مدل ریش آقایان

بیشتر مدل ها با این شکل صورت تناسب دارد در این صورت ها فقط باید از خط ریش نازک استفاده کرد.


اگر صورت شما کوچک و گرد است ، این ریش کوچک و سنتی انتخاب مناسبی است. سعی کنید بلند نگه دارید تا صورت شما باریک تر دیده شود.


سبک کامل ریش


مدل ریش متانسب با شکل صورت


با تمرکز به روی سه نقطه از صورت خود می توانید شکل آن را بفهمید.


باید از ریش باریک استفاده کنید تا صورتتان چاق دیده نشود.


مدل ریش مردانه


مانند جواهرات برای خانم ها ،ریش هم برای آقایان یک اکسسوری به حساب می آید که مطمئنا موجب بالا بردن استایل می شود.


برای اینکه تعیین کنید که چه مدل ریش بهترین مدل برای صورت شما می باشد ،باید در و وحله اول به شکل صورت خود توجه داشته باشید.


صورت لاغر


در اینجا به بررسی برخی از سبک ریش های مرسوم و مد روز می پردازیم. ریش از قرن های اخیر مرسوم می باشد ولی در اینجا چند نمونه مدل ریش مدرن را بررسی میکنیم.


با استفاده از ذستان خود می توانید بفهمید که صورت شما بر اساس خطوط منحنی و مستقیم چه شکلی را دارد.


ترکیب های متفاوتی از ریش و سیبیل وجود دارد و ریش های بلند و کوتاه و غیره که هر کدام اسمی برای خود دراد که معمولا هم عجیب غریب هستند.صورت بیضی


بهترین مدل های ریش آقایان


هنگامی که شما از شکل صورت خود مطمئن شدید می توانید مدل ریش مناسب خود را انتخاب کنید.


نیاز به ریشی دارید که انتهای آن پهن باشد تقریبا شبیه مربع تا تقارن با بقیه مو حفظ شود.


بستگی به شقیقه ها دارد اگر بخواهید شقیقه هایتان کشیده باشد باید از ریش محدود و یا ریش بزی استفاده کنید در غیر اینصورت برای نرم بودن صورت باید از ایجاد خطوط خشن در ریش و سیبیل اجتناب کرد.


 منبع: https://www.brandkade.com/Magazin/Details/1145با یک جستجوی ساده در گوگل به شما خوهاد گفت که تعداد سبک های مختلف از ریش امروزه تقریبا بی نهایت است.اما اگر می خواهید با مدل مو و عینک خود ریش متانسب داشته باشید ، کار سخت تر است  اما ما به شما راهنمایی می کنیم تا بتوانید بیشترین شباهت را به مدل دلخواه خود داشته باشید.


با توجه به اسم آن “ریش بزی” یکی از شناخته شده ترین سبک ریش محسوب می شود.هنگامی که صورت شما شروع به مو در اوردن می کند، قسمت چانه زود تر از همه جا رشد می کند و شما می توانید زودتر از هر مدلی ریش بزی را تجربه کنید.


صورت پهن


بهترین سبک های ریش بزی


این سبک اکنون به محبوب ترین سبک تبدیل شده است و بسیاری طرفدار جذب کرده است.شما بسیار خوش شانس هستید. با توجه به تقارن طبیعی صورت ، با هر مدل ریشی تناسب دارد.


شقیقه ، گونه ، آروارهرنگ ریش بسیار مقوله مهمی می باشد که باید به آن توجه شود. برای علاقهمندی بیشتر هنگام برقراری ارتباط (DATE)  ، از رنگ قهوه ای تیره مایل به قرمز(رنگ چای)  استفاده کنید. نظرسنجی ها نشان داده است که این رنگ ریش بسیار مورد علاقه عموم قرار گرفته است.


صورت مربع شکل


صورت گرد


ما در اینجا نگاهی به بهترین و جالبترین سبک ریش برای آقایان داشته ایم و سعی کرده ایم به برخی از راهنمایی ها و ترفندها برای نگهداری ریش اشاره ای کنیم.


برای این نوع ریش فقط باید بیش از قبل به ریش های خود اهمیت بدهید زیرا که حجم آن بیشتر شده است و مستلزم مراقبت بیشتر می باشد تا حالت خوبی داشته باشد.


انواع ریش


چندی است که ریش به محبوبیت قابل توجهی رسیده است و این توجه رو به افزایش است و به نظر می رسد این روند به قوت خود باقی خواهد ماند.


معمولا نوع ریش مردان با مقدار و نوع موهای سر آن ها متناسب است و به میزان رشد موهای خود می توانید رشد ریش خود را تجربه کنید. ولی  این نکته حائز اهمیت است که  برای داشتن ظاهرهای مختلف باید خود را به چالش بکشید زیرا رشد و نگهداری ریش ساده نیست و باید راهکار های آن را بدانید.