لباس بتمن جدید

این انیمیشن در بانک اطلاعات اینترنتی فیلمها نمره بسیار خوب ۸.۱ از ۱۰ را دریافت کرد و در سایت راتن تومیتوز نیز با نمره دست نیافتنی ۱۰۰% مواجه شد که از کارگردانی، داستان، وزن احساسی و صداپیشگی به ویژه جنسن اکلس تمجید کردهبودند. از نظر طراحی، نایت ترشر به کلی با بتمن متفاوت است، اگرچه هردوی آنها از نقاب و لباس مخصوص استفاده میکنند، اما نایت ترشر بیشتر از تجهیزات ورزشی بهره میبرد، کاری که او را شبیه به قهرمانهای دههی نود میلادی میکند. درحالیکه بتمن در دنیای دیسی بسیار شناختهشده و پرطرفدار است، قهرمانان دیگری مانند او، بدون قدرتهای ماورائی، هستند که به اندازهی او جذاب و قابلتوجهاند. اما موضع سرمربی تیم واضح است: در نظر او، باشگاه باید در برابر وسوسه فروختن این جوان آیندهدار مقاومت کند. حال او باید تمامی توان جسمی و روحی خود را به کار بگیرد تا شاید بتواند گاتهام را از شر وسوسههای پلید این جنایتکار دیوانه رها کند.

وبسایت هایی همچون مووی وب و سی بی آر هم از این حرکت توییتری طرفداران گاتهام نوشتند. ریوز که یکی از طرفداران قدیمی و دوآتشه بتمن بود، به سرعت در صدر لیست نهایی قرار گرفت و در فوریه ۲۰۱۷ با برادران وارنر وارد مذاکره شد. بالهای خفاشی، همانند شنل، ایدهٔ کین بود که از بالزن لئوناردو دا وینچی الهام گرفته بود. اندام، قد، خط فک و ظاهری ترسناک همان چیزی است که از «شوالیه تاریکی» انتظار میرفت. پیکان سبز اجازه دارد منعطفتر از بتمن باشد. از زمانی که اونیل و آدامز از این شخصیت در داستان خودشان رونمایی کردند، پیکان سبز تبدیل به قهرمانی با هوش اجتماعی شده است. پلیس آهنی از دیگر فیلم های ابرقهرمانی است که داستانی بسیار خوب دارد و لایههای روانشناختی درنظرگرفتهشده برای شخصیت اصلی بیننده را بهشکلی عمیقتر با داستان زندگی او درگیر خواهد کرد. اینها دراماتیك ترین costume change ها در میان شخصیت های ابرقهرمان های كميك بوكی است! تد گرانت ابرقهرمان سنگینوزن بکس است. در بعضی دنیاهای موازی، وایلدکت کسی بوده که به بتمن و سایر اعضای لیگ عدالت آموزش بکس دادهاست. در واقع وایلدکت یک توانایی خاص هم دارد که اثری بر مهارت بکس وی ندارد؛ نام این توانایی او نه جان داشتن است.

اگر به این ژانر علاقهمند هستید، حتما در برنامههای روزانه جایی برای تماشای شوالیه تاریکی خالی کنید. اگر از علاقهمندان به فیلم های ابرقهرمانی باشید، حتما میدانید که در این ژانر فیلمها بیشتر جنبه سرگرمی مدنظر است و بیننده معمولا مشتاق تماشای صحنههای هیجانانگیز و اکشن است. تماشای این فیلم اکشن برایتان لذتبخش خواهی بود. بازخوردهای مخاطبان و منتقدان به فیلم بسیار خوب بوده است و اگر مشکلی با صحنههای خشونتآمیز آن نداشته باشید، حتما تماشای آن برایتان تجربه ماندگاری خواهد شد. مخصوصاً اگر هوا برفی و بسیار سرد بوده و کودکان کم سن و سال قصد برف بازی داشته باشند، استفاده از دستکش به شدت توصیه میشود.

در جوکر جایی برای ابرقهرمانها نیست و بیشتر شاهد جنبههای روانشناختی ویرانی روحی کسی هستیم که در دنیای کامیک بتمن شخصیت منفوری است و مقابل بتمن قیمت لباس بتمن بچه گانه قد علم میکند. در آخرین خبر در مورد این بازی گفته شده که شخصیت بتمن به بازی اضافه شده و شرکت طراح این بازی با شرکت DC قراردادی بسته تا این شرکت بتوانید در یک حالت خاص از این لباس استفاده کنید. نیروی پلیس از بدن نیمهجان الکس برای امتحانکردن فناوری جدیدشان استفاده میکند و او به پلیس آهنی تبدیل میشود. در یک داستان غیراقتباسی، دووین، به عنوان یک کودک، شاهد مرگ والدین ثروتمند خود میشود و همین اتفاق او را تبدیل به یک نیروی مبارز با جرم و جنایت میکند. اگرچه او همواره به عنوان نیروی پشتپرده شناخته میشود، اما نیک فیوری یکی از انسانیترین شخصیتهای دنیای ابرقهرمانان است. سوال اصلیای که در رابطه با شخصیت نیک فیوری مطرح میشود، این است که آیا او واقعا یک قهرمان است؟ از شخصیت محبوب «بتمن» یا «مرد خفاشی» (Batman) تا به حال فیلم، سریال و بازیهای ویدیویی زیادی منتشر شده که هر کدوم در واقع برداشت شخصیِ سازندهی اون اثر رو به مخاطبین منتقل میکنن.آخرین اقتباس سینمایی از این ابر قهرمان سهگانهی فیلم شوالیهی تاریکی ساختهی «کریستوفر نولان» (Christopher Nolan) بود؛ شکی در این نیست که این مجموعه آثار کمنظیری هستن و در میون انبوه فیلمهای ابرقهرمانی خوش درخشیدن، اما مسئله اینجاست که هواداران سری کمیک بوکهای بتمن معتقد هستن که شخصیت «بروس وین» روایت شده در این فیلمها با شخصیت اصلی در کمیکها بسیار متفاوته.

شخصیت نایت ترشر (Night Thrasher) رهبر نسل جدید مبارزان است؛ ابرتیم جوانان مارول. در آیندهای که نسل انسانهای جهشیافته تقریبا منقرض شده است، لوگان زندگی آرامی دارد و با رانندگی برای دیگران گذران زندگی میکند. او هم مثل لوگان جهشیافته است و محققانی که نیتهای پلیدی برایش در سر دارند، درصدد بهدامانداختن لورا هستند. بقیه ی چهره های جوکر مثل ژوله و سیامک انصاری و .. هم چنین وضعیتی دارند. یکی از نکات مثبت فیلم شخصیتپردازی خوب و کارشده بتمن و جوکر است که هریک پیچیدگیهای خاص خودشان را دارند. فانتوم از نظر پوشش شبیه به قهرمانهای کلاسیک است، اما امکانات بصری مدیوم کمیک استریپ به او اجازه میداد که لباسهای رنگی بپوشد. حالا باید در دیترویت، که حالوهوایی آخرالزمانگونه پیدا کرده است، به انجام وظیفه بازگردد و در عین حال، با خاطرات آزاردهندهای که از گذشته و بلاهایی که خلافکاران سر او آوردند کنار بیاید. درست مانند قهرمانهای مردمی روزگاران قدیم، ویکتور زز با یک ماسک و لباسی معمولی در خیابانها با خلافکاران زد و خورد میکرد. اگر از طرفداران دوآتیشهی بتمن بپرسید که چرا از او خوششان میآید، احتمالا اکثر آنها اینچنین پاسخ میدهند: «او یک آدم معمولی است.» وقتی که بتمن را با خدایان دیگری که در دنیای او زیست میکنند مقایسه میکنیم، درمییابیم که او تنها یک انسان است و همین انسانبودنش او را تبدیل به قهرمانی در دسترس برای طرفداران میکند.

فیل لورد و کریستوفر میلر، که از سازندگان اصلی این فیلمانیمیشن هستند، همان کسانیاند که ایده ساخت فیلم لگو (The Lego Movie) را اجرا کردند و این بار هم نتیجه کارشان اثری فوقالعاده زیبا و خوشساخت بود که حتما دیدن آن را به شما پیشنهاد میکنیم. از نظر بصری، تماشای آن تجربهای است شبیه به دیدن یک بوم زیبای نقاشی و استانداردهای تازهای را در طراحی هنری ژانر انیمیشن وضع کرده است. انتقامجویان: پایان بازی با فروشی بالغ بر ۸۵۰میلیون دلار پرفروشترین فیلم ابرقهرمانی سال ۲۰۱۹ بود و اگر از علاقهمندان به این ژانر هستید، پیشنهاد میکنیم از تماشای آن غافل نشوید.

این فصل از ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۶ آغاز گردید و در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۱۷ با یک پایان ۲ ساعته از شبکه رسانهای فاکس خاتمه یافت. پس از رهایی، تصمیم میگیرد برای مبارزه با دشمنان و کسانی که نیتهای پلید دارند لباس زرهی خاصی را طراحی و از آن استفاده کند. دیگر نکته مثبت فیلم طراحی هنری بسیار خوب شهر گاتهام در آن است که با الهامگرفتن از سبک اکسپرسیونیسم (Expressionism) آلمانی روی آن کار شده بود. با این وجود اما هنوز هم بسیاری از رازهای این فیلم فاش نشده و حدس و گمانهای زیادی نسبت داستان اصلی و همچنین شخصیتهایی مثل ریدلر (The Riddler)، پنگوئن (The Penguin) و کتوومن (Catwoman) وجود دارد. مایلز پس از آن تواناییهای ابرانسانی پیدا میکند و وقتی با پیتر پارکر ملاقات میکند، متوجه میشود اشخاص دیگری هم مثل او چنین تواناییهای خاصی دارند. اگر شما از میان انواع اسباب بازی های بتمن که مشاهده می کنید مدل کارتونی آن را سفارش دهید میتوانید در کنارش از نقاب و شنل نیز بهرهمند شوید. اگر از فیلم های ابرقهرمانی انتظاری بیش از سرگرمی، جلوههای ویژه، صحنههای هیجانانگیز و نظایر اینها دارد، لوگان برای شما است.

همانطور که کریستوفر نولان از فیلمهایی مانند «Heat» مایکل مان الهام گرفت تا «The Dark Knight» را به یک فیلم جنایی در جهان اوباش تبدیل کند، ریوز نیز از فیلمهای دیگری مانند «Se7en» و «زودیاک» دیوید فینجر الهام میگیرد تا یک اثر معمایی مهیج کم نظیر را خلق کند. فیلمهایی که در این فهرست به شما معرفی کردیم انتظار شما از چنین صحنههایی را برآورده خواهند کرد و با تماشایشان، میتوانید چندساعتی تجربهای خوب و بهیادماندنی داشته باشید. اگرچه ممکن است شخصیت پیکان سبز تاثیرگرفته از مبارزان جنگهای صلیبی بوده باشد، اما این شخصیت از زمان متولدشدنش، تابهامروز، رشد فراوانی داشتهاست. هرچند پیش از این هم تلاشهایی برای بهتصویرکشیدن شخصیت بتمن شده بود، بهباور بخش اعظم مخاطبان و منتقدان، این واقعیترین و ملموسترین شخصیتپردازی ممکن از بتمن بود که با خلاقیت کریستوفر نولان و همکارانش ممکن شد.

از جمله این محصولات با کیفیت می توان به ست تی شرت و شلوار پسرانه تودوک طرح بتمن رنگ زرد اشاره نمود که برای کودکان شما والدین خوش سلیقه در این سایت عرضه می شود. مهمترین موردی که در هنگام خرید لباس باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید را می توان جنس لباس دانست چرا که متاسفانه نمونه تقلبی لباس واقعی بتمن نیز به بازار عرضه شده است که به هیچ وجه نمی تواند ویژگی های نمونه اصل را داشته باشد و به همین دلیل خرید آن به هیچ وجه توصیه نمی شود. از لاس زدن با «دایانا» بگیر تا مقابله با دشمنانش در فیلم “بتمن علیه سوپرمن” یا رویارویی با «ددشات» در “جوخه انتحار” ، باید قبول کرد که افلک به لنگری قابل اتکا برای دنیای سینمایی دی سی تبدیل شد. بروس به گاتهام برمیگردد و با اتکا به آنچه طی این سالها آموخته است نبردش علیه جرم و جنایت را آغاز میکند. بتمن آغاز میکند نهتنها یکی از بهترین فیلم های ابرقهرمانی تاریخ سینما، که یکی از بهترین فیلم های کریستوفر نولان نیز هست.

نوبتی هم باشد، نوبت آن رسیده که نگاهی داشته باشیم به بهترین بازیهای ساخته شده از بتمن (Batman). هیث لجر برای بازی در نقش جوکر در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جایزه اسکار گرفت. جالبتر این که هیت لجر استرالیایی و جوان هم جز نامزدهای بازی در این نقش بود، اما از آن معاف و عهدهدار نقش ژوکر شد و در «شوالیه تاریکی» محصول ۲۰۰۸ چنان در این نقش درخشید که اسکار نقش دوم مرد را بهدست آورد. اگر دقت کرده باشید قیمت لباس بتمن بچه گانه«Kids Batman Costumes» در سایت های مختلف متفاوت است و یکی از مهمترین دلایل آن می تواند به خاطر تنوع بالای مدلهای این محصول باشد و همچنین استفاده از جنس پارچه ای که برای طراحی و دوخت آن به کار می رود. متاع لباس: لباس ها مستقیماً مهم پوست طفل در تماس میباشند پس کیفیت محصول اصلی مضاعف بالایی دارد، متاسفانه لباس های ابرقهرمانی که در بازار ایران وجود دارااست اکثراً از محصول های نایلونی و مضاعف بی کیفیت هستند، که بر روی پوست نوپا اثر نامطلوبی دارند. هیچ چیز این اثر مشتق یا زیادهروی یا حتی غیر اورجینال به نظر نمیرسد، و از همان چند دقیقه اول فیلم، بلافاصله متوجه میشوید که درگیر یک فیلم بتمن هستید که شبیه هیچ فیلم دیگری نیست.