لباس های مورد پسند خانم ها چیست؟ (آقایان بخوانند)

آقایان خوش تیپ چگونه لباس می پوشند


بیش از اندازه از ژل، واکس مو و … استفاده نکنید.


 


لباس های اندامی بپوشید.


داشتن بوی خوب بسیار می تواند حس و ارتباطی قوی برقرار کند. پس سعی کنید همیشه از ادکلن با رایحه های خوب استفاده کنید. از لباس های با طرح ساده استفاده کنید و از پوشیدن طرح های شلوغ پرهیز کنید.


آقایان خوش تیپ چگونه لباس می پوشند


قوانین ساده برای صحیح لباس پوشیدن آقایان


امروزه نوع پوشش چه برای آقایان و چه خانم ها به امری بسیار مهم و ضروری تبدیل شده است که آن ها را به چالش های زیادی می کشد.یکی از چالش هایی که آقایان دارند، انتخاب نوع لباس است. بسیاری از آقایان برای خرید لباس های خود حتما همسر، خواهر و یا حتی مادر خود را همراه خود به خرید می برند تا هنگام انتخاب لباس از آن ها نظر بخواهند.نوع پوشش بسیار در روابط اجتماعی تاثیر می گذارد. امروزه کت تک نیز در زمره لباس ها و تیپ های زیبا پسران قرار گرفته است. در این مطلب باهم به بررسی اینکه چگونه لباس بپوشیم تا مورد قبول دیگران باشد، می پردازیم.


ساده و مرتب بپوشید.


ترجیحا با لباس های اسپرت، کفش کتونی بپوشید. اگر تیپ اسپرت نمی زنید کتونی نپوشید که تیپ شما را به هم میزند.


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1190

تمیز و مرتب بودن لباس ها، در اولویت قرار دارد. حتما از تمیز بودن لباس های خود مطمئن شوید. لباس هایتان را مرتب بپوشید و چین و چروک های آن را برطرف کنید. اگر ریسک پذیر نیستید و اصولا طرح و رنگ های شاد و جوان را نمی پسندید، رنگ های مشکی ،سفید، خاکستری و درکل رنگهای خنثی می توانند انتخاب بی نظیری باشند.


لباس هایتان را سایز خودتان انتخاب کنید. لباس های بزرگتر از سایزتان، استایل شما را شلخته و نامرتب نشان می دهد.


 


همیشه از لباس هایی که روی اندام شما خوب می ایستد استفاده کنید چرا که انتخاب لباس اگر درست باشد و دقیقا سایز تن خودتان باشد، استایل شما را زیباتر و جذاب تر می کند و همین امر سبب افزایش اعتماد به نفس شما می شود.


در برخورد های اولیه معمولا به مواردی از جمله ساعت، کفش، دندان، دست و قد بیشتر توجه می کنند، پس کفش‌هایی تمیز، دندانی تمیز و مسواک شده، دست‌هایی تمیز و ژستی مناسب داشته باشید.


بیش از اندازه از زیورآلات استفاده نکنید. استفاده همزمان چند انگشتر، گردنبند، دستبند، اشتباه نابخشودنی در دنیای مد است.