ستی پی

ستی پی برندی است كه فعاليت خود را در زمينه ی كيف از بهار ١٣٩٥ شروع كرد، ولی كيفی متفاوت با متريالی متفاوت توسط ٢ دوست و همراه قديمي.

ستاره دژم خوی، ليسانس نقاشی از دانشگاه علم و فرهنگ و فوق ليسانس طراحی داخلی از دانشگاه FDA ايتاليا، كه پس از اتمام درس خود به ايران بازگشت و كار خود را در زمينه ی طراحی داخلی گسترش داد. وی اعتقاد دارد كه كار با تيوپ را در تمامی زمينه ها اعم از furniture، كفش، لباس و اكسسوری می توانيم گسترش دهيم.

سپيده ساده، فارغ التحصيل رشته گرافيك و تصويرسازی از دانشگاه علم و فرهنگ كه بعد از اتمام درس خود در زمينه ی تبليغاتی كار خود را گسترش داد و با يار كودكيش هم عقيده بوده و در آرزوی گسترش اين ايده ی نو در فرهنگ ايرانی برای مردم ايرانی می باشد.

كيف های ستی پی به حفظ و بقای محيط زيست كمك بسيار زيادی می كند، چون آن ها با متريالی بسيار جذاب و متريالی بازيافتی از جنس تيوپ كار می كنند و اين تيوپ ها طی يك پروسه ی طولانی شسته و استرليزه می شوند و بعد، طی يك پروسه ی طولانی تر دوخته می شوند. ناگفته نماند كه اين اتفاق در دنيا انجام شده، ولی در ايران اين طراحان اولين كسانی هستند كه اين كار را انجام می دهند.


منبع: https://www.brandkade.com/Designer/Details/setipi