لباس میدی چیست؟ – بانی مگ

لباس میدی بادی، دارای طراحی جذب و تنگ است. به این صورت که به بدن می‌چسبد و انحناهای طبیعی اندام شما را به طور کامل نشان می‌دهد. این طراحی، مناسب افرادی است که دارای اندام ساعت شنی هستند.

استفاده از الیاف توری یا حریر در لباس‌های مختلف حالت رسمی و زیبا به آن‌ها می‌دهد. در طراحی و دوخت این لباس‌ها از آستر استفاده می‌کنند تا پوشش مناسبی را ارائه دهند. اگر به یک مهمانی رسمی و نیمه‌رسمی دعوت شده‌اید، لباس میدی توری با مدل‌های مختلف جذاب‌ترین گزینه هستند تا علاوه بر راحتی بالا از استایل بی‌نظیر خود لذت ببرید.

هر لباسی که بین قوزک پا تا زیر زانو قرار می‌گیرد، لباس میدی نام دارد. این لباس الگوها و سبک‌های مختلفی دارد که می‌توانید با در نظر گرفتن فرم بدن و ترندهای روز گزینۀ مناسب را انتخاب کنید. لباس میدی و لباس ماکسی را با یکدیگر اشتباه نگیرید؛ مهم‌ترین تفاوت این دو، قد لباس است. با این تفاوت که بلندی لباس ماکسی روی زمین یا روی مچ پا است؛ در حالیکه لباس میدی تا وسط ساق پا را می‌پوشاند.

اگر نتوانید برش مناسبی را با توجه به اندام خود انتخاب کنید، با پنهان کردن فرم کلی بدن خود چاق‌تر دیده خواهید شد؛ پس اگر لباس قشنگ شاد و اورسایز میدی را انتخاب می‌کنید از اکسسوری‌های مختلف مانند کمربند کمک بگیرید تا زیبایی اندام‌تان را به رخ بکشید.

لباس میدی آستین دار، راحتی و پوشش مناسبی را برای روزهای سرد سال فراهم می‌کند. این لباس‌ها گزینه مناسبی هستند تا جذاب‌تر و باکلاس‌تر از همیشه به نظر برسید. اگر طراحی تنگ لباس میدی با آستین بلند را انتخاب کنید و از اندام مناسب برخوردار باشید می‌توانید زیبایی خود را بیشتر از همیشه به نمایش بگذارید.

لباس‌هایی که به کمدمان اضافه می‌کنیم فقط یکبار پوشیده نمی‌شوند و لازم است از آن‌ها در موقعیت‌های مختلف استفاده کنیم. ترکیب کردن لباس‌های مختلف با اکسسوری‌ها یا آیتم‌ها، ظاهر جدیدی را به وجود می‌آورد. پس هرگز چیزی را که دوست ندارید خریداری نکنید.

باید توجه کنید که قد لباس شما تا چه قسمتی از ساق پایتان را می‌پوشاند؛ اگر نتوانید انتخاب درستی داشته باشید ممکن است چاق‌تر از آنچه که هستید به نظر برسید. برای این کار لازم است لباس را بپوشید و درنظر داشته باشید که پیراهن میدی باید کمی پایین‌تر از قسمت کلفت ساق پا قرار بگیرد و چند سانت فاصله از قسمت مچ پا داشته باشد.

انواع مختلفی از لباس‌های میدی وجود دارند که در ادامه محبوب‌ترین نوع آن‌ها را برای شما معرفی خواهیم کرد:

لباس میدی بادی

یکی از جذابیت‌های لباس میدی این است که همواره مورد توجه طراحان و بانوان شیکپوش قرار می‌گیرند. این مدل از لباس خانم‌ها در سال‌های اخیر به ترند روز تبدیل شده‌اند. افراد مشهور مانند کیت میدلتون و اینفلوئنسرهای مختلف از لباس‌های میدی در استایل‌های روزمره و نیمه رسمی خود استفاده می‌کنند.

آیا لباس‌های میدی قد را کوتاه نشان می‌دهند؟

لباس میدی توری

انواع مختلف لباس میدی

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/midi-dress/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=midi-dress

به فکر آینده باشید

لباس میدی را چگونه ترکیب کنیم؟

طراحی این لباس بسیار شیک و مجلسی است، که در طراحی آن پوششی برای ناحیه سرشانه در نظر گرفته نمی‌شود. اگر اندام گلابی شکل دارید، این لباس را انتخاب کنید و از پوشیدن آن در عروسی و فصول گرم سال لذت ببرید.

پارچه‌های مختلفی برای این لباس وجود دارد؛ مانند لباس میدی مخمل یا حریر که شما می‌توانید با درنظر گرفتن آب‌وهوای هر فصل الیاف مناسب را برای خرید انتخاب کنید. مطمئن باشید با ترکیب این آیتم در کنار اکسسوری‌های مختلف و یک جفت کفش زیبا، استایل یک خانم باوقار را از خود به نمایش خواهید گذاشت.

با برش کمر لباس خوش اندام دیده شوید

مهم نیست قد بلند یا کوتاهی دارید مطمئن باشید اضافه کردن یک لباس میدی با جنس مرغوب و دوخت تمیز به کمد لباس خیال شما را درباره انتخاب پوشش مناسب برای مراسم نیمه رسمی و استفاده روزمره راحت می‌کند. پیراهن میدی پوشیده این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در مراسم‌هایی که باید حجاب خود را رعایت کنید، احساس بهتری داشته باشید. شما چه مدل لباس میدی را برای خود انتخاب می‌کنید؟