شوروم مسیح زاد

مسیح زاد هستم. متولد 1363 در اصفهان. رشته تحصیلی ام طراحی لباس و بازاریابی پوشاک از آمریکا است. بنده تا حدود 6 ماه پیش نیز در این کشور با برند مسیح زاد فعالیت می کردم. برند لباس مسیح زاد از سال 2003 مولد شد. برای طراحان خیلی بزرگ چون بیژن و یک طراح ایتالیایی به نام درمینیکو که از بزرگترین طراحان لباس های دست دوز هستند، کار کردم. کار کردن با طراحان بزرگ این امکان را به من داد که مشتریان بزرگی از ستارگان هالیوود را داشته باشم؛ افرادی چون جک بلک، آنتونیو باندراس، جانی دپ، جک نیکلسون، آرنولد شوایتزنگر، والدرما و … مشتریان ما بودند و در سطح بین المللی کار می کردم. تا حدود 6 ماه پیش در آمریکا فعالیت می کردم. یعنی بازار کار من در آن کشور بود. ولی بعداز ازدواج به ایران آمدم و در حال حاضر در ایران فعالیت می کنم. حدود 11 سال است که روی این برند کار می کنیم و چون این برند، محصولاتی برای افراد خاص دارد؛ بنابراین مشتریان خاص دارد.

در ابتدا فعالیتم را با طراحی تی شرت آغاز کردم. بعد از آن پیراهن و … ولی الان به طور کلی حرفه اصلی مان بر لباس های مردانه یعنی کت و شلوار، تاکسیدو، پالتو، پیراهن، شلوار و کراوات استوار است.

مهمترین ویزگی برند ما این است که کت و شلوارها و لباس های دست دوز ارائه میدهیم. پارچه هایی که ما برای لباس هایمان استفاده میکنیم، گرانترین و باکیفیت ترین پارچه های دنیا هستند. همه لباس هایی که این برند تولید میکند در ایران اندازه گیری می شوند. طرح و مدل آن ها انتخاب می شوند و در ایتالیا دوخته می شوند. زمانی بین 4 تا 5 هفته طول می کشد تا یک دست کت و شلوار آماده شود. چون معمولا 8 خیاط مختلف روی هر دست کت و شلوار برند مسیح زاد کار می کنند.

در ایتالیا چون کار تخصصی است. اینگونه نیست که یک خیاط صفر تا 100 کار یک کت و شلوار را به تنهایی انجام دهد. معمولا هر خیاطی یک رشته تخصصی دارد. مثلا یک خیاط فقط کارش دوخت و برش سرشانه است. یکی فقط استری میدوزد. یکی فقط قسمت جلو کت را میدوزد. یکی فقط الگو درمی آورد. و … تا لباس آماده پرو شود.


منبع: https://www.brandkade.com/Representations/Details/09d7634cd3