فيلم های حال خوب كن خارجی

مدتی است که با فراگیر شدن کرونا، سبک زندگی اغلب ما تغییر پیدا کرده؛ به طوری که لازم است مدت زمان طولانی‌تری را در خانه سپری کنیم تا از ابتلا به این بیماری در امان باشیم. از طرفی ممکن است گذراندن مدت زمان طولانی در خانه سخت باشد که انتخاب تفریحات مناسب، این لحظات را به زمان‌های شیرین تبدیل می‌کند. انتخاب فیلم مناسب برای تماشا بهترین تفریح است. در ادامه فیلم‌های مناسبی را معرفی خواهیم کرد.

فیلم To All Boys, Always and Forever

فیلم “با خوشحالی” یکی از فیلم‌های حال خوب کن سینمای جهان است که در ژانر رمانتیک-‌مجرمانه به همراه صحنه‌های کمدی، نخستین بار در سال ۲۰۲۱ اکران شد. این فیلم راوی زندگی یک زوج به نام جان و تام است. این زوج در ماجراهای عجیب و شگفت انگیزی قرار می‌گیرند و در نهایت با کشف یک جسد، مسافرت آن‌ها آغاز می‌شود. در طول فیلم و در صحنه‌های مختلف، با سوالات زیادی روبرو می‌شویم که پاسخ به آن‌ها هیجاناتی را ایجاد می‌کند.

لارا پس از علاقه‌مند شدن به پسری که با او ملاقات می‌کند، نامه‌هایی را برای او می‌نویسد. در یکی از نامه‌ها تمام احساسات خود را بیان می‌کند؛ اما قرار نبود این نامه به دست پسری که به او علاقه دارد برسد. وقتی نامه خوانده می‌شود، تمام راز، اسرار و احساسات لارا برملا می‌شود که به تغییر مسیر زندگی او منجر می‌شود.

فیلم The Map of Tiny perfect Things

فیلم Singin ‘in the Rain

 


منبع: https://www.banimode.com/blog/foreign-positive-energy-films/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=foreign-positive-energy-films

فیلم آواز در باران، یکی از بهترين فيلم هاي حال خوب كن از سینمای هالیوود است که احساسات زیادی را به تماشاگر انتقال می‌دهد. در این فیلم خبری از جلوه‌های ویژه نیست؛ بلکه شخصیت‌ها و سبک داستان است که مخاطب را به خود وابسته می‌کند. فیلم آواز در باران در دسته بندی فیلم‌های موزیکال قرار می‌گیرد و تماشای آن می‌تواند حال شما را بهتر کند. در این فیلم ماجرای عاشق شدن دو فرد مطرح می‌شود که یکی از آن‌ها صدای خود را در اثر سانحه‌ای از دست می‌دهد؛ اما در نهایت تلاش می‌کند تا با صداگذاری، مشکلاتی که او را به دور از حرفۀ خود رانده جبران کند.

توجه! ادامه‌ی نوشته حاوی اسپویل است!

تا به حال با شخصیتی روبرو شده‌اید که هیچ چیزی نتواند او را ناراحت کند؟ اگر نه، با شخصیت بادی در فیلم الف آشنا شوید. اگر به دنبال یکی از فیلم ‌های کمدی حال خوب کن هستید، خندیدن‌های از ته دل شما، بعد از دیدن این فیلم بی‌نظیر خواهد بود. الف نمادی از کریسمس است که ویژگی‌های مختلفی نظیر حسن نیت نسبت به مردم، شادی فراوان، سخاوت و دیگر چیزها را که بابانوئل فراهم می‌کند را در خود دارد. هدف این فیلم این است که نشان دهد تفاوتی ندارد که شما چه کسی هستید، از کجا آمده‌اید و در کجا زندگی می‌کنید، بلکه با باورهای خود می‌توانید بهترین‌ها را در زندگی به ارمغان آورید.

به نظر می‌رسد پیدا کردن فیلم خوب خارجی چندان کار راحتی نباشد؛ زیرا باید برای جلوگیری از هدر دادن وقت، ژانر مورد علاقۀ خود را انتخاب کنید و در نهایت با انتخاب در بین گزینه‌های مختلف، لحظات هیجان انگیز و پر ثمری را بگذرانید. علاوه بر فیلم‌های گفته شده در این مقاله از بانی مگ، به نظر شما حال خوب کن ترین فیلم موجود در سینمای ایران و خارج چه فیلمی است؟ یا از دیدن کدام فیلم بیشترین لذت را بردید؟

 و در انتها …

با تماشای فيلم‌ هاي حال خوب كن خارجي احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. تماشای فیلم باعث می‌شود تا در کنار شادی، به تفریح بپردازید و لحظات خوبی را برای خود رقم بزنید. اگر شما هم نسبت به فیلم‌هایی که می‌بینید، حساس هستید و دوست ندارید زمان خود را با دیدن فیلم‌های نامناسب که ارتباطی به سلیقه شما ندارد تلف کنید، با ما همراه باشید تا به بررسی فیلم‌های مختلف بپردازیم و با در نظر گرفتن مشخصات هر یک، فیلم نزدیک به سلیقۀ خود را انتخاب کنید.