شش رنگی که آقایان کمتر می پوشند قسمت1

در زیر به ترتیب از آسان به سخت برای شما رنگ هایی که با صورتی جور هستند را آورده ایم : (توجه داشته باشید که هر چه راحت تر باشد استایل شما جذاب تر و شیک تر به نظر خواهد رسید )


اگر هنوز هم بر این باورید که رنگ صورتی رنگی دخترانه است پس توجه شما را به این مقاله جلب می کنیم : 


رنگ هایی که اصلا ست نمی شوند: آبی متمایل به سبز 


ما در این قسمت  و پنج قسمت بعدی به شما می آموزیم که چگونه رنگ هایی که به سختی آقایان می پوشند را ست کنید و جذاب به نظر برسید : 


رنگ هایی که به سختی ست می شوند : بنفش متمایل به آبی ، سبز روشن متمایل به زرد 


قسمت اول : رنگ صورتی 


رنگ های مشابه : صورتی متمایل به بنفش ، صورتی متمایل به قرمز 


مطالعه کنید: تاریخچه تیشرت


پیشنهاد ما : قهوه ای ، بژ و سفید ، یا بژ و سایه تیره تری از سبز و آبی 
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1153

اگر رنگ پوست روشن دارید و میخواهید از صورتی استفاده کنید بهتر است رنگ تیره تری را برای ست کردن با پوشیدنی صورتی خود در نظر بگیرید ، به عنوان مثال اگر از تیشرت یا پیراهن صورتی استفاده می کنید بهتر است شلوارتان آبی باشد . 


رنگ صورتی تا اواخر قرن نوزده میلادی رنگی کاملا مردانه بود . اما با شروع قرن بیستم و شروع پیشرفت های انسان ها در همه ی عرصه ها این رنگ توسط طراحان و خیاطان برای بانوان استفاده شد تا جایی که از حافظه ی تاریخی آقایان پاک شد و به تاریخ پیوست . اما امروزه با شروع عصر مدرن در دنیای تکنولوژی دنیای مد و فشن هم از این تحولات مستثنی نبوده اند .


خواه صورتی تیره تر و مات تر و خواه روشن و براق این رنگ امروزه رنگی است برای تمام فصل ها . حتی بی توجهی طراحان مد و فشن به این رنگ هم نتوانسته  این روزها باعث کم رنگ شدن این رنگ در صنعت مد مردانه شود .


طراح ، تولید کننده و فروشنده ی لباس Sid Mashburn یک بار از کمد لباس آقایان گفت :<<آقایان نیاز به تعداد زیادی انتخاب برای لباس پوشیدن ندارند ، بلکه باید انتخاب های درست داشته باشند >> و ما هم مایل به قبول این سخن هستیم .