مدل بستن روسری دخترانه – بانی مگ

 دستبند؛ خلاقانه و جذاب

یکی دیگر از مدل‌های شیک و خاص جهت بستن روسری به این شکل است که روسری را روی سر خود قرار دهید، سپس یک طرف آن را بلندتر از طرف دیگر در نظر بگیرید؛ قسمت بلندتر را دور گردن ‌بپیچید و در قسمت جلو گره زیبایی را برای آن در نظر ‌بگیرید. این مدل بیشتر برای بستن روسری‌های ساتن با قواره بزرگ کاربرد دارد و می توانید از آن در مجالس و مهمانی‌های خاص استفاده کنید.

مدل بستن روسری دخترانه برای عروسی

مجالس عروسی از آن دسته مراسم‌ها هستند که لازم است آیتم‌های مختلف را با حساسیت بالا انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما استفاده از مدل توربان برای عروسی و مجالس مختلف است. برای این مدل ابتدا روسری یا شال را روی سرتان قرار می‌دهید و دو بند آن را به پشت سر خود می‌برید؛ سپس بندها را در آنجا گره می‌زنید. می‌توانید بندها را در قسمت عقب به شکل پاپیون در بیاورید یا آن‌ها را به قسمت جلوی سر بیاورید و شکل مناسبی را برای آن در نظر بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/model-of-tying-a-girls-scarf/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=model-of-tying-a-girls-scarf

بند کیف‌ها هنگام استفاده طولانی مدت ممکن است پوسته پوسته شوند و گاهی پیدا کردن بند مناسب ممکن است دردسرهای زیادی را به همراه داشته باشد؛ اما نگران نباشید تنها کافی است یکی از روسری‌های کمدتان را بیرون بیاورید و به جای بند، به کیف وصل کنید.

خانم‌ها می‌توانند از روسری فقط برای رعایت حجاب استفاده کنند؛ اما آن‌ها بعضی اوقات دوست دارند با ایجاد تنوع در نحوه بستن شال یا روسری، از ظاهر زیبای خود بیشتر لذت ببرند. انواع مدل بستن روسری را در ادامه به شما آموزش خواهیم داد.

مدل بستن روسری دخترانه با حجاب زیر چادر

مدل بستن روسری دخترانه آسان

این روزها که بازار روسری‌های قواره کوچک گرم است، چند رنگ مختلف از آن را خریداری کنید؛ مطمئن باشید تا چند سال می‌توانید از آن‌ها در موارد مختلف استفاده کنید. یکی از این موارد استفاده از روسری قواره کوچک با جنس ساتن به عنوان دستبند است. بله؛ تعجب نکنید دنیای استفاده از شال و روسری تمامی ندارد و هر روز مدل‌های جدید استفاده از آن از طرف طراح‌ها مشخص می‌شود.

 و در نهایت …

یکی از مشکلاتی که ما خانم‌ها قبل از سر کردن روسری مورد علاقه خود داریم این است که در بیشتر مواقع چروک هستند. در اغلب موارد تا کردن روسری می‌تواند باعث ایجاد خطوط روی آن شود و در نتیجه ظاهر صاف روی سر شما نداشته باشد؛ به همین دلیل بهتر است آن‌ها را روی رخت آویزها آویزان کنید. مطمئن باشید با این روش می‌توانید راحت‌تر روسری‌های خود را مشاهده و رنگ مناسب را برای ترکیب از بین آن‌ها جدا کنید.

روسری‌های قواره کوچک یا کوتاه مدتی است که به ترند روز بین بانوان شیک‌پوش تبدیل شده‌اند و انواع آن‌ها با الیاف مختلف می‌توانند برای استفاده روزمره، نیمه رسمی و رسمی مورد استفاده قرار بگیرند. برخلاف روسری‌های قواره بزرگ، روسری‌های کوچک نمی‌توانند تنوع بالایی در نحوه بستن ارائه دهند؛ اما شما می‌توانید از آنها به عنوان اکسسوری کیف یا دستمال گردن استفاده کنید.

خلاقیت تان را به کار بگیرید

در این مقاله از بانی مگ مدل بستن روسری دخترانه زیر چادر و چند مدل دیگر را برای شما دختر خانم‌ها و بانوان شیک‌پوش آموزش دادیم؛ همچنین می‌توانید از انواع روسری یا شال‌های مختلف موجود در کمد لباستان در موارد دیگر هم استفاده کنید و به این ترتیب ایده‌های جدیدی را در استایل خود پیاده کنید. شما ترجیح می‌دهید شال یا روسری خود را به چه مدل ببندید؟