شش رنگی که آقایان کمتر می پوشند قسمت2

ما می دانیم که شما به چه فکر می کنید،به این که چه لزومی دارد از چنین رنگ هایی که به سختی ست می شوند استفاده کنیم ، اما این طرز فکر یک شوخی در دنیای مد و فشن است ; زیرا امروزه در دنیای مد و فشن خاص به نظر رسیدن حرف اول را می زند . این مهم نیست که چه سبک یا رنگ لباسی می پوشید بلکه مهم است که چگونه به نظر می آیید . عالی به نظر آمدن امروزه در دنیای مد بسیار مهم است . به بحث اصلی باز می گردیم .


پیشنهاد ما : آبی ، سفید و خاکستری


رنگ هایی که اصلا ست نمی شوند: صورتی و طیف رنگ های آن
منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1154

امروزه رنگ سبز با  همه ی طیف گسترده ی رنگی خود کاربرد بسیار زیادی در صنعت مد و فشن ایفا میکند . اما بزرگترین مشکل این رنگ ست نشدن با رنگ های روشن و شاد به غیر از سفید است. مهم نیست که چه رنگی را می پسندید برای ست کردن این رنگ جذاب مردانه همیشه  آبی مخصوصا آبی تیره ، خاکستری و سفید بهترین ترکیب رنگبندی و سبک برای انتخاب هستند . در لیست ما از این 6 رنگ ، رنگ سبز از همه راحت تر با دامنه رنگ های بیشتر دیگری ست می شود اما باید توجه داشت که به رنگ پوست هم بستگی دارد یعنی هر چه پوست روشن تری دارید از رنگ های سبز یشمی و سبز با درجه های مختلف قهوه ای بیشتر استفاده کنید و افرادی که پوست تیره تری دارند از سبز ها با میزان بیشتری آبی استفاده کنند . 


در زیر به ترتیب از آسان به سخت برای شما رنگ هایی که با صورتی جور هستند را آورده ایم : (توجه داشته باشید که هر چه راحت تر باشد استایل شما جذاب تر و شیک تر به نظر خواهد رسید )


رنگ های مشابه : سبز و زرد(سبز های روشن همانند سبز فسفری و سبز چمنی )


قسمت دوم : رنگ سبز 


رنگ هایی که به سختی ست می شوند : قرمز و تمام طیف رنگی آن و بنفش و طیف رنگی بنفش