفداران بالایی را هم به خود اختصاص داده است، استایل اگزوتیک است. در این سبک پوشش از رنگ‌های جیغ، نقش‌های موزاییکی و تزیینی، بافت‌های رنگین کمانی، خطوط عمودی و جواهرات براق استفاده می‌شود. یکی از نکات جالب در مورد استایل اگزوتیک این است که افراد محدود به نقش و رنگ‌ها نیستند و از هر طرح و نقشی می‌توانند در پوشش خود استفاده کنند.

از جمله طراحان فعال در زمینه استایل کلاسیک، کوکو شنل است که ۵۰ سال قبل این سبک را پایه گذاری کرد. افراد مشهور بسیار زیادی طرفدار سبک کلاسیک هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به آدری هپبورن، کیت میدلتون و گریس کلی اشاره کرد. ظاهر اتو کشیده و تمیز استایل کلاسیک به همراه برش‌های صاف و دقیق، نمایی از یک ظاهر بی نقص را به نمایش می‌گذارد. پارچه‌هایی که در این استایل مورد استفاده قرار می‌گیرند از تراکم بالا و در نتیجه کیفیت مرغوبی برخوردار هستند.

در بین تنوع بالای سبک و استایل‌های موجود در دنیای مد و فشن، شما چه سبکی را برای خود انتخاب می‌کنید؟ موارد متفاوتی وجود دارد تا شما با در نظر گرفتن آن‌ها بهترین سبک و استایل را برای داشتن ظاهر مناسب انتخاب کنید. از جمله این موارد می‌توان به موقعیت، اندام، مسائل اقتصادی و سلیقه اشاره کرد. در ادامه قصد داریم چند سبک و استایل محبوب در دنیای مد و فشن را برای شما معرفی کنیم، پس با ما همراه باشید.

استایل گوتیک

دنیای وسیع مد و فشن این امکان را در اختیار ما قرار داده است تا با در نظر گرفتن سلیقه، موقعیت و فرم اندام خود بهترین گزینه را انتخاب کنیم. در کنار تمام این موارد، برخی از استایل‌ها ممکن است هزینه‌های زیادی را برای شما تحمیل کنند؛ اما در نظر بگیرید که همواره مرغوبیت آیتم‌های انتخابی اهمیت بالایی را به خود اختصاص می‌دهند.


منبع: https://www.banimode.com/blog/popular-styles-in-the-fashion-world-4/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=popular-styles-in-the-fashion-world-4

استایل کلاسیک

در این استایل از رنگ‌های تیره و در اغلب موارد مشکی برای پوشش استفاده می‌شود که در کنار آن از آرایش رنگ پریده برای پوست صورت و رژ قرمز یا زرشکی تیره کمک می‌گیرند. خط چشم‌های کلفت مشکی در کنار مژه‌های مصنوعی پرتراکم، ظاهر شما را برای داشتن یک استایل گوتیک آماده خواهد کرد.

 و در انتها …

در این استایل طرح‌های صلیب و اسکلت جز جدایی ناپذیر پوشش‌ها هستند. همچنین در طراحی لباس‌ها از سگک‌های بزرگ، پارچه‌های گیپور، تور و تاپ‌های بندی استفاده می‌شود. علاوه بر لباس‌ها در استایل گوتیک، اکسسوری‌ها هم جایگاه ویژه‌ای را در این استایل به خود اختصاص می‌دهند؛ که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به کلاه و دستکش‌های ساق بلند اشاره کرد. برخی از روانشناسان و طراحان مد تاثیر استایل گوتیک را در زندگی افراد تایید نمی‌کنند و به همین دلیل طرفدار استفاده از آن در زندگی روزمره نیستند.

لباس‌های کلاسیک در کنار اینکه باید از ظاهر شیکی برخوردار باشند و در طراحی و دوخت آن‌‌ها از برش‌های مرتب و تمیز استفاده شده باشد، لازم است راحتی را نیز برای شما فراهم کند.

اهمیت بالای مرغوبیت آیتم‌ها

سبک گوتیک از نظم و ترتیب خاصی تبعیت نمی‌کند؛ و به عبارتی می‌توان آن را یک استایل وحشی که از چند زیبایی مخوف تشکیل شده است، معرفی کرد. سبک گوتیک ریزه کاری‌های زیادی دارد که رعایت کردن آن‌ها در داشتن استایل و ظاهری منحصر به فرد و جذاب به شما کمک می‌کند.

استایل اگزوتیک

استایل کلاسیک به مرغوبیت آیتم‌های آن مشهور است و به همین دلیل نباید در هنگام خرید برای صرفه جویی در هزینه‌ها کیفیت را فدای کمیت کنید.

به کارگیری پارچه‌های با کیفیت سبب می‌شود تا محصولات استایل کلاسیک با قیمت گران‌تر از سایر استایل‌ها  به فروش برسند. استفاده از جواهرات ساده و بخصوص رژلب قرمز در آرایش، از ویژگی‌هایاستایل کلاسیک هستند. نکات زیادی برای افرادی که علاقه‌مند به استایل کلاسیک هستند وجود دارد؛ که رعایت کردن آن‌ها در ظاهر پوشش اهمیت زیادی دارد. این موارد عبارتند از:

 راحتی لباس‌های انتخابی