طراحی داخلی با آجر نما (تکنیکی متفاوت برای دکوراسیون)

بخش مهمی از زندگی اجتماعی هر انسانی دور هم بودن با جمع دوستان و همکاران برای قرار های مهم است. تصور کنید روز تولد شریک زندگی یا بهترین دوست شماست. مسلما اکثر ما دوست داریم در زندگی خود، طعم غذاهای مرسوم در اقلیم های متفاوت را بچشیم و ببینیم مردم کشورهای دیگر، چه چیزهایی می خورند! به دلیل تغییر ذائقه مردم و سبک زندگی دنیای مدرن، روش های طراحی رستوران ها و ارائه خدمات غذایی مرتبا در حال تغییر و به روز رسانی است. در پیش غذاهای سرد و گرم رستوران حس توران نیز تنوعی از غذاهای نقاط مختلف ایران دیده میشود.غذاها در حس توران در ظروف مسی سرو میشوند و فضای داخلی این رستوران نیز کاملا سنتی است. فضای باز برای استفاده از قلیان تدارک دیده شده است و چشمانداز زیبایی دارد. سوشیهای این رستوران نیز طرفداران بسیاری دارند و علاقهمندان را به این رستوران میکشانند.طراحی داخلی رستوران پارک وی نیز حال و هوای آسیای شرقی دارد و نور محیط کم و تزیینات داخلی با نشانههای منحصربهفرد آسیایی انجام شدهاند. در این رستوران میتوانید انواع کبابها، نوشیدنیها، دسرها، سالاد و پیش غذاهای بینالمللی را میل کنید.منبع عکس: سایت پرشین هتل، عکاس نامشخصپیش غذای پنج مزه سرد این رستوران طرفداران بسیاری دارد.

سقف بلند، دوبلکس بودن فضا، هدف صاحب رستوران از ایجاد یک فضای گرم، آرامش بخش و در کنار آن مدرن و شیک، باعث شد تا انتخاب ما برای طراحی این رستوران، سبک لافت باشد. طراحی داخلی این رستوران محیطی زیبا برای برگزاری مراسم خانوادگی و جشنهای کوچک دارد. بوفه سالاد بار نیز در این رستوران وجود دارد که تنوع بالایی در پیش غذاهای گرم و سرد، سالادها و دسرها در آن دیده میشود. سالاد بار در این رستوران هر روز بر پا میشود که البته هزینه آن بالا است. رستوران گردان میلاد در ارتفاع ۲۷۶ متری از زمین، بزرگترین رستوران گردان جهان نیز محسوب میشود که هر دو ساعت یک بار ۳۶۰ درجه میچرخد.در منوی رستورن گردان برج میلاد تنوعی از غذاهای ایرانی و بینالمللی به چشم میخورد. سوپ، سالاد، و سایر پیش غذا و اردورهای ایرانی و بینالمللی نیز در منوی این رستوران وجود دارند. منبع عکس: mehnavaz.com، عکاس نامشخصخاقان رستورانی مدیترانهای با غذاهای بینالمللی است که انواع پیش غذا، سالاد، غذاهای بینالمللی و دسر را به مشتریان عرضه میکند. از غذاهای رستورانی و کباب و غذاهای بینالمللی نیز در این رستوران خبری نیست.

منبع عکس: نت برگ، عکاس نامشخصرستوران فلورانس رستورانی با غذاهای ایتالیایی است که در سه طبقه مجزا که شامل فضای باز نیز میشود، از مشتریان خود پذیرایی میکند. امروزه مشتری های رستوران ها بسیار به کیفیت و سالم بودن مواد غذایی اهمیت میدهند و این فاکتوری است که یک رستوران را از سایرین متمایز میکند. انواع کبابهای ایرانی در رستوران یاس با کیفیت بالا عرضه میشوند که البته قیمت بالایی نیز دارند. بوفههای سالاد بار، پیش غذای گرم، نوشیدنیهای سرد و گرم، دسر و غذاهای اصلی با تنوع بالا در تمام وعدهها دکوراسیون داخلی کافه رستوران سرو میشوند. نوشیدنیهای این رستوران نیز تنوع بالایی دارند. میزهای این رستوران نیز بهصورت ناهار خوری هستند تا قرار گرفتن مشتریان بر سر میزهای بزرگ، مانند اعضای یک خانواده سر میز غذا باشد. در سرانجام نیز بد نیست بدانید که کیفیت غذاهای رستوران خانوادگی آبشار در سطح فوق العاده عالی قرار گرفته است و گواه این حرف ما نیز شلوغی همیشگی این رستوران در محدوده فرحزاده تهران است. منبع عکسها: اینستاگرام هتل اسپیناس پالاسلوکسترین رستوران هتل اسپیناس پالاس رستوران اسکای لانژ در طبقه ۲۱ این ساختمان است که یکی از لاکچریترین رستورانهای تهران به شمار میرود.

زیرا به نور کمی احتیاج دارد و به همین سبب میتوان آن را در هر قسمتی از کافه قرار داد. 4. میزان جزئیات استفاده شده در طراحی فست فود، رستوران و یا کافی شاپ روی مدت زمانی دارد که مشتریان در غذاخوری شما به صرف غذا می پردازند تاثیر بسیاری دارد. امروزه در جهان از تغذیه با عنوان علم یاد میشود و ابزار و تجهیزات پخت غذا با اجاقها، دیگها و قابلمههای قدیمی تفاوت بسیاری دارند. دکوراسیون و مبلمان داخلی این رستوران نیز به رنگ قرمز تند هستند که برگرفته از فرهنگ مردم هندوستان است.اگر از علاقهمندان به نانها تند و پر ادویه، سوپ، تندوری، برنج و دیگر غذاهای هندی هستید، غذا خوردن در این رستوران را تجربه کنید؛ اما به یاد داشته باشید قیمت غذاها این رستوران بالا است.بخشی از رستوران تاج محل نیز به مشتریان علاقهمند، غذاهای گیلانی عرضه میکند. برای رفتن به رستوران گردان برج میلاد به یاد داشته باشید که در روزهای تعطیل و پایان هفته، صف انتظار آسانسور طولانی است و زمانی بیشتر برای مسیر در نظر بگیرید. یکی از سبک های کم تر شناخته شده در دکوراسیون داخلی ، سبک مونوکروماتیک است. رستوران بهشت دربند را می توان در واقع یکی از بهترین رستوران های تهران با فضایی جذاب و دکوراسیون عالی معرفی نمود.

منبع عکس: آساتیک، عکاس نامشخصرستوران لیو آن از شیکترین رستورانهای تهران است و انواع غذاهای بین الملی را در منوی خود به مشتریان ارائه میکند. منبع عکس: کجارو، عکاس نامشخصرستوران نارنجستان در طبقه بالای برجی در میدان شهرداری سعادت آباد قرار دارد و گزینهای مناسب برای برگزاری جشنها و قرارهای دو نفره به شمار میرود؛ اما به خاطر داشته باشید که این رستوران از گرانترین رستورانها در شهر تهران است. رستوران خاقان محیطی بسیار مناسب برای قرارهای کاری، خانوادگی و رمانتیک دارد. زیرا پرسش در باره محل آنها ممکن است برای برخی دلپذیر نباشد. چرا که نوع مکان رستوران در تعیین سبک و طراحی آن بسیار اثرگذار است.

این رستوران از لاکچریترین رستوران های پایتخت نیز به شمار میرود و اتاق وی آی پی آن با ظرفیت ۶۵ نفر و چشماندازی بسیار زیبا فضایی دلنشینن برای برگزاری جشنهای خانوادگی و دورهمیها دارد. برای استفاده از تراس رو باز بهخصوص در روزهای تعطیل یا پایان هفته بهتر است میز خود را رزرو کنید. بخش اول تالار تشریفاتی است که برای برگزاری جشن ها و عروسی ها یکی از بهترین ها نه تنها در جاجرود بلکه در میان مناطق اطراف تهران است. با توجه به ابعاد و طراحی محل فست فود خود قسمت های متفاوتی را برای هر سلیقه دکور بندی کنید. در کنار قلیان سرویس تنقلات نیز سرو میشود.نوشیدنیهای این رستوران نیز معروف هستند و کوکتلهای میوهای مخصوص در منو دیده میشوند که میتوانید با توجه به سلیقه خود از بین آنها بهترین طعم را انتخاب کنید. بنابراین هر زمان بخواهند به این رستوران مراجعه نمایند، میز مورد علاقه خود را انتخاب خواهند کرد. بالای هر میز باید یک لامپ با نور ملایم آویزان شود.

به عنوان یک طراح داخلی باید ببییند که صاحب رستوران چه نوع غذایی را قرار است، سرو کند. طراحان برای خلق این فضاها ضمن توجه به سلیقه ی مشتری و نوع کاربری و کارکرد مکان باید ایده و طرحی مناسب را برای مکان ارائه دهند که همواره رعایت اصول و قواعد اساسی آن از واجبات است. سالادهای رستوران آرارات نیز با سسهای مخصوص سرو میشوند و حجم آنها برای سه تا چهار نفر کافی است. غذاهای مختلف با سسهای متفاوتی عرضه میشوند که بر جاذبههای این رستوران میافزاید. این رستوران از عصر تا شب از مشتریان خود پذیرایی میکند و در حدود ۷۰ نفر ظرفیت دارد.فست فود پارمین نیز در دو طبقه مجزا در لابی هتل قرار دارد و انواع پیتزا، پاستا، برگر و ساندویچهای سرد و گرم را در محیطی آرام و شیک به مشتریان عرضه میکند.با توجه به فصل مسافر پذیر هتل اگر در زمان شلوغ سال قصد رفتن به رستوران های هتل پارسیان آزادی را دارید، حتما از قبل رزرو تلفنی انجام دهید. رستوران نارنجستان غذاهای ایرانی، بینالمللی و دریایی را در منوی خود گنجانده است و در دو سالن مجزا غذاهای ایرانی و غیر ایرانی را به مشتریان عرضه میکند.پیش غذاهای متنوع و انواع سالاد و دسر نیز در این رستوران عرضه میشوند.

منبع عکس: اینستاگرام هتل اسپیناس پالاسهتل اسپیناس پالاس از لوکسترین هتلهای شهر تهران است که با معماری زیبا و مدرن در شمال پایتخت، روی تپههای سعادت آباد قرار دارد. اطراف هتل قناری جای پارک مناسب برای خودرو وجود دارد. افزوده شدن غذاهای بینالمللی به منوی رستورانها در همه جهان، مرزی برای انتخاب غذایی خاص درهر منطقه از جهان باقی نگذاشتهاند. معمار بر اساس معیار های معنوی سنتی روسی رنگ دکوراسیون فضا را انتخاب نموده است. نور خوب از اهمیت بالایی برخوردار است. آشپز این رستوران نیز از حرفهایترین آشپزهای شرق آسیا است و مهارت بالایی در طبخ غذاهای دریایی دارد.در منوی رستوران ناکایا میتوانید بهجز غذاهای دریایی و آسیایی، انواع استیک و خوراکهای مرغ را نیز سفارش دهید. دکوراسیون داخلی رستوران کوبابا مدرن و لوکس است و پرسنل رفتار مناسبی دارند؛ گرچه تعداد پرسنل به نسبت مراجعان پایین است.

اگر به صرف غذا در سالنی زیبا بههمراه صدای دلنشین علاقه دارید، میتوانید از سالن زیبا و کلاسیک رستوران خاقان بهره ببرید.منوی رستوران خاقان طیف وسیعی از غذاهای ایرانی، ایتالیایی، هندی، مکزیکی و سایر نقاط جهان را شامل میشود. در این رستوران نیز میتوانید انواع کبابهای ایرانی و غذاهای لذیذ و متنوع را سفارش دهید. ظروف غذا در این رستوران مسی هستند و نوشیدنیها در شیشههای رنگی سرو میشوند.در رستوران مس توران میتوانید انواع غذاهای اصیل ایرانی را سفارش دهید. یکی از زیبایی ها و خاص بودن های رستوران های ایتالیایی همین نوع از رستوران ها است که البته این سبک را در کشورهای اروپایی دیگری نظیر فرانسه نیز میتوانید ببینید. اما این جا یک فضای کاملا قدیمی است که قسمتی از آن به رستوران سنتی تبدیل شده و به همین دلیل جذابیت ویژهای دارد. این رستوران فضایی باز با آبنماها و حوضهای زیبا دارد و برای علاقهمندان به رستورانهای لوکس پایتخت از بهترین گزینهها به شمار میرود. از کوسن ها و بالشتک های کوچک و تزیینی برای زیباتر کردن نشیمن و راحتی بیشتر مشتریان استفاده کنید. شما به راحتی میتوانید فضای ۱۰۰ سال پیش را احساس کنید. حتما مصالحی را انتخاب کنید که به راحتی قابلیت تمیز شدن دارند.

منبع عکس: سایت پرشین هتل، عکاس نامشخصرستوران کوبابا از دیگر رستورانهای پرطرفدار تهران در محدوده خیابان جردن است که منویی متنوع با غذاهای ایرانی، عربی و ترکی ارائه میدهد. تهرانی های عزیز توجه دقت داشته باشید که در این مجموعه کاملا سنتی، سرو غذا همراه با نواختن موسیقی همراه است که قطعا سبب ایجاد خاطرات ماندگاری تا مدت ها برای شما عزیزان خواهد شد. با توجه به قیمت بالای رستوران های لاکچری تهران، ممکن است غذا خوردن در آنها برای برنامه هفتگی و منظم مقدور نباشد؛ اما این رستورانها بهترین گزینهها برای قرارهای خاص و رمانتیک و مراسم خاطرهانگیز خانوادگی و دوستانه هستند.