شارژر لپ تاپ لنوو آداپتور لپ تاپ لنوو فروشگاه لنوو-شارژر لپتاپ مستر جانبی

شارژر لپ تاپ لنوو آداپتور لپ تاپ لنوو فروشگاه لنوو-شارژر لپتاپ مستر جانبی

به هر حال یکی از شاخص‌های شارژر اصلی برای تعویض یا تعمیر، وزن آن می‌تواند باشد. حتی در تعمیر شارژر لپ تاپ هم فیک بودن آن مهم است و معمولاً شارژر لپ تاپ فیک را تعمیر نمی‌کنند. دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ، به هنگامی که در این شرایط، سیستم شما به خوبی روشن شد، می توان چنین بیان نمود که مشکل از اجزای تشکیل دهنده دیگر لپ تاپ می باشد. دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ، تفاوتی ندارد که شما با کدام یک از ویندوزها کار می کنید، خواه از ویندوز هفت یا هشت و یا ده بهره گیرید، غالباً مشکلات و دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ بدین حالت رفع و رجوع می شود. از این جهت ما در این آموزش خود توضیحاتی جامع از دلیل قطع و وصل شدن شارژر لپ تاپ بازگو خواهیم کرد.

نکاتی وجود دارد که می‌توانید با دانستن آن‌ها آداپتور مناسبی برای لپ تاپ خود شارژر لپ تاپ برای باتری ماشین تهیه کنید. برای خرید محصول اورجینال می‌توانید به سراغ فروشگاه‌های آنلاین معتبر بروید که لوازم جانبی اصل را عرضه می‌کنند. به خاطر اینکه باتری های جدید خود به خود بعد از شارژ کامل از مدار خارج میشن ، نگرانی بابت مدت زمان به شارژ زدن یا تو شارژ موندن باتری بی مورده . اما مشکل اینجاست که شارژر لپ تاپ همچنان بعد از شارژ کامل ، داره استفاده میشه پس بین ۳ تا ۶ ساعت زمان کافیه برای شارژ همه جور باتری لپ تاپ . شارژرها به صورت مداوم در معرض کشیدگی، پارگی و دیگر آسیب‌های این چنینی هستند. به همین دلیل بهتر است مدلی را انتخاب کنید که کابل آن جنس مقاومی داشته و در برابر این فشارها کمترین آسیب را ببیند.

  • آداپتور لپ تاپ زمانی که خراب می‌شود نشانه‌هایی دارد که بعضاً می‌توان از روی آن تشخیص داد که علت خرابی کجا است.
  • بنابراین متخصصین تعمیر شارژر لپ تاپ در پین ورک قابل اعتماد و حرفه‌­ای هستند و توسط پین ورک، صلاحیت­شان تأیید شده است.
  • با مراجعه به افراد متخصص تا حد زیادی امکان تعمیر شارژر وجود دارد.
  • ⊗ نکته ۶ – توجه داشته باشید که کابل های پاور شارژر هم می­‌تواند با مشکل روبرو شود و از سالم بودن کابل پاور شارژر خود نیز با تست آن بر روی دستگاهی دیگر مطمئن شوید .
  • مدل سوکت و محل اتصال لپ‌تاپ را با آداپتورهای موجود در فروشگاه‌های اینترنتی مقایسه کنید.

با توجه به مفاهیمی که توضیح داده شد اگر شارژری با مشخصات یکسان (ولتاژ، جریان و توان) یکسان در اختیار داشتید می توانید از آن برای شارژ کردن باتری لپ تاپ استفاده کنید. خراب شدن شارژر های لپ تاپ یک امر بسیار طبیعی است و ممکن است برای هر شخصی اتفاق بیفتد. نوسان برق، آب خوردگی، ضربه خوردن و قطع شدن کابل شارژر از جمله عواملی هستند که باعث خراب شدن شارژر می شود. خوشبختانه تقریبا شارژر تمامی مدل های لپ تاپ در بازار موجود می باشند، اما شما قبل از خرید باید اطلاعاتی در رابطه با شارژر مورد نیاز خود داشته باشید تا از صرف هزینه اضافی جلوگیری نمایید.

شارژر لپ تاپ Acer GLI 19V 4.74A

از جمله مشکلاتی که ممکن است برای لپ تاپ شما ایجاد شود، فرسودگی کابل شارژ لپ تاپ است که برای رفع آن باید کابل را تعویض کنید. کابل سیستم شما بر اثر استفاده طولانی مدت، برخورد به سایر اجسام، تاخوردگی و … دچار فرسایش و ساییدگی می‌­شود. این خرابی علاوه بر اینکه ظاهر خوبی ندارد و سیم شارژرتان را شلخته می‌کند بسیار خطرناک است چرا که ممکن است موجب اتصال و حتی انفجار شود و آسیب­‌های جدی به لپ تاپ شما وارد ­کند.

شارژر لپ تاپ 19 ولت 4.7 آمپر ایسوس مربعی

بنابراین همیشه بهترین راه این است که با صرف کمی هزینه بیشتر شارژر اورجینال لپ تاپ خود را تعویض و تهیه کنید. اگر که شما در اولین بررسی خود متوجه شدید که شارژر به برق وصل می باشد ولی چراغ شارژر خاموش است، اطمینان خاطر کسب کنید که مشکل از جای دیگری می باشد. به طور کلی بهتر است شارژر لپ تاپ در محیط های بیش از حد گرم یا آلوده نگهداری نشود. برای جلوگیری از داغ شدن شارژر لپ تاپ، این قطعه نباید در جاهایی مثل زیر فرش، زیر کمد و … این سری، همان کانکتور شارژر است که به سوکت لپ تاپ متصل می‌شود.

انواع کانکتور شارژر لپ تاپ