قیمت plc زیمنس s7 300 توسعه سیماتک ایرانیان

قیمت plc زیمنس s7 300 توسعه سیماتک ایرانیان

ورودی آنالوگ که ولتاژ مقاومت و جریان برق را به خوبی کنترل می کند. خروجی آنالوگ ولتاژ و جریان برق را از نظر استاندارد بودن به طور کامل مورد بررسی قرار می دهد. بسته به کیفیت نوع ورودی و خروجی و همچنین تعداد آن ها، قیمت پی ال سی ممکن است متفاوت باشد. بنابراین باید این مورد را نیز به عنوان یک عامل مؤثر همیشه مد نظر داشت. ورودی می‌تواند از طریق سنسورها، انواع کلید قطع و وصل، انکودر و یا عوامل مکانیکی دریافت شود. خروجی‌ها نیز می‌توانند به عملگر‌ها و تجهیزات مختلف مانند سروو موتور به مجموعه این اعمال یک فرایند یا پروسه کاری گفته می‌شود.

  • معمولا در صنایع غذایی هم از انواع پی ال سی‌ها به منظور عصاره گیری، بسته بندی و …
  • قیمت پی ال سی PLC S زیمنس به دلیل هدفمند بودن شرکت زیمنس جهت ارتقاء در فروش پی ال سی PLC S زیمنس و اقتصادی کردن هر آنچه بیشتر PLC های خود و کسب سهم بیشتر در صنعت دارای بازه قیمت مناسبی با توجه به قابلیت های آن است.
  • هریک از برندها سعی می کنند تا با ارائه فناوری های نوین و ویژگی های فنی قدرتمندتر، بخش بزرگتری از بازار را تصاحب کنند.

قابلیت‌هایی مانند برنامه‌های کنترل حرکت ساده، وظایف اندازه‌گیری و شمارش سریع همراه با سیستم‌های کنترل حلقه بسته به درون مدل‌های این سری ادغام شده‌اند و بدون نیاز به توسعه برد اضافی اجرا می‌شوند. PLC یا کنترل‌کننده قابل برنامه ریزی منطقی اولین بار در سال 1968 توسط آمریکایی‌ها ساخته شد. اکنون شرکت‌های مختلفی در جهان در زمینه ساخت و استفاده از PLC در حال فعالیت هستند.

دلتا plc قیمت

پی ال سی‌ زیمنس SIMATIC S خرید هوشمندانه‌ای برای فرآیندهای اتوماسیون نیازمند کنترلرهای فشرده با ماژول I/O یک‌پارچه و اجرای عملکردهای ارتباطی در فرایندهای اتوماسیون در محدوده عملکرد پایین تا متوسط به شمار می‌روند. پی ال سی‌های مقایس پذیر SIMATIC S دارای بخش‌های ورودی و خروجی و همچنین گزینه‌هایی برای ارتباطات با سایر دستگاه‌ها هستند. علاوه بر این، امکان شخصی‌سازی و گسترش بخش‌های این سری با استفاده از ماژول‌های متفاوت مهیا شده است. ماژول‌های ورودی و خروجی دیجیتال و آنالوگ، ماژول‌های مخصوص برای افزایش ارتباطات و نیز سایر ماژول‌ها برای شخصی‌سازی حداکثری، سازگاری انعطاف‌پذیری را با وظایف اتوماسیون مربوطه فراهم می‌آورند.

قیمت plc زیمنس 300 ( خرید plc s7 300 )

ابزارهای پنج گانه برنامه ریزی مانند LD، FBD و SFC در این برنامه، امکانات خاصی در اختیار کاربران خود قرار می‌ دهد. نسخه‌های مختلف AC و DC سری پی ال سی زیمنس S درجات متفاوتی از عملکرد را ارائه داده و ماژول‌های فراوانی برای شخصی‌سازی آنها در نظر گرفته شده‌ است. مدل‌های این سری از ماژول‌های سیگنال آنالوگ و دیجیتال، ماژول اتصال سیستم‌های توزین SIWAREX و ماژول مانیتورینگ وضعیت برای تشخیص زودهنگام آسیب‌ها پشتیبانی می‌کنند. در بخش ارتباطی 4 پورت Ethernet پیاده‌سازی فناوری‌های مختلف را ممکن ساخته‌اند. هر پی ال سی از مشخصه‌ها و ویژگی‌های زیادی برخوردار است برای مثال می‌‎توان به تعداد تایمر، تعداد ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال، تعداد شمارنده‌ها، سرعت اجرای دستورات، حجم حافظه قابل برنامه ریزی و … اشاره کرد. اساسا پی ال سی‌ها از پورت‎‌های ارتباطی صنعتی برخوردار هستند که با استفاده از آن به سایر دستگاه‌ها متصل می‌شوند؛ این مسئله موجب می‎‌شود که اطلاعات به سرعت تبادل شوند و پی ال سی‎‌ها با دقت بیشتر پارامترها را کنترل کنند.

انواع مختلف پی ال سی دلتا (پی ال سی Delta)

در اتوماسیون ساختمان یا ماشین های کوچک از این نوع پی ال سی استفاده می گردد. این نوع از پی ال سی به صورت compact بوده و برای راه اندازی آن در ابتدا باید نرم افزار LOGO! قبل از این نسخه امکان استفاده از ابزار PLCSIM برای پی ال سی زیمنس S نبود. یک ابزار همه کاره که می توان در یک شبیه سازی دقیق و بدون نیاز به هیچ سخت افزاری، سخت افزار یک سیستم کنترلی کامل را پیکر بندی کرد و برنامه نویسی و حتی آزمایش plc زیمنس کرد. در این مقاله سعی می کنیم تا درباره اجزای یک پی ال سی، عملکرد آن ها و سایر مباحث فنی مربوط به آن ها صحبت کنیم. همچنین در ادامه مقاله بررسی کاملی بر قیمت پی ال سی، بازار تجاری، برندهای موجود در ایران و سایر موضوعات مهم درباره خرید این ابزار مهم صنعتی خواهیم داشت.

تغییر عملکردها و تابع‌ها به‌راحتی و تنها با فشار دادن یک دکمه قابل انجام است و نیازی به سیم‌‌کشی‌های مجدد و زمان‌گیر نیست. اندازه کوچک این سری با طراحی یکپارچه نیاز به قطعات اضافی فراوان را از میان برداشته و قیمت این سیستم‌ها را بسیار کاهش داده ‌است. علاوه بر این، استفاده از لوگو زیمنس به‌عنوان پیش‌پردازنده سیگنال برای پی ال سی‌های دیگر امری بسیار مرسوم است.

این موارد می تواند یک سایت را به مرجع فروش مطمئنی برای پی ال سی دلتا و البته دیگر برندهای معتبر موجود در بازار تبدیل کند. این سی پی یو کامپکت زیمنس CPU1214C S دارای ظرفیت حافظه 100 کیلوبایتی است. دارای 24 ورودی / خروجی شامل 14 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 10 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 10 خروجی رله. سی پی یو کامپکت مدل CPU1214C S نیز دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی در محدوده صفر تا 10 ولت می باشد. کارخانه سازنده PLC زیمنس برای آن نرم افزاری تولید می کند، پس از نصب نرم افزار بر روی کامپیوتر و نوشتن برنامه دلخواه می‌توان آن را از کامپیوتر وارد پی ال سی کرد. ورودی و خروجی دیجیتال plc به عنوان یکی از مهمترین مشخصات plc های زیمنس شناخته می‌ شود.