مدل لباس مجلسی برای افراد چاق و قد کوتاه

هماهنگی رنگ شلوار و دامن با رنگ کفش

تا بحال چیزی در مورد قانون یک سوم شنیده‌اید؟ اگر این موضوع را در دنیای فشن و مد نشنیده‌اید با من همراه باشید تا یک مثال برای آن بزنم که همه با آن آشنا هستیم. تصویری از برج ایفل را به ذهن خود بیاورید. قسمت پایه‌های برج ایفل کوتاه‌تر از قسمت بالایی آن هستند و به این ترتیب این برج بیشتر از واقعیت بلندتر به نظر می‌رسد. همین موضوع می‌تواند در دنیای فشن هم به‌کار گرفته شود.

برای مثال می‌توانید از شلوارهای فاق بلند کمک بگیرید. این انتخاب به بلندتر دیده شدن پاهایتان کمک می‌کند و در نتیجه چاقی آن‌ را می‌پوشاند. ترکیب شلوارهای فاق بلند با تاپ‌های کوتاه، جلوۀ بهتری خواهد داشت. البته این قاعده در رابطه با پوشیدن دامن هم قابل اجرا است. استفاده از کمربند را فراموش نکنید. با پوشیدن کت‌های اورسایز و بستن کمربند، به زیباتر دیده شدن اندام خود کمک می‌کنید.

کفش‌های پاشنه بلند رنگ پا

معرفی مدل‌های لباس مجلسی مناسب افراد قد کوتاه

مدل لباس مجلسی برای افراد چاق و قد کوتاه به دسته‌ای از مدل‌ها تقسیم می‌شود که به باریک‌تر و بلندتر دیده شدن ظاهر افراد کمک کند. در این بین خانم‌ها می‌توانند از انواع طرح‌های راه راه عمودی و مورب

جمع بندی

آخرین و البته مهمترین موضوع در انتخاب لباس مجلسی برای افراد چاق و قد کوتاه، این است که شناخت دقیقی از فرم بدن خود داشته باشند. مطمئن باشید افراد با فرم بدن‌های مختلف مانند ساعت شنی، سیب، گلابی، مستطیل و مثلث برعکس، باید آیتم‌های مناسب را انتخاب کنند.

به این مطلب امتیاز دهید.


منبع: https://www.banimode.com/blog/dress-model-for-fat-and-short-people/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=dress-model-for-fat-and-short-people

بلندتر دیده شدن پاها به ظاهر قد بلند و باریک در افراد کمک می‌کند. اگر دنبال لباس مجلسی برای افراد قد کوتاه هستید، باید آن را با اکسسوری‌های مناسب ترکیب کنید. در این بخش، کفش‌های پاشنه بلند رنگ پا را فراموش نکنید. همۀ ما می‌دانیم که پوشیدن کفش پاشنه بلند نه‌تنها به زیباتر دیده شدن ظاهر خانم‌ها کمک می‌کند، بلکه قد آنها را بلندتر نشان می‌دهد و این موضوع زمانی بیشتر اهمیت پیدا می‌کند که افراد قد کوتاه از کفش پاشنه بلند رنگ پا کمک بگیرند. البته کفش‌های استیلتو گزینۀ بهتری برای بلندتر نشان دادن هستند.

انتخاب مدل لباس مجلسی برای افراد چاق و قد کوتاه ممکن است برای اغلب افراد چالش برانگیز باشد. پیدا کردن لباس برای افرادی که قد کوتاه و وزن بالایی دارند سخت است؛ زیرا صنعت مد و فشن هزینه‌های محدودی را برای آن‌ها در نظر گرفته است و طراحی‌هایی که می‌توان گزینۀ مورد نیاز خود را از بین آن‌ها انتخاب کرد بسیار کم تنوع است.

به طور مثال اگر شانه‌های پهنی دارید و دوست دارید پهنای آن‌ها را کمتر نشان دهید، یقه‌های مورب بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. این مدل یقه تمرکز را به بخش میانی یقه منحرف می‌کند و توجه کمتری به عرض شانه‌ها می‌شود.

این موضوع به این معناست که اگر قد کوتاهی دارید و وزن شما بالا است، باید به جزئیاتی که در طراحی و دوخت لباستان به‌کار گرفته شده، اهمیت بیشتری بدهید تا ظاهر زیبایی از خود را به نمایش بگذارید.

استفاده کنند. همچنین استفاده از اکسسوری‌های مختلف مانند کفش‌های پاشنه بلند نوک تیز و رنگ پا یا کمربندهای مختلف، به بهتر دیده شدن ظاهرشان کمک می‌کند. شما از چه تکنیک‌هایی برای کشیده‌تر دیده شدن اندام خود استفاده می‌کنید؟