شوپارد

سرآغاز شوپارد در دهكدۀ كوچك سا‌‌ن‌ويليه در سوییس رقم خورد؛ جايي كه لوئيس اوليس شوپارد، پيشه‌وري قابل، كارگاه خود را بنا كرد. ساعت‌هايي كه او مي ساخت در نهايت ظرافت و دقت بودند به طوري كه آوازۀ آنها به سرعت در ميان علاقمندان گسترش جهانی يافت.  

در سال 1963، کارل شویفله شرکت شوپارد را خریداری کرد. او از اهالی فورتزهایم آلمان بود که در دنیای ساعت سازی و زرگری شهره بود.به مدد خاندان شویفله، شوپارد به پيشرفتي چشمگير دست‌ يافت و به سبب خلاقيت، نيل به بالاترين سطوح فن‌آوري و تكيه بر هنردست بهترين پيشه‌وران، شوپارد تبديل به يكي از نام‌هاي پيشتاز در صنعت ساخت ساعت و جواهرات گرانبها شد. شوپارد در نتیجه‌ی نگرشی کارآفرینانه و منحصر به فرد، به الگویی شایسته در ساعت سازی تبدیل شده است.

شوپارد بر پشتوانه‌اي گسترده از تخصص و تجربه‌ تكيه دارد. 

نوآوري و خلاقیت در همه مراحل كار، تشويق و حمايت مي‌شود. ميل رسيدن به بهترين‌ها در هر زمينة فعاليت به چشم مي‌خورد؛ از تحقيق و توسعه گرفته تا طراحي‌هاي دقيق و ابزار توليد مدرن، تا روابط با مشتري و روابط بين‌المللي برند.

شوپارد تا به امروز يك شركت کاملاً خانوادگي باقي مانده است. هدايت و توسعه شركتي همچون شوپارد بدون وجود قوانيني دقيق و سخت‌گيرانه، ميسر نمي‌شود. با گذشت ساليان ارزش‌هاي بسياري در شركت به وجود آمدند كه همگي ريشه‌هايي در خانواده دارند. اين ارزش‌ها “ستون نگهدارندة” شوپارد را تشكيل مي‌دهند. شوپارد با به خدمت گرفتن قوانين اخلاقي كه از عقلانيت و صداقت سرچشمه مي‌گيرند، آهسته و پيوسته به راه خود ادامه مي‌دهد … از سال 1860.


منبع: https://www.brandkade.com/Brands/Details/Chopard

شوپارد، آمیزه ای از سنت و کیفیت با پیشینه ای 150 ساله