شرافت نایکی در حد بنز

اما توجه کنید که بدترین کار ممکن دور ریختن کفش است کاری که یکی از نمایندگان این برند معروف در محله ی سوهو نیویورک انجام داده ، یعنی تمام کتانی های جدید و نو این برند را در کیسه زباله ها ریخته و تمام آنها را پاره کرده که برای کسی قابل استفاده نباشد . جامعه ی جهانی از این حرکت عجیب هنوز هم در شگفت اند گزارشی که نیویورک تایمز در همین زمینه منتشر کرده خشم عمومی را نسبت به این برند برانگیخته است .


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1159

امروزه اگر شما کفشی بدون استفاده دارید میلیون ها راه برای خلاص شدن از آن دارید اما بدترین آن ها دور ریختن کفش است . حال میپرسید چه راه هایی ؟؟


خبرنگار نیویورک تایمز برای پیگیری وضعیت پیش آمده سراغ مسؤولین نایک رفت اما هیچ جواب قانع کننده و عذرخواهی بابت این عمل انجام شده دریافت نکرد به جز سخنان سخنگوی این شرکت خانوم Joy Davis Fair که طی کنفرانسی خبری گفت : «مقداری از محصولات ما در فروشگاه سوهو نیویورک دارای استانداردهای ما و مطابق دستورالعمل های بازیافت و یا قابل اهدایی نبودند به همین دلیل فروشگاه تصمیم به نابودسازی آنها گرفت تا رضایت مشتری های ما از کیفیت محصولات خدشه دار نشود .» از بخشیدن به اعضای خانواده و دوستان و آشنایانی که ممکن است کفش برای آنها قابل استفاده باشد تا رساندن به انجمن soles4souls که کفش شما را در هر سایز و اندازه ای می گیرد و به نیازمندان کشورهای فقیر می رساند . حال اگر کفش شما برند و کمی هم تر و تمیز و بخواهید کمی از پولی که بابت کفش داده اید به جیب شما بازگردد میتوانید از سایت هایی نظیر ebay برای فروش کفش خود کمک بگیرید .