لایف استایل و دکوراسیون داخلی خانه (قسمت دوم)

 


از معجزه سفال ها غافل نشوید!! سفال ها وسایلی ارزان اما بینهایت زیبا هستند. سفال های خام در طرح ها و رنگ های مختلف بگیرید و به دلخواهتان آن ها را رنگ کنید. سپس آن ها را در جای جای خانه قرار دهید. مثلا در قفسه های چوبی، روی شلف ، گوشه خانه روی زمین، داخل آشپزخانه و … سفال حال و هوای خاصی به خانه میدهد. میتوانید سفال هایی با طرح های آماده و زیبا از بازار تهیه کنید. از سفال ها بیشتر در کنار گلدان ها استفاده کنید.ساعت و تابلو!! از تابلوهای طرح مینیمال  یا از چند تابلوی کوچک کنار هم که هارمونی هماهنگی با هم دارند ، استفاده کنید. این روزها ساعت های بزرگ جای تابلو ها را گرفته اند که ایده جالبیست. سعی کنید از ساعت های رومیزی در پذیرایی استفاده نکنید. جای ساعت های رومیزی در اتاق های خانه است.


هشتمین پیشنهاد :در قسمت اول لایف استایل و دکوراسیون داخلی خانه “4” پیشنهاد ارائه کردیم. قسمت اول را بخوانید.


قفسه های کوچک چوبی !! قفسه های کوچک چوبی را از بازار میتوانید تهیه کنید. این قفسه ها قیمت زیادی ندارند ولی کاربرد فراوانی دارند. میتوانید قفسه های چوبی بیرنگ بگیرید و خودتان آن ها را رنگ کنید. قفسه ها را کنار هم یا روی هم قرار دهید. لازم نیست حتما نظم خاصی داشه باشند. داخل این قفسه ها کتاب و روی قفسه ها گلدان بگذارید. آن وقت متوجه خواهید شد که تا چه اندازه به خانه تان روح بخشیدید.


حالا وقت تغییر است. سعی کنید کارهایی برای تغییر منزل خود انجام دهید تا بهار در خانه شما نمایان و از رنگ های گرم استفاده کنید که رنگ و بوی زمستان از خانه محو شود. در قسمت قبل چند پیشنهاد برای تغییر دکوراسیون منزل به شما ارائه کردیم. این پیشنهادات هر چند کوچک اما بسیار تاثیرگزار هستند.شمع ها!! شمع بینهایت در طراحی و تزیین دکوراسیون داخلی اهمیت دارد. برای استفاده از شمع ها حتما” نیاز به شرکت در کلاس های شمع آرایی نیست ، بلکه کافیست شمع ها را با یک المان از وسایل خانه ست کنید. مثلا رنک کابینت ها ، رنگ پردا ها ، رنگ مبلمان ، رنگ کوسن ها و … این روزها اینقدر تنوع در طراحی و ساخت شمع ها وجود رادر که فقط کافی است یک گردش کوتاه در پاساژ داشته باشید تا متوجه این موضوع شوید. شمع های شیشه ای بهترین نوع شمع هستند که در انواع سایز و رنگ در بازار موجود میباشد. از این شمع ها میتوانید در جای جای خانه استفاده کنید. مثلا روی شلف های روی دیوار ، کنار میزها ، داخل یا روی شومینه ، درون قفسه های کتابخانه و …. با گذاشتن شمع ها گوشه خانه هم میتوانید جلوه خاصی به خانه تان ببخشید.


 


پنجمین پیشنهاد :


کاغذ دیواری! کاغذ دیواری مدرن امروزی حال و هوای خانه را بسیار تغییر میدهد. اما استفاده زیاد از آن به سرعت تکراری خواهد شد. پس اگر خواستید از کاغذ دیواری استفاده کنید ، سعی کنید  از آن در همه جای خانه استفاده نکنید. مثلا اگر در خانه ستونی وجود دارد، فقط برای همان ستون از کاغذ دیواری استفاده کنید. کاغذ دیواری بهتر است که رنگ پرده ها یا رنگ فرش ها باشد.این تغییرات سبک زندگی شما را نشان خواهد داد. پس تغییراتی را انجام دهید که به روحیاتتان نزدیک است. درباره سبک زندگی بخوانید.


 


 


 


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1202

 


هفتمین پیشنهاد :


 


 


 


نهمین پیشنهاد :


  


ششمین پیشنهاد: